Autor Wątek: Make up Inglot  (Przeczytany 17344 razy)

olgacytrynka

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-06-26, 16:37:39 »
baza inglota podobno rewelacja jest podkladu nie uzywalam mam tylko puder prasowany inglota  :wink:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=6584 poczytaj tu jest sporo na ten temat

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
Make up Inglot
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-06-26, 20:36:35 »
uzywam podkładu inglota i jestem bardzo zadowolona, choc uważam że osoby z tłusta skóra nie byłyby zadowolone ze wzgledu na jego konsystencje(nie jest to podkład lekki)
sam podkład jest ok ale dodatkowo stosuje puder sypki i wtedy jest juz bardzo ok :D

olgacytrynka

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-07-25, 11:25:28 »
ja wlasnie zamierzam kupic puder prasowany inglota wiecie cos na jego temat :D

Gość

  • Gość
gocha
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-08-20, 18:24:17 »
ja bylam u kosmetyczki na makijaz dzienny prZy okazji chcalam zeby mi doradzila konkretnie jakich kosmetykow powinnam uzywac
 nakladala mi na twarz roznych kosmetykow firm tych drozszych ale miala tez wlasnie puder sypki z inglota z takimi malenkimi drobinkami swiecacymi i swietnie wygladal na twarzy i wlasnie mam zamiar go sobie zakupic;)

kwiatuszek600

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-08-25, 11:09:51 »
podklady z inglota sa rewelacyjne mam teraz ich podklad nr 22 z nowej szaty i naprawde polecam a przedtym nakladam baze tez super polecam wszystkie kosmetyki inglota procz tuszow do rzes bo sa okropne :P

Implicite

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-10-12, 12:03:32 »
dziewczyny powiedzcie coś więcej na temat tego podkładu -  jaka konsystencja, jak się rozprowadza i jaki jest trwały?
ja mam cerę normalną

co do pudru sypkiego jest rewelacyjny :)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Make up Inglot
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-10-12, 14:53:01 »
dolaczam sie do powyzszego pytania :)
Pozdrawiam ;)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Make up Inglot
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-10-12, 18:25:12 »
ja się uczyłam wizażu na kosmetykach/podkładach inglota :) mi osobiście średnio służył, trzymał sie do 5 godzin ( przynajmniej na mojej cerze - mam mieszaną ) ale rozprowadza sie na skórze znakomicie, nawilża i nadaje ładny koloryt.
„Spür die Melodie der Community“

kwiatuszek600

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-10-15, 20:07:12 »
Podkład inglota ma lekką konsystencję ładnie kryje na 8 godzin spokojnie starcza dodatkowo polecam nałożenie na niego pudru sypkiego bądz prasowanego który dodatkowo chroni i jest lekki napewno nie tworzy na twarzy maski jeśli chodzi o zapach jest on przyjemny. Podkład ten jest równoważący partie suche nawilża natomiast partie tłuste matuje kosztuje 29 zł i ma 30 ml dysponuje 10 kolorami więc jest możliwośc znalezienia odpowiedniego koloru polecam także przed nałożeniem podkładu zastosować bazę pod podkład która matuje i wygładza skóre twrzy a także polecam korektor w kremie który ładnie kryje i ma dużo odcieni jest także  zielony biały oraz żółty wiec można zrobić idealny makijaż kosmetykami inglota polecam!!

Implicite

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-10-16, 00:08:34 »
dzięki bardzo za odpowiedź :-)


ja od dawna mam już w kosmetyczce bazę. jest rewelacyjna. troszkę gorzej sprawdza się na powiekach ale ogólnie ok. od paru dni testuje też puder sypki (nacodzien uzywam max factor) i powiem jak za tą ilość i cenę jest super, na długo utrwala makijaż i sprawdza się przy cerze zarówno normalnej jak i tłustej  : ok2 :

kwiatuszek600

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-10-16, 06:56:51 »
Polecam także puder sypki SXL kosztuje 2 zł więcej czyli 28 zł duzy i 13 zł mały jest on z drobinkami złota bądz srebra bardzo ładnie sprawda sie na wiczory super rewelacyjny i polecam puder z kolekcji AMC jest on prasowany i zawiera w sobie akryl który sprawia że makijaż cały dzien utrzymuje sie na twarzy jest on droższy bo 9 g kosztuje 35 zł ale naprawde rewelacja zwłaszcza jak ktos ma cere tłusta badz mieszaną :)

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Make up Inglot
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-10-17, 12:28:52 »
Ja jakoś nie mogę przekonać się do takich tanich pudrów, lakiery inglota tak,ale puder???? feee, źle bym się czuła w czymś takim. Zdecydowanie polecam matisa lub HR są rewelacyjne!

kwiatuszek600

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-10-17, 18:31:35 »
To co tanie nie znaczy ze złe ingot jest polska firma tak wiec jest odrazu tanszy my polacy nie potrafimy cenic tego co nasze zgadzam sie sa marki drozsze i maja lepsze rzeczy ja np uwielbiam kosmetyki vichy ale np lakierów chanel lub diora wrecz nienawidze to zalezy jedna rzecz jest dobra a druga nie nie zawsze w gre wchodzi cena nie patrzmy na marke lecz na to jak dany kosmetyk odpowiada naszej skórze choć cenie sobie twoje zdanie Marti ale chcialabym sie dowiedziec dlaczego zle bys sie czula w takim pudrze dlatego ze kosztuje 35 zł a nie 150zł??

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Make up Inglot
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-10-17, 19:03:56 »
Nie chodzi mi o to,że jest to polski produkt. Również cenię sobie dobre polskie kosmetyki np BANDI, natomiast inglot uważam,że ma bardzo dobre,ale tylko lakiery do paznokci.I nie uważam,że wszystko co drogie jest dobre!!! Poprostu nie odpowiada mi konsystencja podkładu inglota, dla mnie to takie mazidełko, a nie dlatego,że jest to produkt polski. Nie tylko inglot mi nie odpowiada, ale również rewlon,loreal,astor i wiele,wiele innych zachodnich firm.

kwiatuszek600

  • Gość
Make up Inglot
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-10-17, 19:11:46 »
Cytat: "marti"
Ja jakoś nie mogę przekonać się do takich tanich pudrów, lakiery inglota tak,ale puder???? feee, źle bym się czuła w czymś takim. Zdecydowanie polecam matisa lub HR są rewelacyjne!


z twojego postu wynika ze nie uzywalas nigdy podkladow inglota. Szanuje twoja wypowiedz jestem kosmetyczka i wiem ze kazda skora inaczej sie zachowuje w stosunku do jednego produktu. Ale post twoj troszke zle zabrzmial mimo to uwierz ze sa klientki ktore przychodza do mnie na makijaz i czasem sie zdarza ze zmieniaja wysoka polke typu matis HR lub chanel na inglota bo podobaja im sie pomadki blyszczyki czy takze pudry :) pozdrawiam