Autor Wątek: cena za zdejmowanie tipsów  (Przeczytany 39285 razy)

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-11-05, 19:28:04 »
Nie wiem dokładnie jaka to była frezarka, ale napewno była malutka i poręczna, no i jasna, więc chyba nie była to modelarska :wink:  Dzięki psyciu za rady. Pozdrawiam.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-11-05, 19:29:02 »
Cytat: "marti"

A co do bólu przy zdejmowniu paznokci, to głównie chodzi mi o gorąco przy przegrzaniu paznokcia podczas długiego piłowania :wink: , zdarza się również, że dziewczyny podważają odchodzący paznokieć wtedy też nieźle boli :roll:.


nie powinno boleć, jeśli za szybko piłuje to albo ma po Tobie klientkę i się śpieszy albo nie zwraca uwagi na odczucia klientki... apodważanie to już wogóle mi się w głowie nie mieści... odrywają wtedy trzymającą warstwę płytki paznokciowej :roll: potem dziwczyny się dziwią " a u Pani pani Aniu wyjatkowo nie bolało..."  :roll:  bo ja się nie śpieszę zeby w 1,5 godziny zdążyć bo czeka kolejna klientka...  :wink:

Cytat: "marti"
raz zapytałam kosmetyczkę co myśli o takim sposobie ściągania paznokci, odpowiedziała, że za długo trzeba czekać zanim aceton zacznie działać i że szybciej ona je opiłuje pilnikiem.


jak już pisałam używam acetonu gdy klientka ma zmasakrowane paznokcie przez tipserkę lub gdy jest do usunięcia jeden pazurek z jednej ręki a w tym czasie robię sobie drugą rączkę  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-11-05, 19:45:48 »
Bardzo dobrze robisz psyciu,że używasz acetonu do zmasakrowanych paznokci, ja swojego czasu miałam tak zniszczone paznokcie przez ściąganie (opiłowywanie)  płytki miałam strasznie cieniutkie,aż czerwone, zdarzało mi się,że skórki miałam opiłowywane do krwi :roll:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-11-05, 20:00:27 »
Cytat: "marti"
ja swojego czasu miałam tak zniszczone paznokcie przez ściąganie (opiłowywanie)  płytki miałam strasznie cieniutkie,aż czerwone, zdarzało mi się,że skórki miałam opiłowywane do krwi :roll:


na Twoim miejscu nie poszłabym więcej do "kosmetyczki" która spiłowywuje Ci płytkę w taki sposób że staje się ona tak cienka że prześwitują przez nią naczynka krwionośne... na skorkę czasem się przypadkowo zejdzie ale jeśli się nie spieszysz i nie dociskasz pilnika z całej siły to absolutnienie powinny zacząć krwawić... nawet ja mając cieniutkie i bardzo ukrwione skoreczki (instruktorka w szkole pokazywała na mnie wycinanie skórek i też jej się zdarzyło po wodę utlenioną sięgać  :wink: ) to nigdy zakładając sobie tipsy nie uszkodziłam sibie skórek a jak się pewnie domyślasz proste to nie jest nie będąc równosprawnym oburącz  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-11-05, 21:04:02 »
Szkoda psycia,że nie mieszkam w Poznaniu przyszłabym do Ciebie na pazurki  :wink:
Co do zmiany kosmetyczki, to już moja chyba 20 :lol:. Trafiłam tylko na dwie, które by mi odpowiadały, ale jedna niestety urodziła dziecko i przestała robić pazurki, a druga wyjechała z Polski :cry: , wiec ciągle jestem w trakcie poszukiwań :cry:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-11-05, 22:59:34 »
Ściaganie zelu, nie powinno byc bolesne- jezeli widac, że pod spodem jest bolący paznokietek (a to i bez "psykania " z bólu klientki da sie poznac o ile ma sie wyrobine oko  :wink: ) to , po pierwsze w tym miejscu piłuje sie mega delikatnie, a po drugie zostawia sie warstewke żelu "ku ochronie".

