Autor Wątek: Pierwsze akryle  (Przeczytany 40646 razy)

dorotka

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-12-14, 16:15:52 »
ja tez za kilka dni zakladam kolezance moje pierwsze pazurki, narazie robilam tylko sobie, a jesli chodzi o twoj problem to mysle ze i jedno i drugie czyli i za bardzo sie staralas nad ierwsza reka...bo tu cos bylo nie tak to dolozylas akrylu to tam cos bylo krzywo to dolozylas akrylku itd i wyszedl gruby paznokiec, a przy drugiej rece bylas zmeczona i juz sie tak nie bawilas i dalas mniej akrylku... a nam poczatkujacym to sie jeszcze zdarza... :oops: wybaczcie...  :D  no a po drugie to te pierwsze piec pazurkow to juz cos i przypomina sie wszystko co i jak myslisz nad ksztaltem, linia wlosa itd bo przez pierwsze kilka pazurkow to czlowiek tak zestresowany ze dobrze nie wie co robi...no i wyszly ladniejsze...teraz trzymajcie kciuki za nas dwie hihih pozdrawiam :)

Gość

  • Gość
pierwsze paznokcie
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-12-30, 11:10:39 »
Witam dopiero co sie zalogowałam ale napisze wam bardzo chętnie jak wyglądały moje pierwsze paznokcie.Zrobiłam je na swojej sąsiadce i byłam przekonana że zrobie je najlepiej ale okazało się że w cale ich nie potrafie robić.Po mimo zrobionego kursu miałam wiele luk.Moje pierwsze tipsy odpadały juz na drugi dzień , ale nie wszystkie tylko tak po 2.Obecnie idzie mi już znacznie lepiej, bardziej przestrzegam zasad higieny i robie wszystko po swojemu i naprawde teraz moge powiedzieć że nawet fajnie wychodzą. Pozdrawiam wszystkich. :wink:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-12-30, 11:23:31 »
higiena najważniejsza  :wink:  jesteś chodzącym przykładem że praktyka czyni mistrza  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-12-30, 12:02:56 »
cwicz, cwicz i nie poddawaj sie  :lol:
powodzenia
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Ja terz sie ucze
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-01-01, 13:44:00 »
Jestem poczatkująca kupiłam sobie zestaw startowy ktory musze przyznac jest niezbyt fajny ale musze od czegos zaczac zanlazłam bardzo ciekawa firmę ktora ma fajne podukty i szkolenia teraz robie tipsy koleżanką i zbieram powoli na kurs bardzo mnie to wszystko interesuje teraz narazie nie mam korzysci z tego co robire ale mam przynajmnie satysfakcje jak ktos komu zrobie jest zadowolny  :lol: chciałam wszystkich pozdrowic i życzyc powodzenia w tworzeniu pazurkow :)

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-01-04, 18:25:55 »
Oto moje pierwsze pazurki w całosci robione przeze mnie i to w dodatku na sobie samej. Troszę się obawiam ale co tam po to sie tu odzywam abyvsię czegoś nauczyć :lol: Pazurki były na sylwestra a teraz trzeba je niestety skrucić :cry:
Więc te jasne to moje a te fioletowe szwagerki  :lol:


Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-01-05, 18:10:36 »
Jak na pierwsze pazurki to naprawde są bardzo łądne :) oby tak dalej :) fajnie że pokazujesz nam swoje prace :) 3mam za Ciebie kciuki :D

ja tez sie dopiero ucze...

...mam nadzieje ze za 2 lata spotkamy sie na Mistrzostwach Polski hehe tych dla początkujących oczywiscie ;)

Pozdrawiam :) Żanciak
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-01-05, 22:21:24 »
aga73 kilka popraweczek minimalnych, ale ogolny efekt jest ok!!
gosiiik nie ma sie co zrazac!Ja pierwsze pazurki tez robilam kolezance 4godz... Kurs robilam w czerwcu ubieglego roku, oglosilam wszem i wobec :) ze do konca wakacji robie tipsy za 30zl niezaleznie od rodzaju,techniki i uzytych materialow do zdobien...I tym sposobem zyskalam sobie rzecze klientek,ktore po wakacjach,mimo podwyzszenia ceny do dzisiaj przychodza oraz wielkiem praktyki!!Co klientka to inne pazurki,inne problemy, ale szybciej zrobione! Na dzien dzisiejszy sadze ze tipsiorki wychodza mi nienajgorzej i mialam juz nawet Swoj debiut w gazecie "Paznokcie" i chyba w lutym kolejne wzory pojawia sie w AP... Tak wiec Kochane glowa do gory!!Pamietajcie,ze trening czyni mistrza i nie wolno sie zrazac malymi porazkami ;)

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-01-06, 14:08:29 »
ponad dwa tygodnie temu robilam kolezance swoje pierwsze pazurki. jej ciocia ktora jest stylistka juz od dawna, ogladala i powiedziala ze bardzo ladne, dobrze wypilowane, ladny tunel, zachowany odstep od skorek itp, ale dzisiaj sie dowiedzialam ze jeden paznokiec odpadl wczoraj przy mocnym uderzeniu :( odpadl caly a nie ze sie zlamal czyli ze cos chyba bylo nie tak przy tym paznokciu (ale zapowietrzenia nie widzialam)  :cry: reszta jak narazie trzyma sie.
gosiaczku ty jestes zalamana?! a co ja mam powiedziec ja robilam prawie 6 godzin!!!!! to dopiero zalamka  :cry: poczatkowo mimo dlugiej pracy bylam zadowolona z koncowego efektu ale teraz jeszcze ten paznokiec ehhh mam nadzieje ze kolejne pojda mi lepiej.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-01-06, 18:00:30 »
Paznokcie nie są żelbetonowe... choć niektóre nazwy produktów mogłyby wskazywać inaczej. ;) Jak się porządnie pierdyknie to maja prawo odpaść/ złamać się. Lepiej jak odpadł niż miałby się złamać razem z paznokciem, mniejsze straty.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-01-08, 00:16:26 »
:lol: no fakt lepiej ze caly poszedl  :wink:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-01-13, 09:46:20 »
Gosiik a ja uwazam, ze duzym  sukcesem jest juz to....ze przede wszystkim pieknie wylapujesz swoje wszystkie błedy....patrzysz bardzo krytycznym okiem na swoja prace...czyli dazysz do jeszcze lepszych efektow....tylko troszke wiecej optymizmu i  dużo mniej paniki.... te gory i doliny to pewnie 1/100 milimetra ...hehe....ale to przeczulenie tez jest dodatkowym atutem :)......jedno co cierpliwosci i wypracowania ....100 klientka jestesmy dopiero dobre.....wiec jeszcze troszke  lapek przed Tobą... :wink:

no..przeciez nie od razu Krakow zbudowano...
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-01-14, 16:49:04 »
A oto jedne z moich pierwszych robionych po kursie :D  tzn pierwsze w całości wykonane przeze mnie i na moich pazurkach :)
Robienia pazurków lewą ręką to OKROPNOŚĆ :!:  :!:  :!:  Powiedzcie jak sobie z tym radzicie :?:  :?:  :?:  :?:
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-01-14, 17:23:02 »
Małe niedociągnięcia Agatko ale są ładne  :D  
A z prawą nie mam problemu...
Bo jestem leworęczna  :lol:
Ale rzeczywiście masakra  :wink:
Właśnie na raty robię pazurki, dziś robię sobie lewą rączkę  :wink:
Prawą zrobiłam wczoraj  :lol:
Dużo do skrócenia i spiłowania wtopień mam ale jestem uparta  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-01-14, 19:44:12 »
Cytat: "P s y c i a"
Małe niedociągnięcia Agatko ale są ładne  :D

 Dzięki :oops:  :oops:

Mam nadzieję, że kiedyś dojdę do wprawy. W końcu trening czyni mistrza :wink:
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008