Autor Wątek: Premia  (Przeczytany 2771 razy)

Offline Kropeczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Premia
« dnia: 2015-06-21, 09:01:50 »
Witam! Pytanie do dziewczyn pracujących u "kogoś" na pełen etat. Czy otrzymujecie premię? Np za okres letni gdzie jest wiekszy ruch?

Offline jaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Premia
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-06-23, 10:53:24 »
Bardzo rzadko spotykane.... niestety
Niedozwolone pozycjonowanie się!

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Premia
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-11-09, 20:04:28 »
Moje pracownice otrzymują co miesiąc. Pracują w b dobrym salonie a i tak mam wrażenie, że gdzieś a zwłaszcza w nowo otwartym może być lepiej. Wkurza mnie to bo ja im daję tyle ile mogą a one myślą, że mi tak z nieba spada.

Offline tauriel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Premia
« Odpowiedź #3 dnia: 2015-11-22, 22:37:59 »
Misia1, Twoje pracownice mogą być szczęśliwe, że mają taką szefową. Niestety premia jest bardzo rzadko spotykanym dodatkiem w tym zawodzie. Nawet przy wyrobieniu jakieś normy, szefowie jakoś nie garną się do rzucania banknotami. A szkoda, bo bardzo miłe byłoby dostać taką premię kilka razy w roku. Mam nadzieję Misia1, że będzie więcej takich szefów jak Ty, którzy będą chętnie płacili swoim pracownikom zasłużoną premię.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Premia
« Odpowiedź #4 dnia: 2015-11-23, 13:54:00 »
Zależy co określimy mianem premii. Jeżeli ktoś otrzymuje stałą wypłatę + prowizje to nie jest to premia- należy mu się to jak przysłowiowemu psu micha :) (często w firmach produkcyjnych jest xxx+ premia uznaniowa i po zabraniu tej premi pracownik nie osiąga najniższego wynagrodzenia). Dla mnie premia ma charakter okazjonalny i wypłacana jest wg dobrej woli pracodawcy (np. dobrowolna premia świąteczna, czy dodatkowe pieniądze za super wyniki w poprzednim miesiącu).

Offline majola

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Premia
« Odpowiedź #5 dnia: 2015-11-30, 22:26:00 »
jesli ma sie umowe o prace.... na zleceniu coiś takiego jak premia niestety nie istnieje, mnad czym ubolewam

Offline Legumina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Premia
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-02-10, 08:38:59 »
No ja włąśnie czekam na premie, ale sezon martwy. Upatrzyłam sobie tapety do salonu i chciałąm przed Wielkanocą zdążyć z remontem, ale sprawa już robi się wątpliwa, a tak mi się marzyły. Dla zainteresowanych polecam sprawdzić w internecie jaki jest teraz wybór, bo w marketach to szkoda mówić.