Autor Wątek: Klamry na wrastające paznokcie  (Przeczytany 6454 razy)

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Klamry na wrastające paznokcie
« dnia: 2011-03-16, 21:08:31 »
Czy możecie poradzić które klamry się najlepiej sprawdzają. na początek chodzi mi o plastikowe.
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline natina2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Klamry na wrastające paznokcie
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-03-16, 22:08:41 »
hmm zależy od stopnia wrastania. Łatwiejsza w aplikacji od BS Classic jest BS Quick, Podofix Ruck'a też daje fajne efekty, zwłaszcza dla podtrzymania efektów kuracji. Te klamry brałabym na początku pod uwagę. Erki myślę, że spokojnie możesz sobie darować, wychodzi powoli z użycia.

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: Klamry na wrastające paznokcie
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-03-17, 15:42:30 »
hmm zależy od stopnia wrastania. Łatwiejsza w aplikacji od BS Classic jest BS Quick, Podofix Ruck'a też daje fajne efekty, zwłaszcza dla podtrzymania efektów kuracji. Te klamry brałabym na początku pod uwagę. Erki myślę, że spokojnie możesz sobie darować, wychodzi powoli z użycia.

Właśnie o klamrach BS Quick myślałam, ale wolałam się upewnić, byłam na szkoleniu "zdrowe nogi" i tam pokazywali wszystko krok po kroku.  Podobne są z La Fame i dużo tańsze, ale nigdy nie miałam z wyrobami tej formy do czynienia i boję się ryzykować. Xzytałam jeszcze os złotych klakrach z clareny ale nie wzbudza to mojego zaufania.
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline megi86

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Klamry na wrastające paznokcie
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-09-17, 14:16:05 »
najlepsze klamry to metalowe dostepne w MIRALEX Warszawa,lecz trzeba miec szkolenie by je zamawiac

Offline Instytut Piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Klamry na wrastające paznokcie
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-09-17, 14:29:04 »
Klamry z Gehwola też są bardzo dobre :) i też trzeba mieć szkolenie

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Klamry na wrastające paznokcie
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-01-15, 14:20:13 »
Czy możecie poradzić które klamry się najlepiej sprawdzają. na początek chodzi mi o plastikowe.

mam u siebie bs qucik i bs classic;p bs quick jest łatwiejsza w aplikacji;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline drzewinski.piotr

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Klamry na wrastające paznokcie
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-01-20, 14:33:41 »
A ja z kolei polecam przeszkolić się z klamer drutowych - np. z rewelacyjnych klamer ORA - dużo większe możliwości zastosowania