Autor Wątek: Jaki zel do ultradzwiekow?  (Przeczytany 39788 razy)

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-11-23, 19:53:08 »
Widzę że zdanie żelu do ultradzwięków jest różne. Ja używam zwykłego żelu do usg chodzi tu o przewodzenie więc nie ma sensu wydawać pieniędzy na firmowe żele. Czy informuje klientki o tym że kładę żel do usg? po prostu mówię jeżeli pytają że jest to żel do ultradzwięków i absolutnie nie okłamuje mojej klientki bo to prawda. poza tym każdy żel jest chłodny więc od razu chłodzi sam w sobie logiczne. Tak jak lody są same w sobie zimne i chłodzą nie mają składników chłodzących.  Do fal radiowych też używam żelu do usg. ewentualnie tu mozna nałożyć żel firmowy jak ktoś ma to dodatkowo coś tam podziała choć składniki w takim żelu są znikome. I odpwiedz napytanie jednej z Was tak można polozyc wit c i wprowadzić ją ultradzwiekami i wcześniej nałożyć żel usg po to zeby mieć poślizg chociażby :)
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline KlaudiiS

  • Moja praca - moje hobby
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • "Kosmetyka - filozofia kobiet. "
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-11-23, 22:44:26 »
Używałam z bielendy i zwykłego do usg i dla mnie nie ma różnicy. Pod każdy i tak idzie zawsze serum, więc rozsądniejszy jest zwykły do usg.  :wink:

Offline roksana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-12-25, 21:47:58 »
fajne zele do ultradzwieków ma wlasnie bielenda! sa rózne np: nawilazajace ,a naczynka itd
te typowe zele do USG często wywolyja reakcje alergiczne..

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-12-26, 17:31:54 »
a w jaki sposoób zwykły żel może wywołać reakcje alergiczną? bzdura. to juz prędzej żele kosmetyczne pod ultradźwięki bo są wzbogacone składnikami i żel nie jest czysty. choć jak dla mnie żele nie mają moiżliwości wywołać czegokolwiek bo są obojętne dl
a skóry
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline roksana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-12-26, 23:34:22 »
pisząc tutaj piszę o swoich doświadczeniach jakie miałam na poszczególnych kosmetykach!wiec jedna moja klientke zel do usg uczulil;] wszystko moze uczulac, bardzo duzo zalezy od cery klientki i jej wrazliwosci! wiec nie mozna powiedziec ze one na pewno cie nie uczula nigdy! bo dla skory nie sa obojętne napewno;)pozdrawiam

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #20 dnia: 2012-01-05, 18:15:21 »
Choc sam sabieg nie wytwarza ciepla.

Sonoforeza wytwarza ciepło.

Offline KlaudiiS

  • Moja praca - moje hobby
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • "Kosmetyka - filozofia kobiet. "
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #21 dnia: 2012-01-19, 14:03:05 »
Do sonoforezy używamy zwykłego żelu do USG, u żadnej z klientek nie wystąpiło uczulenie :) Wole dać dobre serum, lub ampułkę pod żel niż kupować jakieś gotowe żele. Do RF używamy żelu z Clareny do tego zabiegu, bo jest chłodzący. Sonoforeza nie grzeje tak jak RF dlatego nie trzeba żelu chłodzącego.

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #22 dnia: 2012-02-16, 16:17:28 »
ależ oczywiście że żel do usg( zwykły) nie wywoła żadnego uczulenia NIE MA TAKIEJ OPCJI
« Ostatnia zmiana: 2012-02-17, 17:19:35 wysłana przez The Lady »
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline toothyy

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Kosmetolog, technik usług kosmetycznych
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #23 dnia: 2012-02-27, 15:06:58 »
zele do usg czasami zawieraja konserwanty pewnie dlatego uczulil

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #24 dnia: 2012-02-28, 11:34:36 »
Do sonoforezy używamy zwykłego żelu do USG, u żadnej z klientek nie wystąpiło uczulenie :) Wole dać dobre serum, lub ampułkę pod żel niż kupować jakieś gotowe żele. Do RF używamy żelu z Clareny do tego zabiegu, bo jest chłodzący. Sonoforeza nie grzeje tak jak RF dlatego nie trzeba żelu chłodzącego.

dokładnie : brawo :

Offline Zakątek Urody

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #25 dnia: 2012-02-29, 13:40:27 »
pisząc tutaj piszę o swoich doświadczeniach jakie miałam na poszczególnych kosmetykach!wiec jedna moja klientke zel do usg uczulil;] wszystko moze uczulac, bardzo duzo zalezy od cery klientki i jej wrazliwosci! wiec nie mozna powiedziec ze one na pewno cie nie uczula nigdy! bo dla skory nie sa obojętne napewno;)pozdrawiam
Żel do USG powiedzmy że jest w czystej formie,bez żadnych dodatków, te "specjalistyczne "  to ten sam żel plus aktywatory , i w tej formie może wywoływać niepożądane skutki .

Offline agatawieczorek2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #26 dnia: 2012-08-07, 17:10:52 »
są różne żele do ultradźwięków;]  polecam z Bielendy. Mają do każdego typu cery;P a żel do usg sam za dużo nie daje. ultradźwiękami można wprowadzić ampułki, należy pamiętać by na głowicę też nałożyć;)
kosmetyczka;)

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #27 dnia: 2012-09-06, 04:10:06 »
a ja jestem swiezo po zakupie sonotronicow z firmy Bandi (na razie nawilzajacy i lagodzacy) i chetnie sie podziele doswiadczeniami na nich. Na razie wyprobowalam ten lagodzacy z kwasem hialuronowym w skladzie; efekt lagodzacy ok, ale bez jakis spektakularnych efektów nawadniajacych no ale nie to w koncu jest jego przeznaczeniem.  :wink:
Nastepny w kolejce sonotronic nawilzajacy z mukopolisaharydami; szczególy wkrótce :wink:

Offline Weronika.o-ca

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #28 dnia: 2014-05-04, 15:44:56 »
Dziewczyny mam pytanie dotyczace ultradzwięków. Czy używając żeli typu Apis i Blenedna dajecie pod nie jeszcze jakies ampułki czy te typowe żele juz wystarczają? Jakie efekty? Nie jestem mocna w tym temacie, wydaje mi się, ze jednak ampułeczka plus żel do ultradzwięków (ale typowy żel a nie ten usg- bo jednak te z Apis czy Bielendy mają w swoim składzie nawilżacze etc)  dadzą dużo lepszy efekt niż sam żel do ultra. Chyba żeby zastosowac ampułkę i żel do USG... jesli jednak ktoś pracuje na tych żelach Apos I Bielenda to poprosze o Wasze doświadczenia.

magdarka

  • Gość
Odp: Jaki zel do ultradzwiekow?
« Odpowiedź #29 dnia: 2014-10-03, 14:25:30 »
polecam ocean urody :)
www.studiooceanurody.pl