Autor Wątek: TWARZ NA BANERZE  (Przeczytany 10701 razy)

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
TWARZ NA BANERZE
« dnia: 2011-06-26, 11:22:02 »
Zdecydowałam się choć może uznacie to za próżne  :lol: zostać sama twarzą swojego salonu... Nie chcę płacić modelce skoro mogę być nią sama a przy okazji zyskać śliczną sesję za jednym kosztem. Jak już gdzieś wspominałam - nie znam się na fotografii i nie potrafię nigdy oddać stylizacji na zdjęciu. Czekam na odpowiedzi z dwóch pracowni fotograficznych. Jedna zażyczyła sobie 100 PLN. Także cena zabójczą nie jest... Przy okazji uwiecznię swoje rude włoski  :redface:. Problem w tym, że nie mogę się zdecydować na stylizację, macie jakieś pomysły  :question:
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-06-26, 12:39:12 »
A nie wolałabyś jakieś fajnego logo swojego gabinetu ??

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-06-26, 12:53:52 »
Logo już mam.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-06-26, 13:29:42 »
Nie uznałabym tego za próżne. To bardzo fajny pomysł. Jak się ma urodę, to dlaczego z tego nie skorzystać :hurra:

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-06-26, 15:11:38 »
Też miałam taki pomysł, tym bardziej, że mama fotograf  : brawo : Ale w końcu sama mi odradziła  :roll:

Offline bazylinka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 62
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-06-26, 18:21:26 »
Pomysł fajny ale ja bym się nie zdecydowała jednak na to ja mam w reklamie dziewczynę która reprezentuje firmę z którą współpracuje oni robili mi wizualizację do salonu

Offline Abacosun

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-06-26, 18:58:20 »
Myślę, że pomysł odważny i ciekawy - w ten sposób sama staniesz się twarzą swojego biznesu, a co za tym idzie najbardziej rozpoznawalną jego częścią. To fajne, bo klientki będą identyfikowały salon z Twoją osobą. Jest to coraz ważniejsza kwestia, zwłaszcza wtedy, gdy w salonie pracuje więcej osób (rotacja pracowników, którzy czasem przywiązują klienta do siebie bardziej niż sam salon). Gdy od początku dbasz o to, by marka i jakość były kojarzone przede wszystkim z Tobą, wówczas pracujesz na lojalność klienta wobec salonu.

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-06-26, 23:26:22 »
Nie uznałabym tego za próżne. To bardzo fajny pomysł. Jak się ma urodę, to dlaczego z tego nie skorzystać :hurra:

Joanna, może ta uroda jakaś znowu zapierająca dech w piersiach nie jest, ale dlaczego nie spróbować i nie spełniać marzeń ? Wszak dobry fotograf czyni cuda  :wink:.

Pomysł fajny ale ja bym się nie zdecydowała jednak na to ja mam w reklamie dziewczynę która reprezentuje firmę z którą współpracuje oni robili mi wizualizację do salonu

No faktycznie to zupełnie inna sytuacja.



Też miałam taki pomysł, tym bardziej, że mama fotograf  : brawo : Ale w końcu sama mi odradziła  :roll:

A dlaczego?


Myślę, że pomysł odważny i ciekawy - w ten sposób sama staniesz się twarzą swojego biznesu, a co za tym idzie najbardziej rozpoznawalną jego częścią. To fajne, bo klientki będą identyfikowały salon z Twoją osobą. Jest to coraz ważniejsza kwestia, zwłaszcza wtedy, gdy w salonie pracuje więcej osób (rotacja pracowników, którzy czasem przywiązują klienta do siebie bardziej niż sam salon). Gdy od początku dbasz o to, by marka i jakość były kojarzone przede wszystkim z Tobą, wówczas pracujesz na lojalność klienta wobec salonu.

Dziękuje, podbudowałaś mnie i utwierdziłaś w podjętej decyzji.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-06-26, 23:44:55 »
oooodważnie Bella, moim zdaniem dobrze zrobione zdjecie nie jest zlym pomyslem, gorzej jak przestanie Ci sie podobac :nono:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-06-26, 23:48:18 »
Zamówię nowy baner  :smiech3:

Dodano: 2011-06-27, 23:20:09
Swoją drogą przynajmniej w Tczewie, taki baner to wcale nie duży koszt. Dziś dostałam odpowiedź z czołowej lokalnej agencji, że za 3mx0,5m zapłacę 89zł+VAT już z umieszczeniem zdjęcia.

A nawiasem mówiąc jedno z studiów fotograficznych chcę podjąć ze mną współpracę, a w zamian za to że położę w salonie jego portfolio sesja będzie... gratis!!! Ale ćśś... zobaczymy po spotkaniu face-to-face.
« Ostatnia zmiana: 2011-06-27, 23:20:09 wysłana przez _Bella »
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-06-28, 00:54:32 »
Właśnie odradziła mi to dlatego, że uznała że to trąca samouwielbieniem  : hahaha :, chciała, żebym dała zdjęcie siostry  :roll:

W końcu zdecydowałam się więc na logo  :cool:

P.S. Bella faktycznie bardzo tanio chcą za ten banner, u mnie z kolei ceny dwa razy wyższe jak nie lepiej  :diabel:
Włożyłam już 2 tys. w reklamę, a tu przydałoby się jeszcze dodrukować ulotki, a kaski brak  :sad:

Dodano: 2011-06-28, 00:57:05
Jeszcze na marginesie zapytam co do ulotek, jakie planujesz zrobić  :question: Najzwyklejsze czy full wypas  :question:
Ja zrobiłam takie lepsiejsze, bo tak mi doradzili znajomi od reklamy, ze względu na dużą konkurencje, tylko, że to wszystko sporo kosztuje  :-|

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-06-28, 08:03:56 »
Siostry? Przecież to Twój interes...

Trochę drożej z kasetonem bo około 300zł za taki 50cm x 50cm więc mały.

Ulotki zamawiam  A6, druk offsetowy, zadruk dwustronny pełnokolorowy, papier: kreda błysk 135g
10.000 szt. za 250zł.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-06-28, 10:45:48 »
Bella z kolportażem czy sama będziesz biegała ? :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-06-28, 17:50:48 »
Kurcze, a ja płaciłam za ulotki 500 zł za 5000 szt  :mad: Roznosił je mój małżonek  :icon_cheesygrin:

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: TWARZ NA BANERZE
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-06-28, 21:45:26 »
Bella z kolportażem czy sama będziesz biegała ? :)

Aniu, sama - mam doświadczenie ;) I wcale się tego nie wstydzę. Niestety prowadząc interes jesteś księgową/kadrową/sprzątaczką i kolporterem też :D

Dodano: 2011-06-28, 21:47:55
I to znajomi Cię tyle skasowali ??? SZOK
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`