Autor Wątek: Praca w salonie kosmetycznym i zarobki  (Przeczytany 3985 razy)

Offline mandy185

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Praca w salonie kosmetycznym i zarobki
« dnia: 2013-03-26, 18:11:17 »

Bardzo proszę o poradę ...

Aktualnie pracuję dorywczo w salonie kosmetycznym. Jestem raz lub dwa razy w tygodniu po 7, 9, 11 godzin, różnie w zależności od ruchu. W wakacje jestem codziennie bo duży ruch. Mam stawkę 10zł na rękę i umowę na 1/4 etatu na czas nieokreslony. Oprócz mnie są jeszcze 3 dziewczyny. Do pracy mam ok 25km.


Mam inną ofertę pracy ale nie wiem czy się zdecydować. Na początek proponują miesiąc okresu próbnego na umowę zlecenie i 800zł, a później jak się sprawdzę to pół etatu i coś więcej, ale nie określili dokładnie ile, coś około najniższej krajowej chyba...
Plusy tej pracy;
- godziny pracy od 10 do 17:30, chyba że będa chętni to dłużej
- miałabym 7 km do pracy
- szefowa chce mnie nauczyć kilku zabiegów, których nie umiem



Minusy;
- niskie zarobki
- szefowa wydaje się być przesadnie oszczędna i nie wiem czy to dobre jest


Ona tam jest sama, niedługo będzie mieć dziecko. W sobote miałam rozmowę i na szybko mi pokazała mniej więcej co gdzie jest i w poniedziałek byłam już pierwszy raz sama.
W międzyczasie trzeba jeszcze obsługiwać solarium, najgorsze jak się ma zabieg to trzeba się odrywać, no ale cóż..


Ile wy zarabiacie w salonach??Czy ja mam jakieś przesadne wymagania i nie mam pojęcia o zarobkach. hm...


Mojej szefowej narazie nie mówiłam o zmianie pracy. Bo jeśli się uprze to obowiązuje mnie miesiąc wypowiedzenia i nie wiem czy tamta będzie tyle czekac..I wtedy mogę zostać bez pracy...

Co robić?????

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Praca w salonie kosmetycznym i zarobki
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-03-26, 22:35:32 »
Jeśli ta nowa jest "przesadnie oszczędna" to jak sądzisz na co możesz liczyć? Zastanów się poważnie nad tą ofertą.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Frama

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Praca w salonie kosmetycznym i zarobki
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-08-19, 01:28:07 »
Dziewczyny co oznacza  informacja o tzw. konkurencyjnych warunkach finansowych w salonie kosmetycznym? Znalazłam ostatnio ogłoszenie na http://www.znajdzto.pl/ gdzie salon poszukuje dziewczyny na staż z możliwością przedłużenia współpracy. Jest też mowa o konkurencyjnym wynagrodzeniu, tylko że ja nigdy nie pracowałam jako kosmetyczna, studiuję też niepokrewny kierunek, ale interesuje się wizażem i chciałabym się tym zająć w przyszłości. Problem w tym, że nigdy w salonie nie pracowałam. Tym samym nie wiem na co mam liczyć. Dodam, że salon znajduje się w większym mieście. Czy możecie powiedzieć czego mam się spodziewać? Szczególnie jeśli chodzi o warunki finansowe.
Tak, człowiek jest śmiertelny, ale to jeszcze pół biedy. Najgorsze, że to, iż jest śmiertelny, okazuje się niespodziewanie, w tym właśnie sęk!

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Praca w salonie kosmetycznym i zarobki
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-08-25, 14:40:49 »
Wszystko zależy od tego co takie sformułowanie oznacza dla pracodawcy ;).

Offline szymon20

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Praca w salonie kosmetycznym i zarobki
« Odpowiedź #4 dnia: 2015-01-21, 22:32:20 »
jakie sa srednie zarobki w salonie kosmetycznym?
Nie pozycjonujemy się!