Autor Wątek: Nowy salon  (Przeczytany 1222 razy)

Offline marysia987

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Nowy salon
« dnia: 2017-04-05, 20:33:28 »
Hej dziewczyny,
otwieram niedługo nowy salon kosmetyczny w średniej wielkości miejscowości, w której jest już kilka takich punktów. Staram się na wszelkie sposoby jakoś "wyróżnić", żeby przyszły do mnie nie tylko zdobyte już klientki, lecz także zupełnie nowe. W związku z tym mam do Was pytanie, czy macie jakieś pomysły i swoje sposoby :)
Szukam już od dłuższego czasu i non stop raczej trafiam na jakieś technologiczne nowości typu tablety (które swoją drogą są całkiem ciekawą opcją na "zawieszenie gdzieś wzroku" przez niezbyt gadatliwą klientkę. No i te maty do ładowania telefonów, Powermat czy jakoś tak, ale to pewnie niezły wydatek i nie wiadomo czy się sprawdzi...
Mam nadzieję, że coś mi podsuniecie.
I swoją drogą, jaki kolor dominuje w waszym wystroju? Trochę biję się z myślami, bo nie wiem czy stawiać na róż...

Offline LiLi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Nowy salon
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-04-20, 11:41:28 »
W sumie od jakiegoś czasu też marzy mi się taki właśnie salon kosmetyczny, ale póki co jeszcze się uczę i nie mam na tyle możliwości :frown:. Sporo czytałam i odwiedziłam już wiele salonów i za każdym razem najbardziej zwracam uwagę na to, jak salon jest wyposażony. Dlatego wydaje mi się, że powinnaś zatroszczyć się szczególnie o wysokiej klasy meble kosmetyczne, urządzenia etc.. Przypadkiem wpadłam wczoraj na witrynę https://modnakaja.pl/pl/sprzet-kosmetyczny i widzę, że mają tam super sprzęt, o który trudno gdziekolwiek indziej. Może powinnaś rozważyć zakup specjalistycznych urządzeń? To na pewno przyciągnie wielu klientów, nawet tych nowych, na których tak Ci zależy.  :razz:

Offline agnieha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Nowy salon
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-05-29, 20:57:14 »
Róż różowi nie równy, ale raczej postawiłabym na bardziej naturalne kolory. Takie są bardziej akceptowalne i łatwiejsze do przyswojenia. Wielu osobom różowy kojarzy się z nadmierną słodkością.
Gadżety, które wymieniłaś - bardzo interesujące, ale czy ja wiem, czy konieczne w salonie... Tablet - jeszcze, ale matą nie każdy telefon naładujesz. Postaw lepiej na dobry sprzęt, porządne usługi. Wtedy niczym prócz tego co proponujesz, nie będziesz musiała przyciągać ludzi. Zobacz co oferuje : cenzura : . Koleżanka z nimi współpracuje i jest bardzo zadowolona. Nie dość, że sprzęt porządny to kosmetyki profesjonalne, naturalne. Ja zamawiam od nich brazylijski peeling cukrowy.
« Ostatnia zmiana: 2017-05-31, 10:12:27 wysłana przez Tomek »