Autor Wątek: zmarszczki mimiczne  (Przeczytany 48775 razy)

Offline Agassi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #45 dnia: 2012-10-12, 11:25:23 »
Hitem jest Peptide Mobilizer firmy Dermaquest. Już po 2 tygodniach widać różnice. Firma ma swój sklep internetowy

Offline wenda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #46 dnia: 2013-04-11, 19:49:46 »
Szukając w internecie informacji na temat kremów przeciwzmarszczkowych trafiłam na stronę http://krempodoczy.com.pl/. Namówiłam męża, żeby kupił mi specyfik z pierwszego miejsca rankingu, czyli Revitol Eye Cream. Jest to bardzo fajny kremik, który dobrze się wchłania, nawilża skórę i wygładza zmarszczki mimiczne wokół oczu. Stosuje go zaledwie od kilku tygodni a już widzę pierwsze rezultaty, czyli wygładzona skórę i redukcję cieni pod oczami, które od zawsze są moją zmorą :-D

Offline Ma.rlena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #47 dnia: 2013-06-24, 22:40:43 »
mogę polecic dermaroller, polecila mi go moja pani kosmetyczka z : cenzura : , zrobila mi 5 zabiegów bo sama sie balam to robic w domu i  efekt super, zabieg nie nalezy do przyjemnych ale trzeba pocierpiec jak sie chce byc pieknym


Proszę nie uprawiać kryptoreklamy!
« Ostatnia zmiana: 2013-06-25, 14:55:22 wysłana przez Tomek »

Offline Czeresnia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #48 dnia: 2013-09-13, 16:44:38 »
Na zmarszczki najlepsze są zabiegi, przynajmniej w moim przypadku. Postanowiłam wypróbować Angel System. Byłam na zabiegu pare miesięcy temu. Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona, Zmarszczki właściwie zniknęły. Czuję się o 10 lat młodsza :)

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #49 dnia: 2013-10-06, 16:22:35 »
Zabiegi wcale nie są takie dobre. Moja mama była na kilku zabiegach w Opolu i się rozczarowała. Miała nadzieję, że koszmar ze zmarszczkami się skończy, ale one wcale nie zniknęły. Obecnie ratuje ją energizujący krem hialuronowy hb. Używa go od kilku miesięcy, skóra twarzy wygląda znacznie lepiej. Nie szkoda Wam pieniędzy na zabiegi u kosmetyczek?

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #50 dnia: 2013-10-06, 21:39:20 »
A ja widzę, że HB to magiczna firma, która ma najlepsze kosmetyki do pielęgnacji i wcale nie trzeba chodzić do kosmetyczki tylko robić to w domu. Podążaj dalej tym tropem to dostaniesz bana.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #51 dnia: 2013-10-07, 15:21:30 »
Owszem jest to wyższa półka, ale opłaca się.
Zależy od definicji 'wyższej półki' :)

Offline Dracja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #52 dnia: 2013-12-16, 17:50:44 »
Stosowałam już różności z Q10, kwasem hialuronowym, wit.ACE itd.itp. przedział cenowy:20-350zł i jeszcze nie trafiłam na nic porządnego, polecam raczej kosmetyczkę z b.inwazyjnymi zabiegami + unikanie słońca (ochrona UVB/UVA) + dieta + wysypianie się + regularne nawilżanie byle czym, co nam nie szkodzi

Offline oleska23

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #53 dnia: 2014-03-07, 18:58:37 »
Jak szukacie rozwiązania jak pozbyć się zmarszczek mimicznych to zerknijcie na ten artykuł   :nonono: ogólnie chodzi o tabletki w moim przypadku bruzda na czole jest zdecydowanie mniej widoczna. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż skalpel czy jakieś drogie zabiegi.
« Ostatnia zmiana: 2014-03-10, 10:44:12 wysłana przez Tomek »

Offline maryskawuu

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #54 dnia: 2014-04-03, 08:50:34 »
moim zdaniem zmarszczki mimiczne wcale nie są czymś, co wygląda źle. tez już mam spore od uśmiechania sie i wcale mi to nie przeszkadza !!! :)

Offline Salon Olwin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #55 dnia: 2014-05-14, 10:53:17 »
Hej!
Jeśli chodzi o zmarszczki to bardzo dobre są zabiegi z użyciem lasera, a także masaże próżniowe na twarz. Niemniej jednak pod oczy polecam preparaty Eveline :-)

Offline lola25

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #56 dnia: 2014-05-17, 18:48:24 »
Ja polecam produkty z Vichy :wink:

Offline AsiaK

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #57 dnia: 2014-05-20, 13:22:19 »
Mi niedawno koleżanka po fachu doradziła Tropokolagen BioAge Royal Collagen. Poleciła jako krem na wszystko (sucha skóra, przebarwienia, a nawet redukcja blizn i cellulitu), ale głównie na zmarszczki.
Generalnie do takich wynalazków podchodzę sceptycznie, ale po dwóch tygodniach efekty zauważył nawet mój facet!

Offline EwkaKonin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #58 dnia: 2014-06-09, 17:29:03 »
Ja ostatnio spróbowałam : cenzura : i jestem zadowolona. Niestety nie ma ich w drogeriach, dostępne są tylko przez stronę : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2014-06-10, 14:09:03 wysłana przez Tomek »

Offline julka234

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #59 dnia: 2015-05-23, 23:28:56 »
ostatnio czytałam o nieoperacyjnym liftingu i widziałam ze można w ten sposób walczyć ze zmarszkami. Czy to prawda?  Znalazłam u nas w Częstchowie gabinet Bellazone który wykonuje ten zabieg i mysle żeby się zapisac. Ale żadna z moich znajomych jeszcze nie robiła tego wiec z pierwszej ręki nie wiem jakie to daje efekty.