Autor Wątek: praca bez kursu  (Przeczytany 69826 razy)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
praca bez kursu
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-03-07, 09:05:39 »
Kasia P ...myslec pozytywnie...:).....
a ja jestem zdania ze sie zmieni....za bardzo jest to na topie ......kazda Ustawa niesie za sobą  dodatkowe pieniązki dla panstwa wiec oni juz pewnie cos wymysla w tej kwestii...hehe...
ale jezeli to choc w jakims stopniu ma uregulowac rynek (i ten bałaganik)to jestem za.


P.S
Linek cos nie mozemy sie zrozumiec :wink:
Oczywiscie ze w razie wątpliwosci wyjasniamy....ale umiejetnie ...i wlasnie o to w tym chodzi....
Klient ma dostac odpowiedz.... ale taka, ktora nie wkracza w nasze tajniki dzialania.
Kucharz (w restauracji) tez opisze ogolnie danie i je  zachwali .....ale  bez podawania dokladnej recepty. :wink:
I w tym cala idea ........wiesz jakie miesko spożywasz ....ale o tajnikach zastosowanych  przypraw juz nikt Cie nie informuje...rozkoszujesz sie  gotowym daniem...i tak ma byc...zafundujmy sobie odrobine luksusu,...niech inni nad tym popracuja:) A my luzik....:))))


Hihi i nie odpisuj ze jestes wegetarianka.... :lol:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gosiaczka

  • Gość
praca bez kursu
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-03-07, 09:24:58 »
elena. masz racje z tym porownaniem do kucharza. ale my nie widzimy ja kucharz przygotowuje nam posilek a nasz klent widzi kazdy ruch i mysli ze jak juz kilka razy widzial jak to sie robi to juz wie jak to sie robi. ostatnio dziewczyna mowila ze kupila sobie na allegro dvd wiadomo o co chodzi i juz wie jak sie robi. zalamka  :evil:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
praca bez kursu
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-03-07, 09:38:25 »
Gosiaczka -wiedziec a umiec - ....to jeszcze daleka droga.....o tym moga zaswiadczyc  dziewczyny, ktore ukonczyły na  świeżo kurs.

Ale znizajac sie do poziomu tych podpatrujących nieodpowiedzialnych osob(bo za takie je uwazam) prosze bardzo....zainwestowac w nadstawke (na stolik)ona skutecznie wszystko przysłoni... lub nauczyc sie odpowiednio trzymac paluszka klientki.
Jezeli ktos nie wie o czym pisze podpowiem :wink:

na  targach podejsc do Pani Halinki (STAR NAILS), ktora  pieknie prezentuje ten sposob przytrzymywania...hihi...zawsze ja za to podziwiam :wink:

Przyklad ladnej nadstawki:) nie wspomne o modelkach...to cos dla facetow na tym forum :wink:
http://www.beautysl.com/nailschool/index.php
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
praca bez kursu
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-03-07, 18:35:45 »
Cytat: "elena"

Hihi i nie odpisuj ze jestes wegetarianka.... :lol:


hihihi jestem poczatkujaca :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
praca bez kursu
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-03-08, 09:14:42 »
tiaaa ...i przekorna :wink: .....ale damy rade.. :wink: .....:)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline KasiaP

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
praca bez kursu
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-03-08, 20:41:21 »
Elena ja też jestem za tyle że ja jestem bardziej realistką niż optymistką. Obyś miała racje!
Wierzę w siebie, wierzę w to co robię

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
praca bez kursu
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-03-08, 21:00:48 »
....hehe   Kasiu :)  racjonalne  myslenie i zycie w polskich realiach też  nie jest mi obce... :wink:
 ...ale....pozytywne nastawienie  potrafi  zdziałać cuda :wink: Wiec po co z gory nastawiac sie na "nie" :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline KasiaP

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
praca bez kursu
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-03-11, 18:14:07 »
Ja sie nastawiam na "nie nastawiać się wcale" hihi :lol:
Wierzę w siebie, wierzę w to co robię

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
praca bez kursu
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-03-13, 09:24:56 »
i dobrze:) tez rozwiązanie :wink: ....a w razie czego przyjemna niespodzianka... :wink:....za oknem wiosna...będzie dobrze....musi :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline martusiaczeq

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
praca bez kursu
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-03-16, 13:06:57 »
powiem wam ze ja tez mialam taka sytuacje kolezanka przychodzila do mnie na pazurki (z 3 razy) i teraz slusze ze sama robi sobie i innym normalnie zalamalam sie .. :(( o jest nie fair my wkadamy wto tyle serdusia poswiecamy czas na szkolenia itd. a inne osoby ot tak sobie robia i kase zbijaja ehh:((
Pazurkowy Świat Żelowy:)
email: martusiaczeq@tlen.pl
gg. 5978505 fon. 504488177

Offline martusia810

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
praca bez kursu
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-03-16, 13:14:12 »
Ja osobiście znam dużo dziewczyn, które bez żadnego kursu robią paznokcie za 30 zł. o tym jak one wyglądajż już nie wspomnę, a pózniej klientki wiercą nosem, że w salonach drogo.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
praca bez kursu
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-03-16, 13:34:23 »
Cytat: "martusia810"
... a pózniej klientki wiercą nosem, że w salonach drogo.


Niech wiercą i noszą "hamburgery" za trzydziestaka na paznokciach.
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
praca bez kursu
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-03-16, 18:37:26 »
Coraz wiecej jest stylistek  wsrod nas, gorzej jak bedzie wiecej pseudostylistek.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
praca bez kursu
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-03-18, 17:14:57 »
Chciałam nadmienić o kwestii samych kursów, niestety miałam to nieszczęście że zawsze trafiałam na kursy gdzie było około 20 kursantek i szkolenie tak naprawdę wymykało się spod kontroli . Nadal nie byłam "uświadomiona" pomijam też fakt że zasady stylizacji paznokci się zmieniają. Teraz chodzę na indywidualne szkolenia lu w grupie max. 5 kursantek i zdecydowanie widzę efekty i nabrałam pewności że jest teraz dobrze. To rzeczywiście przykre że dziewczyny zabierają się do tego bez uprzedniego szkolenia, zwłaszcza że po samym szkoleniu nie odrazu nabiera się perfekcji. Myślę jednak że klientki szybko wyczuwają co jest nie tak i kończą z nimi taką współpracę.  Pozdrawiam wszystkie profesjonalistki i amatorki ktore naprawdę chcą :)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
praca bez kursu
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-03-18, 17:55:23 »
Cytat: "zonia"
Chciałam nadmienić o kwestii samych kursów, niestety miałam to nieszczęście że zawsze trafiałam na kursy gdzie było około 20 kursantek i szkolenie tak naprawdę wymykało się spod kontroli .


Zoniu możesz opisać swoje odczucia na temat konkretnego szkolenia w dziale Szkolenia - manicure, pedicure, stylizacja paznokci w temacie o konkretnym mieście lub firmie  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum