Autor Wątek: Bezpieczne opalanie  (Przeczytany 6112 razy)

Offline LenaW

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Bezpieczne opalanie
« dnia: 2016-05-08, 21:39:50 »
Mimo ogromu negatywnych opinii o korzystaniu z solarium cieszy się ono wciąż dużym powodzeniem. Wiele osób chce mieć ładną brązową skórę wraz z nastaniem ciepłych dni. Właśnie dlatego zaczęłam się zastanawiać się nad zainwestowaniem w opalanie natryskowe. Znalazłam w Mimari urządzenie Solnovax. Zaczęłam się nim interesować i szukać informacji na jego temat. Urządzenie to wykorzystuje balsam zawierający DHA z trzciny cukrowej, która w kontakcie ze skórą powoduje efekt opalonej skóry. Zastosowana turbina wytwarza mgiełkę o niewielkiej gęstości,a pistolety o szerokim kącie natrysku dostosują się do budowy ciała klienta. Uzyskujemy piękną, naturalną opalenizną. Zabieg ten nie powoduje reakcji alergicznej. Myślicie, że warto zainwestować i wprowadzić ten rodzaj zabiegu? Może, ktoś z Was pracuje na tym urządzeniu i może powiedzieć mi o nim coś więcej.

Offline Ola3105

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-05-12, 21:10:51 »
Ciekawe w jakim pomieszczeniu to rozpylają i czy brudzą się ubrania. Samo urządzenie jest super tylko trzeba mieć odpowiedni kąt do stosowania tego. Najlepiej to używać na powietrzu gdzie na pewno nic nie zabrudzimy. Sama zaraz sprawdzę co o tym dokładnie piszą.
« Ostatnia zmiana: 2016-05-12, 21:53:48 wysłana przez Ola3105 »

Offline marzenka398

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-05-16, 23:11:10 »
Mimo ogromu negatywnych opinii o korzystaniu z solarium cieszy się ono wciąż dużym powodzeniem. Wiele osób chce mieć ładną brązową skórę wraz z nastaniem ciepłych dni. Właśnie dlatego zaczęłam się zastanawiać się nad zainwestowaniem w opalanie natryskowe. Znalazłam w Mimari urządzenie Solnovax. Zaczęłam się nim interesować i szukać informacji na jego temat. Urządzenie to wykorzystuje balsam zawierający DHA z trzciny cukrowej, która w kontakcie ze skórą powoduje efekt opalonej skóry. Zastosowana turbina wytwarza mgiełkę o niewielkiej gęstości,a pistolety o szerokim kącie natrysku dostosują się do budowy ciała klienta. Uzyskujemy piękną, naturalną opalenizną. Zabieg ten nie powoduje reakcji alergicznej. Myślicie, że warto zainwestować i wprowadzić ten rodzaj zabiegu? Może, ktoś z Was pracuje na tym urządzeniu i może powiedzieć mi o nim coś więcej.

Skoro opalenizna jest piękna i naturalna, a zabieg nie powoduje reakcji alergicznej to o czym my tutaj rozmawiamy? Nie wspominam już o tym co wcześniej zostało napisane, ale nie widziałam tam ani jednej wady, a jak coś nie ma wad to jest doskonałe. Nie wiem, może jestem zbyt szybka w osądach. Wszak na twoje ostatnie pytanie muszę odpowiedzieć "nie".

Offline martasepinska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-06-27, 18:55:44 »
Ważne żeby nie przasadzać z solarium, bo wtedy faktycznie jest szkodliwe, ale to tak samo jak z opalaniem się na słońcu, też trzeba uważać
Nie pozycjonujemy się!

Offline martisia00

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-07-29, 22:49:59 »
Wykonuje opalanie natryskowe już od niemalże 4 lat :)
I jestem bardzo zadowolona ( klientki raczej też,  tym bardziej, że wracaja)
W mojej ocenie i jak zauważyłam na klientkach, nie jest to konkurencja dla solarium, a raczej inna odmiana/ alternatywa dla uzyskania  opalenizny.
W zasadzie 80% klientek nie mogło z różnych powodów wystawiac sie na promieniowanie UV, stąd  skorzystały z opalania natryskowego.

Co do opinii krążących  po internetach 😜
kiepski efekt tzn. Plamy, zbyt szybki czas schodzenia itp. opalenizny był spowodowany:
- kiepskiej jakości płynem , lub źle dobrany kolor.
- nieumiejętnościa  poprawnego nałożenia  ( tu nawet świetne płyny nie dają rady jak za opalanie mnie bierze się mój małżonek; ) samej niestety nie dam rady się opalić )

Wcześniej pracowałam na płynach Tantrix, były ogólnie ok. Choć zdarzały się przypadki nierównego schodzenia przy mocnej opaleniznie.
Obecnie pracuję na Sunfx  moim zdanie najlepsze na rynku ( póki co mnie nie zawiodły , pracuje na nich od 1.5 roku :) )

Opalanie wykonuje sie  w specjlalnym namiocie wiec nie ma ryzyka że coś się zabrudzi.

Pozdrawiam :)



Offline Sadun

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-07-31, 15:21:04 »
Jeść owoce i panować nad czasem.

Offline Maria115

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-07-31, 18:10:18 »
No i oczywiście nie opalać się w południe, bo wtedy jest najgorsze słońce.
Nie pozycjonujemy sie!

Offline Georgette

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-08-05, 16:37:18 »
No pewnie, w takie słońce to można poparzyć się

Offline German

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #8 dnia: 2016-08-05, 23:48:24 »
Najlepiej opalać się w godzinach wieczornych.

Offline martstan89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-08-19, 15:32:26 »
Uważam, że bezpieczne i skuteczne jest opalanie natryskowe. Skóra jest nawilżona, dobrze odżywiona nie tworzy, nienaturalnych ciemnych plam na ciele.

Offline amelka99

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-08-29, 20:35:39 »
Ja zanim wybiorę się na takie opalanie, zapytam lekarza :)

Offline Jotka89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-09-16, 18:33:47 »
Ja niestety nie mogę się opalać przez leki, które zażywam.

Offline Mirosław43

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-09-24, 12:26:19 »
 : brawo : jestem za

Offline saszetka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-10-21, 21:18:31 »
ja też jestem za :) sama byłam dwa razy na opalaniu natryskowym u koleżanki w salonie (dowiedziałam się właśnie, że też ma solnovax z mimari). Żadnych plam, ładna opalenizna, do tego zdrowo ;)

Offline koperka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Bezpieczne opalanie
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-11-06, 23:07:28 »
LenaW - i co, kupiłaś? Sama właśnie stoję przed takim wyborem i miałam nadzieję na jakieś rady :)