Autor Wątek: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage  (Przeczytany 29595 razy)

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #30 dnia: 2011-04-07, 09:32:05 »
Dokładnie - najważniejsze jest wcześniejsze utrwalenie sobie wszystkiego, czego się nauczyłaś. Nie wykorzystywana wiedza jest bardzo ulotna. Chyba jednak na kolejnym szkoleniu pojawię się nieco szybciej. Już o tym rozmawiam z New Nails :d

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #31 dnia: 2011-04-08, 08:24:20 »
Ale o jakim szkoleniu piszesz? Zamierzasz kontynuować temat, który rozpoczęłaś, czy chcesz się uczyć czegoś zupełnie nowego?

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #32 dnia: 2011-04-11, 10:02:17 »
Zamierzam zabrać się porządnie za wizaż ;-) Chyba jeszcze wiosną wybiorę się do New Nails na szkolenie. Mam odłożone nieco gotówki, a lubię swoje pieniądze wykorzystywać rozsądnie :d

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #33 dnia: 2011-04-12, 08:17:38 »
Nie pamiętam czy wspominałaś, bo czy ty gdzieś pracujesz? Jeśli nie, to możesz przecież skorzystać z dofinansowania w ramach Urzędu Pracy i mieć szkolenie New Nails za friko. Warto korzystać z takich okazji - można zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy.

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #34 dnia: 2011-04-21, 10:32:05 »
Niestety nigdzie nie pracuję, ale licze, że niedługo pracę znajdę. Wiem o możliwości dofinansowania z UP. Będę się o nie starała. Dzięki temu szkolenie New Nails miałabym za friko. Pewnie i tak się nie uda, ale póki nie spróbuję to się o tym nie przekonam.

Offline doniad

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Warszawa - Szkoła Kozłowska Visage
« Odpowiedź #35 dnia: 2011-04-27, 08:11:47 »
Nie spisuj naszego Państwa na straty. Dzisiaj się dowiedziałam, że moja koleżanka była właśnie na szkoleniu kosmetycznym dzięki kasie z Urzędu Pracy. Twierdzi, że po prostu złożyła wniosek, więc widocznie trzeba zwyczajnie mieć szczęście.