Autor Wątek: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!  (Przeczytany 8969 razy)

Offline LILA1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-07-13, 12:38:01 »
To straszne co "stylistki" w gabinetach kosmetycznych  potrafią zrobiś z klientem gdzie one się wogóle tego nauczyły alb tez nie, czy one wiedzą jak prawidłowo usunąć stylizowane pazurki. wydaje mi się że one pracują na czas byle szybko byle pieniądz. barzdzo mi przykro że musisz  teraz cierpieć. polecam częste kąpiele dłoni w parafinie, odżywki wzmacniające.

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-07-29, 10:45:18 »
Ja wogole nie potrafie zrozumiec faktu - jak moga bolec paznokcie po sciagnieciu masy...juz nie wazne czy to akryl,zel czy cokolwiek innego...

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-07-29, 19:47:54 »
Czasami występuje tzw. nadwrażliwość. Sądzę jednak, że częściej są to zbyt zjechane po prostu paznokcie. ;)

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-07-30, 17:00:44 »
to napewno zjechana niezle plytka jak tak boli :nono: nieraz mialam sciagane paznokcie przez psuedostylistki ze potem paznokcia nie moglam dotknac przez dwa tygodnie a nawet wiecej :diabel: a jak sama sciagalam albo poszlam do zaufanej osoby ktora wiem , że dobrze robi nic takiego nie bylo :nono: wszystko si  :smiech3:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #19 dnia: 2009-07-30, 21:01:46 »
A ja ostatnio na pewnym forum przeczytałam, że żeby dobrze zmatowic paznokcie nalezy zrobic " kilka sznytek 80", az mnie moje paznokietki zabolały, gdy to przeczytałam,a gdy odważyłam sie zaprzeczyc tej medodzie... zostałam zjechana, bo "przeciez nie matowie 80, a robie tylko kilka rowków, wtedy paznokie lepiej sie trzymają" i to była opinia KILKU osób  :boom:
No comments.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline KasiaP

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #20 dnia: 2009-08-01, 18:47:24 »
Albi no wiesz... Jak możesz, przecież te rowy to po to się robi w paznokciach żeby wodę odprowadzały jak się masa zacznie liftować :D
Wierzę w siebie, wierzę w to co robię

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #21 dnia: 2009-08-08, 00:11:59 »
A ja ostatnio na pewnym forum przeczytałam, że żeby dobrze zmatowic paznokcie nalezy zrobic " kilka sznytek 80", az mnie moje paznokietki zabolały, gdy to przeczytałam,a gdy odważyłam sie zaprzeczyc tej medodzie... zostałam zjechana, bo "przeciez nie matowie 80, a robie tylko kilka rowków, wtedy paznokie lepiej sie trzymają" i to była opinia KILKU osób  :boom:
No comments.


ja słyszałam teorię, że żeby lakier długo się trzymał, też trzeba zmatowić płytkę!

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #22 dnia: 2009-08-08, 15:18:48 »
ja słyszałam teorię, że żeby lakier długo się trzymał, też trzeba zmatowić płytkę!

Też to gdzieś słyszałam albo wyczytałam.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: Co zrobić z obolała płytka paznokcia po zdjęciu akryli?!
« Odpowiedź #23 dnia: 2009-08-09, 08:06:53 »
Powinno działać bo zmatowiona płytka jest bardziej "przyczepna". Wróćmy jednak do tematu. ;)

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...