Autor Wątek: odtłuszczacz  (Przeczytany 11333 razy)

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« dnia: 2005-11-08, 09:55:24 »
Moze to troche głupie pytanie ale naprawde nie pamietam
W którym momencie przy zakładaniu akrylu stosuje sie odtłuszczacz ????

Aguś

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-08, 14:16:05 »
8O dokladnie... bylas niedawno na kursie podstawowym czy jak?

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-11-08, 16:18:38 »
No byłam i tak mnie wspaniale nauczyła pani ??
pieniadze wyrzucone w błoto  :oops:  :oops:

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-08, 16:34:15 »
Chodzi mi dokladnie o odtłuszczacz nie o primer
własnie niewiem kiedy mam uzyc odtłuszc.
przed praimerem czy po??
Jakby mi pani łaskawie o tym powiedziała to bym sie
was bezsensu nie pytała
bo prawda jest taka ze na kursie nie było odtłuszcz. wogóle
tylko primer
 :'-(  :boom:

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-11-08, 16:50:26 »
Moze w takim razie doszkolonko, bo skoro pani na kursie laskawie nie wspomniala i nie uzyla odtluszczacza - bardzo waznej i podstawowej rzeczy to co dopiero reszta  8O

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
odtłuszczacz
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-11-08, 18:42:23 »
no ale nie rozumiem-piszesz najpierw,że nie pamiętasz,teraz winisz szkoleniowca?
proponuje takze doszkolenie,bo to sa podstawy ktorych jesli nie opanujesz,beda miec konsekwencje w przyszlosci.
I to jest dobra rada  :)

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-11-08, 19:07:18 »
Odtluszczacza uzywa sie po zmatowieniu paznokci.Jak odparuje to dopiero uzywa sie primera.

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-11-08, 21:00:41 »
a miedzy zmatowieniem a odtluszczaczem to by jeszcze wypadalo odpylic, nie? ;)

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-11-08, 22:01:30 »
J proponuje sie udac do instruktora i zapytac o takie rzeczy, bo to po kursie powinno sie wiedziec!!!

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-11-09, 08:50:52 »
Dzieki za wszystkie odpowiedzi chociaz jedna tylko okazała sie konkretna
Zauwazułam ostatnio ze straszna złosliwosć panuje na tym forum
Pewnie tymi słowami rozpętam burze ale taka jest prawda

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
odtłuszczacz
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-11-22, 13:05:30 »
Caro to poprostu nie tak....ale najlatwiej obwinic szkoleniowca....jak wybierasz drozszy kurs to takie sprawy sie nie zdarzaja....a tak wiadomo co tanie to drogie...zreszta napisz kto tak niedokladnie uczy dla wiadomosci innych skoro tak uwazasz....bo to sa podstawy i nie wierze ze nie przerabiane....
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-12-05, 13:38:53 »
Po zmatowieniu płytki pozbywamy się pyłu, następnie odłuszczamy. Kiedy odtłuszczacz wyschnie nakładamy primer, ale tylko na naturalną płytkę paznokciową, bo tips może zżółknąc pod jego wpływem. Kiedy primer wyschnie przystępujemy do dalszej pracy :-)

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-02-04, 00:39:33 »
wysłanie kogoś na doszkolenie nie jest złośliwością a dobrą radą przecież wiadomo że po szkoleniu zadna z nas nie była alfą i omegą ale ważnie jest jeszcze to jakie braki się ma ... czasem po prostu warto poświacić jeszcze jeden dzień i wyjaśnić sobie niedomówienia

można również udać sie do osoby która prowadziła kurs i dopytać sie, a jej obowiązkiem jest udzelić wszystkich informacji

Gość

  • Gość
odtłuszczacz
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-02-11, 12:26:01 »
Cytat: "LissaPL"
wysłanie kogoś na doszkolenie nie jest złośliwością a dobrą radą przecież wiadomo że po szkoleniu zadna z nas nie była alfą i omegą ale ważnie jest jeszcze to jakie braki się ma ... czasem po prostu warto poświacić jeszcze jeden dzień i wyjaśnić sobie niedomówienia

można również udać sie do osoby która prowadziła kurs i dopytać sie, a jej obowiązkiem jest udzelić wszystkich informacji

Dokladnie tak jak napisalaś... też uważam, że warto by bylo się udac do tego szkoleniowca i jeszcze raz zapytać. U nas tak w firmie bylo... nawet się o tym po prostu informowalo na szkoleniu.

Gość

  • Gość
odtłuszczanie paznokci
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-10-14, 09:39:01 »
hej! Mam pytanko ... bo teraz nie jestem pewna bo ja jak robie tipsy żelowe no to odtłuszczam paznokcie przed naklejeniem tipsa i na koniec , no i oczywiście po warstwie budującej przyli przed piłowaniem aby paznokieć nabrał odpowiednich kształtów a koleżanka wczoraj u mnie była ... <wieloletnia> i mowi że odtłuszcza się też po zrównaniu tipsa z płytką czyli przed nałożeniem bondera.... :?  czy zgadzacie się z tym??