Autor Wątek: żel, krem pod oczy dla 20latki!  (Przeczytany 53809 razy)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #60 dnia: 2007-06-13, 23:06:48 »
Linek a długo stosowałaś ten Hylexin? Po jakim czasie zauważyłaś efekt ? i czy był on trwały czy tylko podczas używania ? :lol: Bo ten krem zapobiega utlenianiu się hemoglobiny więc jak się przerwie stosowanie to śliwki raczej wracają? jak to było u Ciebie?
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #61 dnia: 2007-06-14, 05:12:57 »
Wiesz co, ja raczej cierpialam na opuchniecia powiek, czasem tylko mialam zasinienia, a ze produkt jest derenujacy to fajnie dzialal. Przeszkadzala mi tylko w nim ciezka konsystencja, i to ze nie byl kojacy. Stosowalam go tylko ponad miesiac.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #62 dnia: 2007-07-06, 15:14:28 »
polceam krem ziaji kozie mleko, dobrze nawilża, cieni nie likwiduje ale jest fajny, teraz będe testować krem z serii 100 % pielęgnacji, też ziaji, taki czerwony, jest na nim napisane ż elikwiduje cienie pod oczami, mam nadzieję że chociaż trochę mi zmniejszy, bo na całkowitą likwidację nie ma co liczyć

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #63 dnia: 2007-12-19, 11:10:28 »
Kupilam Eye soother z Shiseido. Fajnie działa na obrzęki :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #64 dnia: 2008-01-04, 19:19:14 »
ja mam All About Eyes Rich Clinique - stosuję go puki co niespełna tydzien,więc niewiele tu napisze.
Podzielę się spostrzeżeniami po jakiś 3tyg :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #65 dnia: 2008-01-08, 00:49:33 »
Cytat: "Darianna"
ja mam All About Eyes Rich Clinique - stosuję go puki co niespełna tydzien,więc niewiele tu napisze.
Podzielę się spostrzeżeniami po jakiś 3tyg :)


Mialam go i dla mnie byl sredni :wink: ale kwestia skóry i upodobań
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline daga

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #66 dnia: 2009-01-25, 13:37:29 »
ja też właśnie go używam ale nie wiem dlaczego nie raz mnie pieczek na dolnej powiece... dziwne bo nie za każdym razem ,nie wiecie dlaczego takie może sie dziać? a tak ogólnie to bez rewelacji ten kremik:)

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #67 dnia: 2009-01-25, 14:00:25 »
Zanim kupi się krem pod oczy warto wziąść próbkę.Prawie wszystkie kremy szczypią mnie w oczy.Kiedyś kupiłam do wypróbowania Ziaja z pietruszki,czy z koziego mleka.Nawet ok.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
preparaty pod oczy
« Odpowiedź #68 dnia: 2009-02-06, 22:19:49 »
Kupiłam krem Ziaja Pro rozjaśniający i troche szczypie. Nie powiedziałabym tez zeby jakis szczególny był, i znowu trzeba szukać czegos co zda egzamin..
pod oczy to jest wieczny problem z doborem :(

Dodano: 2009-05-29, 20:43:33
Znacie taki krem CERNOR XO? podobno jest swietny na cienie i mozna go tylko dostac w aptece.

« Ostatnia zmiana: 2009-05-29, 20:43:33 wysłana przez linek »
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Madziof

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: żel, krem pod oczy dla 20latki!
« Odpowiedź #69 dnia: 2010-12-21, 13:14:09 »
Z floslekiem rozne bywa. ogolnie jest jedna zasada. jak ktos ma problem z opuchnieciem oczu, worami, cieniami itp. to najlepsze sa zele bo one najczesciej sa bardzo lekkie i maja konsystencje chlodzaca. kremy sa zbyt ciezkie na dzien a najlepiej wchlaniaja se w nocy wioec leipiej zostawic je na noc. ja jak wracam z imprezy i wygladam jak panda to zelik AA albo bielendy i jestem jak nowa pozdrawiam. www.biogaleria.pl fajna stronka i mozna uzyskac porady dermokonsultantki :)

Offline margtaczer

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: żel, krem pod oczy dla 20latki!
« Odpowiedź #70 dnia: 2014-03-27, 17:45:10 »
Ja polecam dla alergików - Cetaphil. Bardzo dobry żel dla delikatne skóry!

Offline lola25

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: żel, krem pod oczy dla 20latki!
« Odpowiedź #71 dnia: 2014-05-17, 19:00:14 »
Dla tak młodej cery mogę polecić dwa ( sama wypróbowałam). Pierwszy Nivea Visage bardzo dobry i wydajny krem, super nawilża ( stosuję go w dalszym ciągu) a drugi to dobry i tani kosmetyk z Ziaja po dłuższym stosowaniu fajnie rozjaśnia cienie pod oczami

Offline kfiatuszek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: żel, krem pod oczy dla 20latki!
« Odpowiedź #72 dnia: 2014-08-04, 13:11:26 »
Bardzo dobre są kremy z FlosLek

Offline julenaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: żel, krem pod oczy dla 20latki!
« Odpowiedź #73 dnia: 2015-01-07, 11:22:29 »
Zgadzam się , kremy z Flosleka i ogólnie, produkty stamtąd, są bardzo dobre! Najpierw, pod oczy, używałam kremu pietruszkowego z Ziai, potem z Dermiki, a teraz stosuję właśnie ten z Flosleka:



Jest naprawdę świetny, oprócz tego, że wygładza drobne zmarszczki, to likwiduje cienie pod oczami i delikatnie rozjaśnia tam skórę :)

Offline effka_

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: żel, krem pod oczy dla 20latki!
« Odpowiedź #74 dnia: 2016-05-21, 12:45:46 »
A ja nie polecam stosować w młodym wieku wszelkiego rodzaju kosmetyków odmładzających, tj. przeciwzmarszczkowych. Unikaj wszelkiego rodzaju używek, w szczególności papierosów, które w znacznym stopniu wpływają na stan cery i samopoczucia. Odpowiednio nawadniaj organizm (pił dużo wody), zdrowa dieta, dużo owoców, unikaj solarium, stosuj kremy z filtrem na słońcu. Zażywaj świeżego powietrza, mniej się stresuj, więcej się ruszaj, uprawiaj sport i najważniejsze SEN, SEN, SEN. Odpowiednia ilość snu jest bardzo ważna. Stosuj powyższe zasady, a nie tylko poprawi się Twoje ogólne samopoczucie, ale też pozytywnie wpłynie na Twój wygląd i stan skóry. Żaden z cudownych kremów przeciwzmarszczkowych nie zastąpi Ci tego o czym napisałam powyżej.