Autor Wątek: chałupnictwo  (Przeczytany 3539 razy)

Gość

  • Gość
chałupnictwo
« dnia: 2005-12-15, 20:27:08 »
Ciekawa jestem czy można w dzisiejszych czasach bez rzadnego o szukaństwa pracować w domku np.przez internet lub poprostu jakaś ala chałupnicza robótka nigdy nie słyszałam żeby komuś faktycznie się udało . Jak nie firma krzak to trzeba kasę wybulić na jakiśsprzęt ( np. aszyna do skręcania dlugopisow , ludzie kupuja a potem okazuje sie że jest zastój i nie ma racy ) Ciekawi mnie co myslicie na ten temat . Czy to wogóle jest możliwe .

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
chałupnictwo
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-15, 22:15:12 »
to chyba nie jest mozliwe :)  chyba że jest to inna praca niz składanie długopisów albo czegoś innego  :) bo np są osoby ktore pracują przez internet na odpowiedzialnych stanowiskach :)
pozdrawiam

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
chałupnictwo
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-16, 21:06:49 »
Mój znajomy właśnie po kontakcie z taką firmą miał niezłe kłopoty, okazało się że firma już kilka osób nabrała i jego wzywano do sądu jako świadka w tej sprawie. Tak więc ja bym nie wchodziła we współpracę z taką firmą X.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
chałupnictwo
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-16, 22:28:19 »
A ja pracuje w domu przez internet :) Piszę artykuły do pism kobiecych i branżowych, nie muszę wyściubiać nosa z domu.

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
chałupnictwo
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-17, 17:44:44 »
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
A ja pracuje w domu przez internet :) Piszę artykuły do pism kobiecych i branżowych, nie muszę wyściubiać nosa z domu.

a to zupełnie inna para kaloszy :)
fucha super :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
chałupnictwo
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-17, 18:07:03 »
fajnie masz ming  :lol: z ta praca

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
chałupnictwo
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-12-17, 22:23:35 »
Ming ale ruch wskazany.....co z krazeniówka... :wink:

P.S Poproszono mnie o pisanie artykułow na tematy pazurkowe na nowym duzym portalu....ale jak na to wygospodarowac czas :?
Ming moze udzielisz mi jakis cennych wskazowek. Kurcze to trzeba faktycznie spokojnie zamknąc się w domu :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
chałupnictwo
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-12-17, 23:09:56 »
Jak zabieram się do pisania muszę mięć spokój i ciszę, niestety niezwykle rzadko mogę sobie pozwolić na takie luksusy. W ciągu dnia 2-praca, szkoła...dlatego najczęściej piszę w nocy, kiedy domownik M. śpi, nikt nie przeszkadza.

Gość

  • Gość
chałupnictwo
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-12-18, 16:06:58 »
Ming shu zazdroszcze Ci jak cholerka ( sama siedzę w domku z babcią i dzieckiem i nie mam możliwości iść do normalnej robotki ) To jest dopiero życie