Ja zawsze zostawiam cieniutka warstweke żelu, czy z akrylu na paznokacich klientki, która jest prawie nie widoczna.  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-11-05, 23:09:01 »
Cytat: "Albertyna"


Ja zawsze zostawiam cieniutka warstweke żelu, czy z akrylu na paznokacich klientki, która jest prawie nie widoczna.  :D


i potem na tą "cieniutką warstweke żelu" przyklejasz tips :?:  czy stosujesz to tylko przy samym ściąganiu tipsów :?:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-11-05, 23:11:04 »
Cytat: "marti"
to już moja chyba 20 :lol:. Trafiłam tylko na dwie, które by mi odpowiadały,


to masz pecha...  :'-( spróbuj chodzić do poleconych dziewczyn  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-11-06, 06:13:42 »
Chodzę do samych poleconych kosetyczek :lol: . Być może jestem zbyt wymagająca :wink: Paznokcie robię od ok. 8 lat, sama lepiej bym potrafiła niekiedy zrobić pazurki, ale wiadomo ile by to trwało, zwłaszcza lewa ręka :lol:. U nie sprawdzonych kosmetyczek, to różne cuda się zdarzały, takie historie, że szok, np. kiedyś jedna Pani zamiast usunąć mi pazurki bo żel odchodził, nawchodziło pod paznokcie pełno powietrza, a mądra pani nawaliła mi pełno kleju na paznokcie, na to żel i zadowolona  8O.

Gość

  • Gość
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-11-06, 07:44:11 »
Asiu a na jakich produktach pracujesz?  :)[/quote]
o moj boze szlifierka czy "frezarka"ja uwazam ze to i tak narusza paznokcia??takie ejst moje zdanie
co do pytania pracuje roznie zalezy czy w domku czy w pracy ogolem pracuje na gabrielli zelu z euro fashion "clear gel"albo base gel ale tego ostatniego nie polecam:(perfekt lady roznie to bywa ale chyba najlepiej pracuje mi sie na gabrielli i na euro fashion a jesli chodzi o klijentki bo mam stale i one zawsze mi mowia czy cos sie dzialo z pazurkami jaka grubosc itd. to wszytskie zachwalaja euro fashion a ja jednak gabrieli poniewaz bardzo ladnie pokrywaja sie dekoracje i nie wylewa sie an skorki
jak chcesz to zobacz sobie www.pazurkimyszki.blog.interia.pl odrazu mowie ze kopia jest taka sobie
Pozdrawiam:* :D

Gość

  • Gość
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-11-06, 07:46:08 »
trzeba wejsc w archiwum bo zamieszczone jest tam reszta zdjec:)kopia fatalna ale cos tam widac:)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-11-06, 10:17:38 »
Cytat: "marti"
Paznokcie robię od ok. 8 lat, sama lepiej bym potrafiła niekiedy zrobić pazurki, ale wiadomo ile by to trwało, zwłaszcza lewa ręka :lol:.


jestem leworęczna  :groupjump: więc u mnie prawa  :wink:  ale robię sobie dzielnie sama i mimo że to troszkę trwa, wiem ze mam zrobione tak jak chcę  :)  najgorzej jest z małym paluszkiem u lewej ręki  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-11-06, 10:41:46 »
Gratuluję psyciu!  :wink: Swojego czasu też robiłam sobie sama, ale szybciutko mi ię znudziło, zresztą Ty robisz pazurki na codzień, więc masz większą wprawę odemnie, a ja wstyd się przyznać jestem troszkę wygodnym leniuszkiem :lol:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-11-06, 10:49:15 »
kochana, ale mi się wcale nie chce  :happyjump: ale niestety moje naturalne pazurki (mimo ze miały takie kuracje robione że liczyć wydatków na to wszystko to już się boję) są kruche i mają taki jakiś okrągły kształt i dopiero tipsy nadały piękno moim długim po tatusiu palcom :D

paznokcie to moja wizytówka, inspiracje dla klientek jakie wtopienia zrobimy i oczywiście moja wygoda bo wściec się można było jak przy naturalnych pazurkach coś mi sie złamało... a tak wymieniam jeden i żyje się dalej  :wink:  bez plasterków, chowania rąk i wstydu za pomyłkę matki natury  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-11-06, 11:22:24 »
Ech, ja też mam swoje naturalne bardzo kruche i rozdwajające się i nic mi na nie nie pomaga, dlatego tak usilnie poszuję pomocy kosmetyczek. Już wielokrotnie miałam zrezygnować z tipsów, ale jakoś źle bym się czuła bez pazurków :wink:  Także twardo szukam swojej kosmetyczki, mam nadzieję, że w końcu trafię na odpowiednią  :wink: