Autor Wątek: Co z tą praktyką?  (Przeczytany 8654 razy)

Gość

  • Gość
Co z tą praktyką?
« dnia: 2006-11-15, 00:00:17 »
Czesc dziewczeta :)
Wlasnie koncze kurs w tym tygodniu, wiec nasuwa sie pytanie co z ta praktyka??? Prosze poradzcie mi, czy znacie jakas doswiadczona styliske paznokci, ktora przyjelaby dziewczyne na praktyke :lol:  od razu moge zaznaczyc, ze nie jest dla mnie istotna kasa tylko opieka nade mna a w zamian postaram sie wykonywac prace ucziwie i rzetelnie :)  jesli znacie jakis salon w Warszawie, gdzie przyjmuja dziewczyny po kursach, prosze o kontakt na moje gg 1125495 , z gory dziekuje :)

dorotka

  • Gość
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-15, 10:34:25 »
moze nie pomoge ci bo nie znam takiego salonu ale sama szukam....skonczylam szkole kosmetyczna mam kurs na trzy podstawowe metody robienia pazurkow i pracy nie mam, powodem jest fakt ze mieszkam w malym miescie i jest tu  okolo 6salonow a kazdy trzyma swoje miejsce pracy, ciezko o prace nawt nie chca na przygotowanie zawodowe brac z urzedu za 450zl.....pytalam nawet o darmową praktyke ale nikt nie chce sobie obowiazku brac na glowe.....kazdy woli dziewczyne z doswiadczeniem zeby odrazu pracowala sama bez pilnowania, tylko gdzie tą prktyke zdobyc??  :?

Gość

  • Gość
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-15, 16:38:52 »
Niestety masz calkowita racie, malo jest tych salonow gdzie chetnie biora poczatkujace dziewczyny :(  szkoda, gdyz taka dziewczyna jest zmuszona wkoncu otworzyc jakis wlasny punkcik a pozniej wszystkie narzekaja, ze czens manikiurzystek psuje jakosc uslug :(  a nie pomysla, gdzie taka dziewczyna miala podszlifowac swoja wiedze, skoro wszystkie salony zamykaly jej drzwi przed nose  :cry:  ja mam troche wiecej szczescia, gdyz mieszkam w Warszawie, salonow jest tutaj duzo, wiec licze ze niedlugo cos znajde :) wciaz mam duzo entuziazmu i checi do pracy, wiec na pewno przydam sie w jakims salonie, szczegolnie przed swietami gdzie zawsze full pracy a na kasie mi nie zalezy tylko na doswiadczeniu mojej przyszlej szefowej :) wiec trzymam kciuki za wszystkie poczatkujace dziewczyny i zycze powodzenia :)

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-15, 18:25:55 »
jesli kogos interesuje to w grudniu otwieram salon w Olkuszu i napewno praktykantki czegos sie moga ode mnie nauczyc...
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Gość

  • Gość
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-15, 21:19:44 »
szkoda, ze nie w Warszawie  :( no coz nie mozna mniec wszystkiego, wiec zabieram sie ostro do poszukiwan :) pocieszam sie tym, ze dziewczeta w Olkuszu beda mniec mniejsze utrudnienia z praktyka a ja zycze sobie bym tez znalazla tak cudowna osobe, ktora by sie mna zajela :)  pozdrawiam :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-15, 22:22:46 »
Dziewczyny prawda jest taka, że praktyke w tym zawodzie zdobywa sie zazwyczaj samodzielnie- na rodzince i znajomych, oraz inwestujać w kolejne doszkolenia, czy warsztaty.

Tak ja kiedys zdobywałam wiedze, a dzis sama jestem instruktorem  :D

Prowadze swój salon i wcale sie nie dziwie paniom które nie chca dziewczyn nieobeznanych z technika, które oczekuja, ze ktos poprowadzi je za reke....
Pracowałam kiedy w saloni, gdzie szefowa wzięła dwie kursantki świezo po kursie, za których prace później ja musiałam sie kajac i poprawiać za darmo, co mi sie niezbyt usmiechało.  :?
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-16, 17:46:29 »
Ja jak pracowalam w Krakowie i wczesniej w Katowicach mialam pod soba praktykantki ...nie wiem czy to przypadek ale te szkolone w katowicach byly o niebo lepsze.... nie chce tu nikogo obrazic oczywiscie,wiem ze to kwestia indywidualna, ale sama szkolilam sie w Katowicach i musze przycnac ze bardziej tam sie przykladaja do szkolenia kosmetyczek... w Krakowie trzymalam sie za glowe jak widzialam co dziewczyny wyrabialy... z reszta nawet wlascicielki Krakowskich salonow maja podobne zdanie na temat slabych szkol kosmetycznych w tym miescie... w ogole teraz jest ciezko o dobrego,solidnego pracownika... i juz sie stresuje na mysl ze przy zatrudnianiu kogos bede musiala przebrnac przez to....
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Gość

