Autor Wątek: Phyris  (Przeczytany 23484 razy)

Offline Kasiencja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Phyris
« Odpowiedź #30 dnia: 2015-05-05, 21:17:19 »
Witajcie! Jeżeli chodzi o markę PHYRIS to myślę iż można ją polecić zarówno do nowo otwierających się salonów jak i do tych które długo już prosperują a szukają czegoś specjalnego.. Prowadzę swoją działalność od dwóch miesięcy( wcześniej pracowałam na stanowisku kosmetologa przez 5 lat) długo zastanawiałyśmy się z moja wspólniczką na co postawić przy tak rosnących oczekiwaniach i dobrze rozwiniętym rynku. Wybrałysmy szkolenie PHYRIS ze względu na bardzo dobre opinie i tam na dobre już związałyśmy się z marką. Zaczęłyśmy od linii Re która przynosi swietne efekty: przyjemne zapachy, lekka konsystencja i widoczna poprawa tworzą swoiste rytuały tych zabiegów. Dodatkowo w każdym zabiegu wykonujemy masaż głowy i rąk co czyni go jeszcze bardziej relaksacyjnym. Jeżeli ktoś się zastanawia myślę że warto tak jak my wbrać się na pokaz firmy i na własnej skórze poczuć te doznania...

Offline dagamm

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #31 dnia: 2015-05-05, 22:10:11 »
Witam!!!
Pracuje na marce PHYRIS jakieś 5 lat na pewno. Nigdy nikt nie zgłosił żadneych uwag , uczuleń badz niezadowolenia co do kometykó. Zawsze cieszą się dobrą sławą a ludzie sami wracają po nowe. Osbiście kocham wszystkie odcienie i kombunacje serii Depot....maska/krem fantastyczne rowiazanie i serum do tego. Prduktów jest coś koło 100 a nie jak w niektórych firmach na tysiące....mozna łączyć zabiegi....fantastyczne rozwiązania. POLECAM!!!!

Offline Aneta G

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Phyris
« Odpowiedź #32 dnia: 2015-05-06, 12:41:17 »
Ja pracuję na marce Phyris od roku. Praca na tych kosmetykach jest czystą przyjemnością zarówno dla klientki jak i osoby wykonującej zabieg. Kosmetyki przyjemnie pachną, nie uczulają i są bardzo wydajne.  Można łączyć je z mikrodermabrazją i sanoforezą. Z czystym sumieniem polecam tą markę  :wink:

Offline BeautyandSPA

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #33 dnia: 2015-05-07, 19:06:29 »
W naszym salonie pracujemy na produktach marki Phyris, klientki sobie chwalą zarówno zabiegi jak i kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Offline dermabeauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #34 dnia: 2015-05-10, 20:17:57 »
Pracuje na Phyrisie od listopada. Rowniez mialam dylemat co do wyboru kosmetykow otwierajac salon ale nie zaluje. Glowna zaleta jak dla mnie, oprocz oczywistych pozytywnych efektow po zabiegach, jest to ze marka nie uczula i mozna ja stosowac przy skorach bardzo wrazliwych. Mialam juz wiele Pan "bojacych sie" uczulenia ze wzgledu na wczesniejsze doswiadczenia z kosmetykami a tu nic nie pozadanego sie nie dzialo, rowniez przy pielegnacji domowej. Jest pare perelek oczywiscie, np cocon mask ktora swietnie zastepuje algi i uspokoja kazda skore;) wiele rzeczy mozna wprowadzac ultradzwiekami co jest dodatkowym plusem:)Z tego co wiem dystrybucja tylko w Warszawie ale nigdy tez nie bylo problemow z zamowieniem czegokolwiek, wszystko idzie sprawnie.

Offline dermabeauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #35 dnia: 2015-05-10, 20:20:56 »
Pracuje na Phyrisie od listopada. Rowniez mialam dylemat co do wyboru kosmetykow otwierajac salon ale nie zaluje. Glowna zaleta jak dla mnie, oprocz oczywistych pozytywnych efektow po zabiegach, jest to ze marka nie uczula i mozna ja stosowac przy skorach bardzo wrazliwych. Mialam juz wiele Pan "bojacych sie" uczulenia ze wzgledu na wczesniejsze doswiadczenia z kosmetykami a tu nic nie pozadanego sie nie dzialo, rowniez przy pielegnacji domowej. Jest pare perelek oczywiscie, np cocon mask ktora swietnie zastepuje algi i uspokoja kazda skore;) wiele rzeczy mozna wprowadzac ultradzwiekami co jest dodatkowym plusem:) U mnie ceny zabiegow ksztaltuja sie miedzy 120- 250 zl . Z tego co wiem dystrybucja tylko w Warszawie ale nigdy tez nie bylo problemow z zamowieniem czegokolwiek, wszystko idzie sprawnie.

Offline yennefer

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #36 dnia: 2015-05-11, 14:27:08 »
Witam. My również pracujemy na kosmetykach Phyris i jesteśmy bardzo zadowolone. Klientki szczególnie upodobały sobie zabieg,, Retinol Anti Age'' to ten z kryształowymi pałeczkami, pewnie dlatego, że jest bardzo relaksujący.
Fajny jest również Total Lift i zabieg pod oczy.
Klientkom podobają się zarówno efekty jak i  cała otoczka i rytuał wykonania zabiegu.
Tak , że polecamy

Offline kaprys

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #37 dnia: 2015-05-13, 19:20:28 »
Kilka miesięcy temu sama siedziałam na tym forum i szukałam informacji o Phyrisie. Dzisiaj jak już pracuje na nim kilka miesięcy spokojnie mogę polecić.
Jeśli chodzi o wydajność, zapach i efekty zabiegu to wszystko na plus. Klientki zadowolone bo widzą efekty. Przede wszystkim chętnie kupują kosmetyki do domu, kiedy im mówię, że są to dokładnie te same na których mają wykonywane zabiegi :)
Jeśli chodzi o cenę kosmetyków to uważam, że jest jak najbardziej przystępna, może nie najtańsza, ale za to bardzo dobrej jakości.
Uważam, że najlepiej wybrać się na szkolenie z phyrisa i przekonać się samemu. Ja na miejscu porozmawiałam z dziewczyna,które pracuję na phyrisie już lata i wszystkie były bardzo zadowolone :)

Offline Format Piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #38 dnia: 2015-05-14, 10:34:58 »
Drogie Panie potwierdzam jakość produktów marki Phyris :) Ja również poznałam te produkty niedawno, ale całkowicie podniosły poziom wykonywanych usług zarówno dla mnie jak i dla moich pań. Współpraca z przedstawicielami jest na bardzo  wysokim poziomie i zawsze można liczyć na poradę co jest ważne, by móc dobrze dobrać produkt do problemu. Tak jak poniżej Panie piszą nuty zapachowe są mega przyjemne, protokoły zabiegowe, wysyłki ekspresowe :) Gorąco polecam i proszę się nie wahać

Offline Magda_lena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #39 dnia: 2015-05-23, 21:25:07 »
Witajcie Dziewczyny! Chętnie podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami z marką Phyris, z którą związałam się przeszło rok temu, otwierając gabinet. Świetna współpraca z dystrybutorem, ekspresowa dostawa, miła i kompetentna obsługa, Panie zawsze służą pomocą. Przed podjęciem decyzji wypróbowałam kilka innych zbliżonych cenowo marek, jednak przekonał mnie firmowy pokaz zorganizowany przez dystrybutora, podczas którego poznałam historię i filozofię marki Phyris, przyjrzałam się kosmetykom, sprawdziłam ich konsystencję i zapach oraz poznałam procedury zabiegowe. Kosmetyki ujęły mnie swoim delikatnym zapachem i szybkimi rezultatami (podczas pokazu został wykonany zabieg, po którym mogłyśmy zaobserwować, jak skóra jednej z uczestniczek rozjaśniła się, nabrała blasku i promiennego wyglądu). Ważny dla mnie był także fakt, że zabieg trwa 75 minut, a nie jak w większości przypadków godzinę, dzięki czemu moje klientki mają po takim "rytuale" poczucie dopieszczenia, wychodzą zrelaksowane i zachwycone efektami. Dotychczas nie zdarzyło mi się, aby jakikolwiek produkt uczulił klientkę. Podejmując współpracę z tą marką, przy pierwszym zamówieniu otrzymałam katalog ze wszystkimi procedurami i kalkulacjami zabiegów, płytę szkoleniową, próbki kosmetyków i materiały reklamowe oraz zaproszenie na indywidualne szkolenie w siedzibie firmy w Warszawie. Po przeszło roku mogę stwierdzić, że dokonałam trafnego wyboru, jestem zadowolona ze współpracy, a co najważniejsze, moje klientki są zadowolone z efektów i chętnie wracają :)

Offline Agnieszka_94

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Phyris
« Odpowiedź #40 dnia: 2016-11-23, 23:14:52 »
Witam,
Od pewnego czasu pracuję na kosmetykach marki PHYRIS :) Przez długi okres czasu czytałam fora, szukając dobrych kosmetyków, chciałam by klientki wracały na zabiegi widząc efekty. I udało się, Panie są zachwycone, kosmetyki nie uczulają, ładnie pachną i są bardzo wydajne. Kontakt z pośredniczką jest nienaganny, zawsze służy pomocą. Polecam :)