Autor Wątek: przekłuwanie pępka pistoletem  (Przeczytany 49863 razy)

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« dnia: 2006-09-19, 08:06:09 »
dziewczyny jak myślicie można przekłuwać pępek pistoletem sama sobie przekłuwałam i od razu znieniałam kolczyk na ten do pępka super się goiło więc myśle ze chyba nie ma zadnych przeciwskazań co do tego. czy lepiej przez welflon? pomóżcie

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-19, 08:11:31 »
Osobiście przekuwam welflonem i przy tym zostane. Może dlatego, że nigdy nie przekuwałam pistoletem. Ale zmiana kolczyka to nastepny niepotrzebny ból.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-09-19, 10:59:58 »
ja slyszalaam ze nie wolno pistolotem.tylkow  nosie sie robi pistoletem. na pokazie tylko widzialam jak przebijali pepki igla. ja sama takze mialam igla :?

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-09-19, 14:23:32 »
Pępka nie można przekłuwać pistoletem, pistolet jest tylko i wyłącznie do płatka ucha, możesz narobić sobie kłopotów. Pępek kłuje się wenflonem i zakłada kolczyk do pępka.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-09-19, 15:19:50 »
i najlepek isc do wykfalifikowanej osoby. ja sama sobie najpierw zreobilam.wlozylam sobie wlasnie kolczyk w ucha i przelozylam do pepka. wielki krwiak mi sie zrovbil i okropnie bolalo. glupia bylam. za rok poszlam normalnie do gabinetu i przezz ta moja blizne bolalo mnie przekluwanie .

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-09-19, 16:19:43 »
Ja rowniez uwazam,ze przekluwanie pepka pistoletem jest wielka pomylka!Kolczyki do pepka sa znacznie grubsze od tych ktore sie uzywa do uszu,poza tym sa specjalnie zakrzywione.Pistolet zbyt 'plytno' przekluwa skore i przez to istnieje mozliwosc szybkiego wyrwania kolczyka.
Polecam fachowa i wykwalifikowana osobe!Pozdrawiam

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-09-19, 21:27:00 »
Witam,
osobiście uważam że przekLuwanie pępka pistoletem jest mało profesjonalne a nawet mało humanitarne. Spotkałam się z tym że klientki po przekłuciu pistoletem miały przekładany kolczyk od razu lub po 4 tygodniach. W jednym i drugim przypadku wkładamy grubszy kolczyk do mniejszego "otworu", więc to musi boleć,  poza tym trudno przy tym wszystkim zachować sterylność. Wydaje mi się że klientki i tak są wystarczająco przestraszone by dodawać im jeszcze dodatkowego niepotrzebnego bólu. W drugim przypadku czasami może się zdarzyć że ten mały kolczyk wrasta  lub "wpada"w środek rany i jest trudność z jego wyciągnięciem. o takim przypadku też słyszałam. Natomiast jeśli chodzi o pistolet to można też przekłuwać nos (płatek) oczywiście jeśli klientka nie chce mieć okrągłego kolczyka. Tak przynajmniej mówił lekarz chirurg jak byłam swego czasu na szkoleniu.
Pozdrawiam

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-09-20, 07:35:09 »
czesc!!!!Ale tym samym pistoletem, ktory jest do przebijania uszu mozna przebic nos? ale wtedy tej zatyczki nie wklada sie w pistolet, tylko sam kolczyk?

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-09-20, 16:52:34 »
Nie mozna przebijac pistoletem pepka - pistolet nie chwyta odpowiedniej ilosci skóry, i przebija sie w ten sposób bardzo płytko - nastepstwem tego jest min. tzw. wyrzucenie kolczyka przez ciało,
Prawidłowe profesjonalne przebicie - igła

pistoletem do uszu n.p. Studex można przebijać nos - ale bez zatyczki :D
pozostawienie zatyczki może spowodowac wiele bolesnych komplikacji

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-09-20, 19:51:14 »
Ale przbijając nos pistoletem wkładam normalną przekówke taką jak do uszu?? Czy ten kolczyk nie wypadnie jeśli nie będzie zatyczki??

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-09-20, 20:27:25 »
ja w nosie nosilam bez zatyczki i nigdy mi nie wypadl. kosmetyczka dala mi zatyczke ale nie uzylam jej ani razu.

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-09-20, 20:46:47 »
Bo ja mialam przebijany nos ale weflonem.i nacierpialalm sie. sazde ze pistoletem bol jest mniejszy!!!!a pod jakim katem trzeba trzymac pistolet?reke ustawiac jak najblizej twarzy(patzrac od frontu)jezeli tak to mozna nazwac.

Offline Karola0885

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-09-22, 16:28:18 »
dla przestrogi pępek przebijany przy użyciu pistoletu



Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-09-22, 19:05:05 »
JEjku te foty są okropne!!! Ja też słyszałam że nie wolno przebijać pępka pistoletem i jeżeli ktoś chce to zrobić to należy uciekać gdzie pieprz rośnie!!! Mi przekluwali igłą czy czyms takim... bolało jak cholera, goiło mi sie 10 miesiecy (ale taki juz mój urok :( wszystko mi sie długo goi)... ale nie oddałabym moojego kolczyczka za nic na świecie :):):)
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gość

  • Gość
przekłuwanie pępka pistoletem
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-09-22, 19:37:43 »
O zgrozo. Fuj!! Pistoletom do pępka mówimy NIE!!