Autor Wątek: Emollient life  (Przeczytany 9886 razy)

Gość

  • Gość
Emollient life
« dnia: 2006-11-25, 10:48:24 »
preparat, który cudownie wyszczupla od 5 do 7cm.
Czy ktoś wie coś na jego temat?
Proszę o opinie podobno jest rewelacyjny

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-25, 23:58:56 »
wlasciwie to jarobie taki zabieg w gabinecie i widze efekty tylko u kazdej klientki inaczej dziala (jak ze wszystkim) tylko bardziej chodzi mi o opinie innych kosmetyczek czy zdazyl sie klient ktoremu to nie pomoglo ogolnie preparat jest nowoscia na rynku pochodzi z wloch spala tkanke tluszczowa redujuje cellulit ladnie wygladza skore i ujedrnia czakam na dalsze opinie

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Emollient life
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-26, 12:42:42 »
Z jakiej firmy jest ten zabieg? Kto jest dystrybutorem na Polskę?
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-26, 15:51:45 »
sprzedaja ten preparat we wrocku na hirszfelda w kontakcie nazywa sie emollient firma sms

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Emollient life
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-26, 18:21:21 »
hmm kontakt na hirszfelda, ostatnio tam czesto bywam :D
ogólnie o tym zabiegu nie słyszałam, ale chetnie dowiem się czegoś więcej.
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-26, 18:34:52 »
podobno jest rewelacyjny tylko trzeba rozpoznac rodzaj cellulitu u klientki/klienta(mezczyzni tez kozystaja)
nakladamy na miejsca obiete cellulitem zawiajamy folia i kladziemy klientke pod kocyk albo zawiajmy w koc elektryczny efekt widac juz po jednym zabiegu.
 :arrow: klientki ktorym sprzedalam preparat do stosowania w domu zeby sobie same robily tracily 8cm w obwodzie nawet
 :arrow: moj wyjkladowca kosmetologii mowi ze to dziala na zasadzie utraty wody aczkolwiek w skaldzie ma takie same skladniki ten preparat ja slim litle stosowany na silowni przez klientow ktory ma dzialanie spalajace tkanke tlusdzczowa podczas wysilku naprzyklad gdy robimy brzuszki
 :arrow: wiec chcialabym sie o nim dowiedziec jak najwiecej a to dlatego ze rozpoczynam swoja przygode z nim
 :arrow: klientki sa bardzo zadowolone tylko mankament jest taki ze trzeba zrobic cala serie 8-10 zabiegow a nie kazda klientaka ma na to fundusze

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Emollient life
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-26, 18:37:23 »
a jakie są ceny preparatów do tego zabiegu ?
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-26, 19:38:56 »
4 preparaty kosztuja 220zl w hurtowni
jesli chodzi o zabieg w gabinecie seria 10 zabiego kosztuje 1000zl

Achika

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-26, 19:52:22 »
ja odrazu te zxtak pomyslalam ze 100 zl kosztuje cala kuracja cyzli 10 zabiegow ale fajnie sie zapowiada...a pojemnosci tego preparatu jaka jest?

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-26, 20:02:28 »
jedna fiolka 250ml

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Emollient life
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-11-26, 20:52:00 »
hmm no to opłacalne. Jutro będe w Kontakcie więc jeśli nie zapomne to dowiem się więcej.
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-11-26, 20:58:18 »
ja mam info z kontaktu wiec jak cos chcecie wiedziec to pytajcie wez sobie katalog i poczytaj fajna rzecz naprawde

kameleon

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-11-27, 21:33:04 »
a jezeli juz mowa o kontakcie to czy mozecie mi cos o nich napisac..ale nie chodzi mi o adres czy telefon bo to juz mam..nawet bylam juz u nich zeby zorientowac sie jaka maja obsluge i asortyment ale jakie wy macie doswiadczenia. czy warto nawiazac wspolprace z nimi bo odnislam dobre wrazenie ale moze macie iecej do powiedzenia?

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-11-27, 21:39:52 »
Kontakt ja z nimi wspolpracuje... jest fajnie zawsze pomoga i doradza
 :arrow: denerwuje mnie tylko to ze jak juz tam ide i o czym rozmawiam co chcialabym kupic co mnie interesuje to dzwoni setki telefonow i babka gada ze mna a przy okazji z 5 innymi klientami
 :arrow: szkoleniua w kontakcie sa wporzadku i duzo szkolen organizuja w hotelach
 :arrow: ja jestem jak najbardziej zadowolona
 :arrow: dla stalych klientow maja rabaty i upusty

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Emollient life
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-11-27, 22:58:24 »
pół dnia dzis spedziłam w kontakcie hehe :) Ja lubie tą firmę, super doradztwo, wyposażyłam u nich cały salon, fachowa obsługa, wszystko jak trzeba :)
ale zapomnialam zapytac o ten zabieg:( wiedziałam, że tak będzie ;/ no cóż , następnym razem :)
„Spür die Melodie der Community“