Autor Wątek: TWARZ NA BANERZE  (Przeczytany 10698 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-06-29, 00:06:22 »
Aniu, sama - mam doświadczenie ;) I wcale się tego nie wstydzę. Niestety prowadząc interes jesteś księgową/kadrową/sprzątaczką i kolporterem też :D


Wiem :D ja swoje też projektowałam dodatkowo  :redface:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-07-05, 23:09:46 »
Udało się. Podjęłam się, takiej co prawda luźnej, współpracy z fotografem. Oferta polega na tym, że sesja na baner będzie za darmo  :lalala: w zamian za umieszczenie w gabinecie przepięknego albumu z fotkami ślubnymi autorstwa studia fotograficznego  :lalala:.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-07-06, 00:15:13 »
no to super propozycja, nie ma co się zastanawiać  : brawo :
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-07-06, 10:49:32 »
A no :) Tylko dumam nad stylizacją, heh.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-10-01, 23:34:11 »
super sprawa i wcale nie prózna :)wkoncu to twoj gabinet i ty w nim pracujesz :)

Offline albercik7

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #20 dnia: 2012-08-17, 13:52:29 »
Zdecydowałam się choć może uznacie to za próżne  :lol: zostać sama twarzą swojego salonu... Nie chcę płacić modelce skoro mogę być nią sama a przy okazji zyskać śliczną sesję za jednym kosztem. Jak już gdzieś wspominałam - nie znam się na fotografii i nie potrafię nigdy oddać stylizacji na zdjęciu. Czekam na odpowiedzi z dwóch pracowni fotograficznych. Jedna zażyczyła sobie 100 PLN. Także cena zabójczą nie jest... Przy okazji uwiecznię swoje rude włoski  :redface:. Problem w tym, że nie mogę się zdecydować na stylizację, macie jakieś pomysły  :question:

Uważam, że to świetny pomysł tylko zrób to z głową i profesjonalnie. Bycie twarzą swojej firmy to jak dla mnie innowacyjny pomysł tylko powinnaś to wzmocnić promocją. Powodzenia i czekam na zdjęcie.

Tu pracuję i zapraszam  : zolta :. 1000% efektywnego AVE
« Ostatnia zmiana: 2012-08-29, 08:46:59 wysłana przez Tomek »
Tu pracuję i zapraszam Agencja PR. 1000% efektywnego AVE

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #21 dnia: 2014-01-16, 14:36:44 »
Zdecydowałam się choć może uznacie to za próżne  :lol: zostać sama twarzą swojego salonu... Nie chcę płacić modelce skoro mogę być nią sama a przy okazji zyskać śliczną sesję za jednym kosztem. Jak już gdzieś wspominałam - nie znam się na fotografii i nie potrafię nigdy oddać stylizacji na zdjęciu. Czekam na odpowiedzi z dwóch pracowni fotograficznych. Jedna zażyczyła sobie 100 PLN. Także cena zabójczą nie jest... Przy okazji uwiecznię swoje rude włoski  :redface:. Problem w tym, że nie mogę się zdecydować na stylizację, macie jakieś pomysły  :question:

fajny pomysl;) jesli masz warunki to dlaczego nie!:)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe