Autor Wątek: "Tipsy" w innych krajach...?  (Przeczytany 24397 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-02-28, 11:21:53 »
ja jak byłam w Tunezji to widzialam dużo razy jak arabki miały tipsy ale bez żadnych zdobień, najczęsciej sam french, nie za długie nie za krótkie, taka średnia długość 8)

Gosiaczka

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-02-28, 13:26:42 »
na polnocnym cyprze raczej sie nie widzi sie przedluzonych paznokci. jest to moze nie nowosc ale nie jest to popularne. jak dziewczyna (rodzina mojego faceta) robilam zdobienia to byl ogonie szal i wszyscy sie pytali kto tak robi.  :P

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-02-28, 14:44:45 »
ja byłam dwa late temu na poludniowym cyprze i też raczej nie widziałam dużo  kobiet z tipsami.Co mnie dziwiło nawet :wink:

emiliaj

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-02-28, 14:51:41 »
kochanie po pierwsze nie tipsy tylko paznokcie akrylowe badz zelowe na tipsie lub formie. Pamietaj, jestes profesjonalistka i musisz wiedziec, ze to nie sa tipsy!!!

Na zachodzie zaklada sie przede wszystkim frenche i najczesciej zel. Z reguly jest to zel na tipsie. wynika to niestety z braku umiejetnosci stylistek na zachodzie. Spotkalam sie niestety tylko raz z ladnie wykonanymi paznokciami na zachodzie i robila je polka. No coz, moze i tam sie to zmieni:)

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-02-28, 15:22:33 »
Zeszłym roku byłam w Japonii i musze przyznać że tamtejszym stylistkom można pozazdrościć wyobrazni.Tipsiki noszą głównie nastolatki,paznokcie sa mega długie i ozdobione najczęsciej na różowo bądz niebiesko,co ciekawsze na każdym pazurku jest inny wzorek albo nawet portret jakiejś znanej osoby.W centrach handlowych sa nawet takie automaty do malowania pazurków,wrzucasz 10 yenów,wkładasz łapke i gotowe :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-02-28, 18:40:31 »
Dobrze ze w tamtych krajach robia cokolwiek niz mialyby nic nie robic i byc zaniedbane.Natomiast czesto nieprawidlowa pielegnacja jeszcze bardziej szkodzi, ale wiadomo nie mozna miec wszystkiego.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-02-28, 21:35:14 »
Strona rosyjskich stylistek nailclub.ru.

Chyba zacznę się uczyć rosyjskiego tym razem z ochoty a nie przymusu. :D

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gosiaczka

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-03-01, 08:04:24 »
Cytat: "linek"
Dobrze ze w tamtych krajach robia cokolwiek niz mialyby nic nie robic i byc zaniedbane.Natomiast czesto nieprawidlowa pielegnacja jeszcze bardziej szkodzi, ale wiadomo nie mozna miec wszystkiego.


linek a o ktorych krajach mowisz?

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-03-01, 09:13:56 »
do linek-------->dlaczego piszesz "Dobrze ze w tamtych krajach robia cokolwiek..."uwazasz ze te kraje sa gorsze, ze ludzie tam mieszkajacy sa gorsi od nas??Jakie kraje masz na mysli??
دوبدوا

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-03-01, 10:43:37 »
nie, nie uwazam ze jakis kraj jest gorszy, ale tak jak np sie widzi glod na dalekim wschodzie to mogloby byc tak ze i estetyka zaniknie, a kobiety chca dbac o siebie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-03-01, 11:07:06 »
uwazam ze polki bardzo dbaja o siebie (oczywiscie nie wszystkie). ogolnie nie wychodzimy z domu nie wymalowane, brzydko ubrane. Jezeli chodzi o inne kraje to np. miasto londyn jest pelne nie zadbanych kobiet a wcale nie wynika to z tego ze ich nie stac, albo ze sa zacofani. w krajach np. turcja kobiety sa bardzo zadbane, ladnie ubrane... i to ze nie jest tak rozpowrzechnione przedluzanie paznokci, to nie znaczy ze sa zacofane. mysle ze w polsce noszenie akrylowych paznokci jest troszke przesadzone. bo dlaczego kobiety ktore maja swoje ladne paznokcie nie pielegnuja ich, tylko ida na latwizne i przedluzaja je sobie. ja nigdy w zyciu nie maialm zanego akrylu (nie dlatego ze mysle ze niszczy albo inne rzeczy) ale dlatego ze mam swoje ladne. kilka razy zostalam zapytana przez klientki dlaczego nie mam akrylu skoro jestem stylistka paznokci  8O i takie wlasnie zapytania mnie zabijaja.  nie znaczy ze mam swoje brzydkie. bo mam zadbane i ladne.  :wink:

teraz troszke zjechalismy z tematu  :wink:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-03-05, 09:57:27 »
no jesli troszke zjeżdzamy z tematu ....to napisze....
Wlasnie mamy kursantke Viole z tego kraju.....usłyszalam dobry przeboj....w miescie w ktorym mieszka pewnien gabinet wystawił reklame.....Nowosc TIPSY żelowe...hehe...i kto powiedzial ze Polska jest krajem zacofanym... :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Sloneczko19

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-03-20, 15:02:02 »
ja mieszkam w niemczech i powiem tak ... french french french ze az sie ... chce :/ na jakies wieksze zdobienie przychodza tylko polki... nie wiem skad niemki maja zele ale sa naprawde twarde tak jak ktos juz napisal !! a ladne pazurki robia przede wszystkim rosjanki ...to im trzeba przyznac ;)

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-03-20, 15:45:25 »
W polnocnych wloszech tez kroluje french.Ciezko namowic dziewczyny na cos innego a szczegolnie wzorki.Na ogol chca french lub jakies jasne,delikatne kolorki.Ja ostatnio mam przerwe w pazurkach ale zawsze obserwuje rece i zaczelam dostrzegac troszke wiecej kolorow ale nie sa to na ogol wzorki tylko french czesto niebieski.I sa wykonczone bardziej na okraglo(nie wszystkie oczywiscie).

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-03-20, 18:05:06 »
a gdzie jest lepszy rynek pazurkowy - Anglia czy Holandia?
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008