Autor Wątek: rossmann  (Przeczytany 21767 razy)

Offline 1991kasia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: rossmann
« Odpowiedź #30 dnia: 2013-11-07, 19:21:44 »
Lubię rossmanna za promocje które od czasu do czasu tam mają. No i zwykle kupuję tam wszelkie szampony, żele etc.
Nie pozycjonujemy się

Offline jkowalczyk2013

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: rossmann
« Odpowiedź #31 dnia: 2013-11-12, 11:28:34 »
Bardzo lubię zakupy w Rossmanie , jest naprawdę dużo promocji nie tylko kosmetyków, ale i chemii domowej i produktów dla zwierząt. Ochrona , cóż to ich praca , nie przejmuję się tym , bo nie mam zamiaru niczego kraść.

Offline beatrycze

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: rossmann
« Odpowiedź #32 dnia: 2013-12-18, 12:16:07 »
Mogliby w sumie zainwestować w kamery a ochronę tylko postawić przy wyjściu. Ale z drugiej strony kosmetyk mały, można do torby schować...
Co do samego Rossmana, teraz święta idą, sporo u nich rzeczy nakupowałam. Organizer na kosmetyki, no miodzio po prostu.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: rossmann
« Odpowiedź #33 dnia: 2013-12-23, 17:57:29 »
W naszych Rossmanach mają monitoring i jeden ochroniarz siedzi obserwuje, a inny spaceruje po sklepie.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Karolina2323

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: rossmann
« Odpowiedź #34 dnia: 2014-01-08, 09:31:37 »
A ja mam sposób. Gdy ochroniarz zaczyna mnie obserwować, podchodzę z produktem i zadaje trudne pytanie. Odsyła mnie do personelu i gościa mam z głowy. A lubię tu kupować bo mają często fajne promocje.
Karolina

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: rossmann
« Odpowiedź #35 dnia: 2014-01-16, 14:30:48 »
kupujecie w rossmannie?ja czasami kupuje, maja tam fajne przeceny tylko jedyne co mnie wkurza to ochrona. patrza sie czasami jakbym miala pol sklepu pod kurtka wyniesc :D
czasami na cos sie skuszę, jakis szampon, odzywka czy tez kosmetyki kolorowe;p
kosmetyki do pielegnacji twarzy i ciala kupuje w hurtowni kosmetycznej lub przez internet;p maja o wiele lepszy sklad niz produkty rossmanowskie;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline KateKlich

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: rossmann
« Odpowiedź #36 dnia: 2014-05-13, 13:32:18 »
Rossman jest w porządku, ale ochroniarze są na prawdę wyjątkowi... :D Zawsze, czuje się jak potencjalna złodziejka ;]

Offline julenaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: rossmann
« Odpowiedź #37 dnia: 2014-12-15, 09:16:22 »
Ja często tam kupuję, mają różne atrakcyjne promocje, więc, jak tam zachodzę, to zawsze coś kupię, chociaż jakiś drobiazg ;)

Offline selcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: rossmann
« Odpowiedź #38 dnia: 2015-01-12, 08:52:06 »
No ja też lubię rossmana, często tam zaglądam nawet jak wiem, że wszystko już mam z kosmetyków kupione.

Offline Domsiaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: rossmann
« Odpowiedź #39 dnia: 2015-08-11, 11:26:57 »
Myślę, ze musieli mieć dużo kradzieży skoro tak pilnują. Pozostaje nam się uśmiechnąć i nie stresować się tym;)

Offline nina955

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: rossmann
« Odpowiedź #40 dnia: 2017-03-22, 14:06:07 »
Czasami kupuję w rossmanie, ale wolę zamawiać kosmetyki przez internet, ponieważ wtedy wychodzi taniej.