Autor Wątek: makijaż permanentny - Kraków  (Przeczytany 24714 razy)

Offline antosia28

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
kurs permanentnego
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-01-16, 13:33:45 »
Ja skonczylam kurs w Krakowie w euro beauty. jestem bardzo zadowolona, niczego mi nie brakowalo a jeszcze byla super atmosfera. Pani Małgorzata to bardzo ciepła osoba i ma duże doswiadczenie w pracy z ludżmi i kocha to co robi, od razu łapie się dobry kontakt - oczywiscie jak ktoś chce. Obawiam sie Pani Julito że nie znajdzie tu Pani powierniczek śmiem twierdzic ze nawet Pani na tym szkoleniu nie było...Pozdrawiam wszystkich i polecam ten kurs Antonina Opole

kryniaola

  • Gość
makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-05-24, 20:21:03 »
ja tez odbyłam tam szkolenie i powiem ze jestem poł na pół zadowolona.mam mały niedosyt jeśli chodzi o barwniki nie uczono nas metody mieszania, a także nie było metody "wlos po włosie"co niestety moich wiekszość klientek chce,jesli chodzi o osoby prowadzace to jak najbardziej pełen profesjonalizm i bede tam jeszcze korzystała z innych szkolen., :wink:

Offline Paulina Kendziorek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #17 dnia: 2013-01-30, 22:40:44 »
To prawda, czasem kobitki wyglądają nieciekawie. Ja miałam szczęście, trafiłam do pani Kamili w studio Genesis. Koleżanka mi ją poleciła, robiła sobie u niej brwi- ja kreski górne. Jest przemiła i widać że zrobiła sporo tych makijaży, wcześniej byłam na konsultacji na Ruczaju, nie będę tu robić antyreklamy, ale laska nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia, a permanentny to nie byle co- mam to przecież nosić przez 3 lata... wiec trzeba robić z polecenia żeby się nie przejechać...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: makijaż permanentny - Kraków
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-01-31, 08:08:28 »
To prawda
Trochę nie na temat - w tym wątku jest o kursach a nie o usługach!