Autor Wątek: Nadczynność tarczycy a zabiegi kosmetyczne  (Przeczytany 3537 razy)

Offline AgnesTst

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Nadczynność tarczycy a zabiegi kosmetyczne
« dnia: 2012-11-29, 14:24:26 »
Witam, niedawno w moim gabinecie pojawiła się klientka z nadczynnością tarczycy ale nie leczoną bo nie jest to wymagane. Jest pod obserwacją czy wole się nie powiększa. Skórę ma suchą, z ciemną skórą dookoła oczu. Jakie zabiegi polecacie? Czy macie sprawdzony sposób na cienie pod oczami?? Czy można zastosować Algi z polisaharydami thalgo?? Czy zastosowanie ich jednorazowo może mieć niekorzystny wpływ?? Pozdrawiam

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Nadczynność tarczycy a zabiegi kosmetyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-01-05, 13:05:34 »
hej.powiem tak jest specjakny zabieg na cienie i worki pod oczami z chantarelle anti dark. Działa ale trzeba kilka zabiegów zresztą jak z wszytskim. Wiesz napiszę tak ja mam klientki z nadczynnościa niedoczynnością i innymi chorobami i wiem ze moge tu teraz zostać zbesztana ale wykonuje kilka zabiegów które są zabronione teoretycznie. To jest kwestia doświadczenia i wiedzy no i przede wszytskim jeżeli przy takiej cerze robisz kawitacje bo ją bym poleciła oczywiście omijamy całą szyje i zajmujemy się tylko twarza.
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Nadczynność tarczycy a zabiegi kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-01-10, 03:50:29 »
na cienie pod oczami (jak i na opuchlizny) ja stosuje Serum drenujace pod oczy i na powieki z Dermiki (Salon). Wykonujé na jego bazie drenaz limfatyczny, potem platki kolagenowe pod oczy i okolice powiek wygladaja duzo lepiej

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Nadczynność tarczycy a zabiegi kosmetyczne
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-01-27, 12:54:51 »
Dziewczyny tak naprawdę żaden krem nie pomoże dopóki sie nie unormuje poziomu hormonów tarczycy, także w tym przypadku leczenie jest najważniejsze.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline beautyclinic

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Nadczynność tarczycy a zabiegi kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-02-25, 10:47:36 »
Algi thalgo zawierają dużo jodu,wszelkie zabiegi przy chorobach tarczycy powinny być konsultowane z lekarzem,na pewno w przypadku thalgo. Jeżeli można położyć mikronizawaną to połączyłabym ją z drenażem.