Autor Wątek: uzupełnienie tipsów  (Przeczytany 2769 razy)

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
uzupełnienie tipsów
« dnia: 2005-07-01, 10:47:18 »
Mam wielka prosbe :) Jesli mozecie to napiszcie mi prosze jak uzupelnia sie pazurki krok po kroku. Jestem w trakcie kursu i depelnienie mam miec dopiero za tydzien a mojej modelce z kursu przydaloby sie juz bo pazurki ledwo sie trzymaja. Za pomoc bardzo dziekuje :) Caluski i pozdrowienia dla Was :*

Gość

  • Gość
uzupełnienie tipsów
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-01, 15:52:20 »
Nie da sie tego tak opisac dokładnie
Musisz zpiłowac akryl przy skorkach
a potem nałożyc akryl tak jak przedtem tylko tam gdzie ten akryl jest potrzebny
aby wyrównac z tym pozostałym
i dalej juz tak samo standartowo

Gooosha

  • Gość
uzupełnienie tipsów
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-01, 18:37:57 »
Myślę że nie powinyście dopełniać, bo właśnie na tym pic polega, żeby ktoś to zobaczył ocenił i doradził co i jak robić. Pozdrawiam

Gość

  • Gość
uzupełnienie tipsów
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-01, 19:05:07 »
Mam podobne zdanie co kosmitka na ten temat.  O to wŁaśnie chodzi by na kursie zobaczyć wŁasne bŁędy i je skorygować. Nie rób z tym nic

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
uzupełnienie tipsów
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-01, 22:31:19 »
Ja wiem, ze nie powinnam za bardzo ich ruszac ale dwa paznokcie to juz ledwo sie trzymaja i nie bardzo wiem co z tym zrobic bo tygodnia one na pewno nie wytrzymaja. W sumie to trzymaja sie juz jakies 2 tygodnie. Moja instruktorka wyjechala na urlop i dlatego musze tyle czekac :) W takim razie moze sprobuje zrobic cos z tymi dwoma paznokietkami a reszte zostawie w spokoju. Za pomoc bardzo Wam dziekuje Pozdrawiam :*

Gość

  • Gość
uzupełnienie tipsów
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-01, 23:24:58 »
Może spróbuj te najbardziej liche podkleić klejem do paznokci bo w końcu twoja modelka też musi jakoś funkcjonować. Pozdrowienia