Autor Wątek: jak zmieniń kolor makijażu permanentnego?  (Przeczytany 14301 razy)

Offline doris73

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
jak zmieniń kolor makijażu permanentnego?
« dnia: 2010-10-01, 19:08:42 »
Witam,
Mam klientke, która ma zrobione brwi, miały być brązowe wyszły grafitowo-niemieskie. Pracuje na Bio Tuch i mam dylemat czym to pokryć... Kobieta jest blądynką i ma coś takiego... Moje brązy zawsze wychodzą brązowe.   
Tak jak w temacie, czym to naprawić?
Pozdrawiam
Dorota
Sopot

Dodano: 2010-10-01, 19:18:15
Jeszcze jedno, jak te brwi rozjaśnić aby były brązowe? czy to jest możliwe?



Pozdrawiam
Dorota
Sopot
« Ostatnia zmiana: 2010-10-01, 19:18:15 wysłana przez doris73 »

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: jak zmieniń kolor makijażu permanentnego?
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-10-13, 01:08:05 »
możesz je rozjaśnić jasno beżowym brązem np Bio Touch ma barwnik SKIN i po wygojeniu nadać im pożądany odcień np brązowy.
Ciężko powiedzieć czy za jednym zabiegiem uda się uzyskać pożądany kolor.
Jeśli na chwilę dzisiejszą obecny kolor jest za ciemny to bym najpierw rozjaśniała, a potem dopasowała ostateczny kolor.
 

Dodano: 2010-10-13, 01:31:27
Jeśli brwi są niebieskawe to żeby wyszedł brąz,  trzeba dodać pomarańczowego barwnika lub czerwieni (to zależy)
Jeśli brwi są czerwonawe ( efekt po niektórych brązach) to trzeba korygować zielonkawym odcieniem  np Olivka.
i jeszcze jedna sprawa jeśli robisz na olivkowej skórze to będzie inny kolor niż przy skórze porcelanowej.
Dlatego czasem wychodzą takie zielone, albo niebieskie brwi, a czasem to wina barwników, słońca, solarium, antybiotyków, dużo można szukać przyczyn ale moim zdaniem w większości to żle dobrane kolory do koloru skóry (gdyż nie pracujemy na białej kartce papieru tylko na skórze która ma już pewien kolor i to on ma wpływ na zmianę koloru np. brwi)
Analiza kolorystyczna i zasada mieszania kolorów
« Ostatnia zmiana: 2010-10-13, 01:31:27 wysłana przez Anna-Sara »
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline doris73

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: jak zmieniń kolor makijażu permanentnego?
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-10-13, 21:59:10 »
Bardzo dziękuję za odpowiedź i podpowiedź   :-D
Tak zrobię. Faktycznie dużo zależy od koloru skóry na której się pracuje. Czasem się zastanawiam czy nie dodawać do barwników soli fizjologicznej bo niektóre kolory wychodzą bardzo ciemne np. Chocolate Brown Bio Touch robiłam z 8 razy brwi i było ok. a za kolejnym wyszedł bardzo ciemny nawet po ok 4 tygodni od zabiegu. Ust jeszcze nie robiłam kolorami Bio Touch ale mam już kilka kolorów Japanese Red,Pink Mauve, Rose Red i Red Wine i też się zastanawiam czy dodawać soli fizjologicznej? Zawsze lepiej zrobić jaśniejsze.
Jak ktoś ma jakieś doświadczenie w pracy na tych pigmentach będę wdzięczna za podpowiedzi.

Zupełnie z innej beczki. Do dziewczyny, która odpowiedziała na moje pytanie.
Byłam na stronie salonu w którym pracujesz. Super robota  :-D
Mam pytanie. Czy zdjęcia które tam są są Twoim dziełem( chodzi o same brwi metodą piórkową i usta) bo widziałam na portalu trójmiasto kilka osób ma te same i nie wiem czy nie"pożyczyli" sobie Twoich prac.


http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosmetyka/makijaz-permanentny-ogl2478153.html

Pozdrawiam
Dorota

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: jak zmieniń kolor makijażu permanentnego?
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-11-02, 12:32:18 »
nie ma sprawy :-D

Zdjęcia to moja praca, a już wiele osób sobie je zapożyczyło :-|
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl