Autor Wątek: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?  (Przeczytany 9091 razy)

Offline maryle

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« dnia: 2015-03-31, 15:37:58 »
Hej dziewczyny, kończę właśnie studia i planuję otarcie salonu kosmetycznego.  Proszę Was abyście poleciły mi jaki sprzęt kupić i czym się przede wszystkim kierować przy wyborze.
Z jakiej firmy mikrodermabrazję, ultradźwięki, peeling kawitacyjny,  lampę, fotel do masażu, co jeszcze warto kupić na dobry start? A może warto na początek zainwestować w dobry kombajn kosmetyczny? Słyszałam o polskich producentach, którzy robią dobre sprzęty, macie z nimi jakieś doświadczenia ?
Jaka marka kosmetyków jest godna polecenia wg Was? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie porady!

Offline Martynia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-04-16, 13:31:52 »
Niestety nie mogę pomoć ,ale myśle ,że już zdecydowalas sie na konkretny sprzet:) moze powiedz na co postawiłas?

Offline kasia_blue

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • kosmetyczka -zawód z pasją
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-04-18, 11:55:33 »
Witajcie . A może ktoś coś powiedzieć na temat sprzętu firmy Hebe bo ja słyszałam dobre opinie. Macie jakieś doświadczenie z tym sprzętem?

Offline koralowa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #3 dnia: 2015-04-23, 15:00:41 »
Komentarz: Jakie zabiegi kosmetyczne chciałabyś wykonywać w swoim salonie? Od tego należałoby zacząć :) Oczywiście będziesz potrzebowała kilku niezbędników w postaci fotela, łóżka czy lampy. Tak jak już wspomniałam reszta jest uzależniona od zabiegów, które chcesz u siebie wykonywać. Jeżeli chodzi o polskich producentów to ja jestem zadowolona z sprzętów PCZK. Na chwilę obecną mam od nich kombajn i autoklaw. W planach mam jeszcze zakup nowego łóżka, jako stała klientka otrzymuje fajne rabaty ;) Jeżeli chodzi o kosmetyki to używam różnych od dr rimplera po ziaję w zależności od zabiegu.

Offline maryle

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #4 dnia: 2015-05-13, 14:49:24 »
Przede wszystkim chciałabym wykonywać zabiegi oxybrazji, mikro korundową, liposukcję czy mezoterapię. Te zabiegi wykonywałam w salonie, w którym do tej pory pracowałam. Oddzielne urządzenia do poszczególnych zabiegów kosztowałyby z pewnością więcej, dlatego zakup kombajnu byłby dla mnie lepszym rozwiązaniem. Martwię się jedynie o awaryjność tego sprzętu… : spam : Miałaś jakieś awarie? Jak z gwarancją u nich?
« Ostatnia zmiana: 2015-05-14, 07:54:05 wysłana przez Tomek »

Offline kinga

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #5 dnia: 2015-05-31, 08:51:58 »
Ja pracuje na Hebe kombajn i do tego dokupiłam elektrokagulace także super.  : brawo :

Offline MagLionka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-08-11, 09:07:47 »
Nie miałam doświadczenia z Hebe, więc się nie wypowiem, ale jeśli mogę coś polecić to zdecydowanie rekomenduje sprzęt Maxmedik, zwłaszcza ich nowy kombajn wielofunkcyjny. Rewelacyjnie wygląda i ma wiele funkcji rozbudowanych o dodatkowe parametry. Mam od niedawna i muszę przyznać, że nie tylko cieszy oko moje i klientek, ale również świetnie radzi sobie w zabiegach.

Offline glos.iwona

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #7 dnia: 2015-08-13, 11:09:50 »
Witam, Mam do sprzedania sterylizator UV i cieplny, do gabinetu kosmetycznego. Produkcja niemiecka, posiada gwarancję do września. Nie zniszczony, nie uszkodzony. Sprzedaję ponieważ nie będzie mi już potrzebny. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy glos.iwona@gmail.com Kosztował 600 zł, ja odsprzedam za 400 zł. Zapraszam :wink:

Offline EWAKALIBRA

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #8 dnia: 2015-10-23, 22:05:03 »
Dobrze jest kupić coś polskiego z gwarancją bo czasem problem z serwisem.
Ja polecam Rubikę z powodu serwisu i ceny. : cenzura : Jeśli chodzi o frezarki to niemiecki są ok. Chińczyki szkoda pieniędzy.
Fajna frezarka jest z płaszczem wodnym, zero filtrów i zapachu frezowania!!!!!
Proszę napisać co Panią interesuję a odpowiem posiadam też namiar na serwis jakby coś się działo.
Zajmuję się kosmetyką około 10 lat
« Ostatnia zmiana: 2015-10-26, 15:07:55 wysłana przez Tomek »

Offline korneliakowalczyk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #9 dnia: 2015-11-12, 09:39:53 »
Jesli chodzi o lampę zdecydowanie moge polecic lampę Glamcor od Noble Lashes http://noblelashes.pl/lampa-glamcor-od-noble-ashesl albo http://noblelashes.pl/lampa-do-przedluzania-rzes-manicure. Sprawdziłam i naprawde moge polecic, daje bardzo dobre światło, nie razi klientek jak to sie zdarzało w przypadku innej lampy ;)  :-D :wink:

Offline iwonka_buziak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-08-10, 15:28:12 »
Mogę polecić Ci hurtownię kosmetyczną Cosnet. Kupisz u nich chyba większość rzeczy, jak nie wszystko, co przydatne w salonie kosmetycznym - urządzenia kosmetyczne, meble do salonów kosmetycznych, akcesoria potrzebne do pracy w gabinecie, świetne kosmetyki. Cosnet to rzetelna i wiarygodna hurtownia kosmetyczna.


Offline Cosmic

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-08-24, 14:03:33 »
Również polecam Cosnet

Offline tatiana1

  • Soki tłoczone NFC 100%
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • https://polskiepomidory.com.pl
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-09-22, 20:32:42 »
Paymax na pewno Ci się przyda, większość kosmetyczek już ma takie coś. To przenośny terminal płatniczy, sporo dziewczyn pracuje na telefon u klientki w domu, a klientki albo nie mają równej kwoty, a Ty nie masz wydać i coraz częściej pytają o płatność kartą. Sama mam taki terminal, super sprawa, tym bardziej, że nie płacisz później żadnego miesiecznego abonamentu, mas zna własność.

Offline Kazimierz33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-09-23, 21:36:55 »
nie wiem jak pomóc

Offline soose2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaki sprzęt do gabinetu kupić?
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-09-26, 19:17:51 »
Ja kupowałam sprzęt formy Hebe na sam początek. Polecam :)