Autor Wątek: Endermologia  (Przeczytany 23671 razy)

Offline iwonns78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #30 dnia: 2017-01-30, 15:53:46 »
Polecam zgłosić się do : cenzura :  Prawdziwa, fachowa pomoc, specjaliści z prawdziwego zdarzenia, a na dodatek niewygórowane oczekiwania kosztowe :) Można śmiało korzystać o ile taka zachodzi potrzeba!
« Ostatnia zmiana: 2017-06-22, 12:20:54 wysłana przez Tomek »

Offline ek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #31 dnia: 2017-06-22, 07:03:06 »
mam pytanie jaką cenę zrobiła Pani za serię zabiegów?

Offline ek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #32 dnia: 2017-06-22, 20:34:06 »
Mam pytanie do kosmetyczek pracujących na LPG, jaką cenę zrobić za serię zabiegów na początku żeby nie zrazić klientów, ale też żeby nie było za tanio czy 2000 za serię 12 zab z kombinezonem będzie ok? czy Waszym zdaniem
lepiej na początek zrobić 150 zł za zabieg? Bardzo proszę o opinie

Offline Angelika

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #33 dnia: 2017-07-05, 09:59:38 »
Hej, ja korzystałam z zabiegów endermologii, jestem bardzo zadowolona.
Moim zdaniem endermologia służy głównie do ujędrnienia całego ciała, i zniwelowania cellulitu.
W moim przypadku jak najbardziej zadziałało.
Na zabiegi chodziłam dwa razy w tygodniu, oczywiście picie wody to podstawa jakoś te toksyny które są odprowadzane z organizmu muszą zostać wydalone ;) Skorzystałam z 10 zabiegów, i z ręką na sercu mogę powiedzieć że u mnie efekt był rewelacyjny.
Zabiegi wykonywałam w : cenzura :, zaproponowano mi również zabiegi technologii 5D na ciało, działa jeszcze lepiej niż endermologia też się skusiłam ;))
Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam skorzystanie z endermologii, poprawia również samopoczucie, dzięki odprowadzeniu toksyn z organizmu. Ciało ujędrnione bez większych wysiłków.  :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: 2017-07-05, 14:43:56 wysłana przez Tomek »

Offline talima

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #34 dnia: 2018-01-22, 08:29:59 »
Polecam endermologię szczególnie w zabiegach modelowania ciała ponieawż jest w stanie dać naprawdę dobre rezultaty. W szybkim czasie

Zabieg nie jest również bolesny, nie jest inwazyjny tak wieć decydują sie na niego osoby, które albo boja się powazniejszych działań albo tez ich nie chcą. Sam zabieg wykonuje się koniecnie w serii. Iloś zabiegów powinna być określona przez lekarza medycyny estetycznej albo kosmetologa. Zależy to od:
stanu skóry
od miejsca
oraz od funduszy jakimi się dysponuje
http://dlalejdis.pl/artykuly/co_to_jest_endermologia
« Ostatnia zmiana: 2018-02-19, 14:32:03 wysłana przez talima »

Offline Lejdi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #35 dnia: 2018-08-07, 17:37:42 »
Endermologia polega na wykonaniu masażu w wybranych partiach ciała, który wyszczupla i pomaga organizmowi usunąć złogi tłuszczu. Ja miałam mega problem z moimi nogami... ogólnie jestem szczupłą kobietą ale nogi jakoś zaczęły obrastać w tłuszczyk. Dobrze, że to już przeszłość. Wykonano mi serię 10 zabiegów i teraz jestem można powiedzieć na zero. Oczywiście ćwiczę też sporo i wcieram krem antycellulitowy :)  aha, zabieg robiłam w clinica cosmetologica w Gdańsku - świetne miejsce do tego typu zabiegów.

Offline benek99

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Endermologia
« Odpowiedź #36 dnia: 2018-08-19, 13:58:42 »
a ten zabieg boli?
Nie Pozycjonujemy się!