  • Gość
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-16, 19:50:36 »
Albertynko zatem mialas szczescie, ze moglas cwiczyc na swojej rodzince i znajomych :) ja niestety nie mam tak latwo, w mojej rodzinie jest genetycznie to, ze dziewczeta maja dlugie naturalne paznokcie z piekna plytka a przede wszystkim twarde zatem nie mam komu nakleic tipsa a znajomych nie mam, bo duzo jezdze po Polsce i tez za granica spedzam czas. W Warszawie planuje zostac do stycznia a to jeszcze zobaczymy :) dlatego potrzebuje waszej pomocy, gdyz nie znam Warszawy i nie mam pojecia, gdzie moglabym taki salon znalesc a obawy nie ma o moje umiejetnosci, gdyz na zelach i akrylach znam sie tylko potrzebuje wprawic sie zanim wyrusze w swiat :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-16, 22:56:32 »
Iwonko, i tu sie mylisz, bo ja miałam OGROMNE problemy ze znaleZieniem modelek- moja mama nawet manicure nie dała sobie zrobic, bracia tym bardziej  :lol:
Ćwiczyłam na teściowej, jej przyjaciółce i na kolezankach- moich....

Dla chcacego nic trudnego!  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

dorotka

  • Gość
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-17, 10:40:48 »
mam ten sam problem ... najpierw cwiczylam manicure henne to jeszcze raz na jakis czas daly sobie zrobic siostry i mama, teraz kupilam zestaw do akrylu i tylko sie denerwuje siostra nie chce bo jej sie nie podobaja sztuczne paznokcie i wierzy w te wszystkie brednie ze akryl rozpuszcza plytke naturalna i pomimo ze ja przekonuje ona nie chce, mama i druga siostra czyms sie wykrecaja i nie maja kasy chcialam od nich po 30zl naprawde minimu a nie moge za darmo bo za co kupie kolejne materialy do robienia...przeciez nie moge wiecznie inwestowac z kieszeni swojej bo mnie n ato nie stac.....przypomne ze zanim kupilam caly materia to wszystkie sie zarzekaly ze za 30zl to mi zaplaca.....i teraz akryl stoi i czeka na okazje....robie sobie samej ale na prawej rece odpowietrzeni amam juz na drugi dzien bo lewą reka nie nadazam za akrylem i zawsze skorki zaleje  :?  ale cwicze chociaz na sobie  :)

Gość

  • Gość
Re: Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-11-17, 12:03:09 »
Cytat: "iwonka"
Czesc dziewczeta :)
Wlasnie koncze kurs w tym tygodniu, wiec nasuwa sie pytanie co z ta praktyka??? Prosze poradzcie mi, czy znacie jakas doswiadczona styliske paznokci, ktora przyjelaby dziewczyne na praktyke :lol:  od razu moge zaznaczyc, ze nie jest dla mnie istotna kasa tylko opieka nade mna a w zamian postaram sie wykonywac prace ucziwie i rzetelnie :)  jesli znacie jakis salon w Warszawie, gdzie przyjmuja dziewczyny po kursach, prosze o kontakt na moje gg 1125495 , z gory dziekuje :)


Jeśli jesteś zainteresowana płatną praktyką w okolicach Warszawy (Piaseczno) to bardzo proszę o kontakt pod numer 663 999 205 (Blanka) po godzinie 17,00.
Znajoma akurat poszukuje pracownika / praktykantki więc po konsultacji z nią podaję ci na nią namiary :)

Gość

  • Gość
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-11-18, 22:14:39 »
Slicznie dziekuje za wiadomosc Marto , powiedz mi tylko czy jutro moge zadzwonic, gdyz dopiero teraz przeczytalam wiadomosc, wiec nie wiem czy wypada dzwonic w niedziele a moze lepiej w poniedzialek? jeszcze raz dziekuje za pomoc :) pozdrawiam

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-11-18, 22:40:31 »
Iwonko, sadze, ze Marta podała Ci wystarczajaca ilośc informacji, a reszte mozecie załatwić telefonicznie, badź na priva.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-02-05, 19:54:21 »
Czytam sobie ten temat i jakbym słyszała własne myśli :(
jestem swiezo po kursie stylizacji paznokci w SPN (syskie 5 dyplomów dostałam z wyróżnieniem :oops: że sie pochwalę) i też cwicze na znajomych, rodzinie. Tylko nie jest ich tak duzo, abym mogła sie spełniac :(  Chciałabym bardzo odbyc praktyki w jakimś salonie tylko jak je znaleźć? Do tego studiuje dziennie i chodz mam duzo luzu to kolejny minus.

rozalia

  • Gość
Co z tą praktyką?
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-01-20, 17:22:15 »
Cześć.Ja też jestem świeżo po kursie ćwiczę na kim się da,ale i tak jest to mało.Bardzo ciężko jest po samy kursie zaczepić się do jakiegoś salonu na praktyki.Wiem coś na ten temat bo pukałam gdzie się dało. :oops: