Autor Wątek: Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej  (Przeczytany 5332 razy)

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« dnia: 2006-06-02, 13:14:25 »
Witajcie. Prawdopodobnie od lipca zacznę pracę w gabinecie odnowy który dopiero ma się otworzyć. Małżeństwo które je otwiera nie ma nic wspólnego z kosmetologią dlatego liczą na moją pomoc w sprawie kupna aparatów do gabinetu. Ja w szkole nie mialam prawie styczności ze specjalistycznymi aparatami. Mieliśmy tylko pokaz aparatu do ultradzwięków firmy Biomak. Możecie mi doradzić jakie marki są dobre. Zależy mi szczególnie o opinie na temat sprzętu na cellulit, biust, ultradzwięki. Proszę o radę i pozdrawiam.

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-02, 20:31:09 »
Słyszałam, że Mery Cohr i Guinot ma bardzo dobry sprzęt do ciała.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-21, 13:17:08 »
GUINOT - Hydradermia ,a nowoczesniejsza jest Hydradermia Lift (koszt ok. 8 tys) Darsonwal tez znam z tej firmy i uwazam ze jest super. Peeling Kawitacyjyny mamy z Clareny/ May Stara ale po pol roku juz go zglaszalismy do reklamacji bo jedna elektroda nie dzialala.  Niektorzy zachwycaja sie endermologia, ale mysl zze masaz reczny tez da dobre efekty.

Gość

  • Gość
aparatura w gabinecie
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-06-21, 15:50:45 »
Witam.Procz aparatury z uzyciem prądow(stalych,wysokiiej czestotliwości,ultra dzwiekow) pewien producent oferuje aparature diagnostyczną ktora bada nawilżenie,poziom sebum,PH i elastyczność tkanek.urzadzenie wspołpracuje z komputerem wyposażone jest w bazę danych dla klijentow.odstraszająca jest cena 10.000 PLN.jak widzicie zastosowanie bajeru tego typu.Do tej pory przeprowadzalem diagnostykę organoleptycznie+sonda do pomiaru nawilżenia.mialem okazje przez lacznie kilkanaście godzin pobawić się owym urzadzeniem i jestem pozytywnie zaskoczony.Urządzenie zapamiętuje wyniki,wprowadza je do bazy i przy kolejnych wizytach-badaniach w postaci wykresu wyświetla co dzieje sie z naszym naskórkiem i skórą. Prosze o opinie w tym temacie.Co myślicie i czy ktoś sie spotkal z tak rozbudowaną elektroniczną diagnostyką? Marek

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-06, 22:49:36 »
i jak tam interes sie kreci ? :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-11, 21:39:40 »
Firma Biosana ma bardzo duzy wybor sprzetu wszelakiej masci. Robia pokazy i szkolenia.

Gość

  • Gość
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-12, 14:56:43 »
Mary cohr ma naprawde rewelecyjny sprzęt, ale polecam równiez gorąco vacu vell (bieznia pod cisnieniem) bardzo dobre efekty po serii zabiegów

Gość

  • Gość
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-15, 16:58:44 »
Co sądzicie o aparatach do liftingu "bez skalpela" np. : rubica ???

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-17, 20:46:25 »
Interes powoli się rozkręca, ale narazie jestem u kogos w gabinecie. Mamy własnie tą bieżnie w podciśnieniu Vacu Line, naprawde polecam wszystkim, jest świetna. Oprócz tego z urządzeń mamy Proslim Gold, można na nim wykonać mnóstwo zabiegów, m.in. lifting twarzy, odchudzanie, dreżaż limfatyczny, lifting biustu itp, polecam :)
Pozdrawiam.

Gość

  • Gość
Aparaty do gabinetu odnowy biologicznej
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-10-18, 19:31:57 »
Witam mam pytanie otwieram gabinet chcem zakupic urzadzenie zelazko przeciwzmarszczkowe-Pompa Vacuelecto -jak myslicie dobra decyzja?

post przeedytowano-linek;)