Autor Wątek: antyperspiranty  (Przeczytany 32458 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #45 dnia: 2009-06-21, 08:04:12 »
mam lady spedd stick w żelu, nie jestem z niego zadowolona, poce się po nim jakbym w ogóle nic nie uzyła. a jeszcze ten zapach, jak męskie mydło albo dezodorant, a to damski jest.
lepsze są nivea, albo wspomniany fa mimo że schwarzkopf

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #46 dnia: 2010-07-18, 23:38:34 »
twoja mama zachwalała to musialam zwachac  :smiech3:

a jak ze skutecznoscia dziewczyny? bo zapach podobno bardzo intensywny
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Mar.Lena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #47 dnia: 2010-12-15, 13:35:46 »
Ja używam Nivea Pearls Beauty i jestem bardzo zadowolona. Praktycznie w ogóle się nie pocę i nie brudzi tak tragicznie jak niektóre. Poza tym dobrze nawilża więc nadaje się po goleniu
Nie pozycjonujemy się na forum!

Offline malwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #48 dnia: 2011-01-20, 14:41:26 »
a co myślicie o ETIAXIL? bo ja tak sie zastanawiam nad nim

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #49 dnia: 2011-01-20, 15:02:49 »
Skuteczny, ale wysusza skórę. Na forum znejdziesz wiele pozytywnych opinii na jego temat
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline malwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #50 dnia: 2011-01-21, 14:35:33 »
kupilam ten czerwony do skóry normalnej,wysmarowałam sie nim na noc jak radzi producent, w nocy nie mogłam spać skóra okropnie swędziała rano obudziłam sie z czerwonymi i pełnymi krost pachami natychmiast umyłam skóre ale dalej swędzi i te krosty ałaaaaaaaaaa.........

Offline ewaaa19

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #51 dnia: 2011-01-21, 14:51:44 »
witam
również używam etiaxil czerwony:) miałam ten sam problem , tyle ,że bez wysypki.Tzn zastosowałam na noc, ale strasznie piekło i swędziało.Ale koleżanka poradziła mi aby przed użyciem wstrząsnąć-tak zrobiłam i o dziwo swedzenie ustało:) aha i jak nałoże to trzymam rece do góry ok 5min ,żeby ten etiaxil sie wchłonął.
Pozdrawiam ewaaa191

Offline malwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #52 dnia: 2011-01-22, 21:32:57 »
ojej tez tak zrobiłam i myslałam ze zgupne w nocy chyba mi ten anty nie pasuje:(

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #53 dnia: 2011-01-23, 15:27:23 »
najlepszy jest w kulce garnier minerals:do skóry po goleniu i depilacji-świetna ochrona i nic a nic nie piecze i nie swędzi po nim-jest delikatny ale skuteczny-działa 48 h...polecam:)

Offline rzesy

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #54 dnia: 2011-01-23, 16:32:53 »
ojej tez tak zrobiłam i myslałam ze zgupne w nocy chyba mi ten anty nie pasuje:(
Warunek jest jeden ,wieczorem prze spaniem i po umyciu ,wycieramy się,odczekujemy chwilkę i obszar aplikacji suszymy jeszcze suszarką ,dopiero wtedy mamy pewność że nie ma najmniejszej wilgoci i nie będzie podrażnień.
Lash Perfect

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #55 dnia: 2011-01-24, 07:59:25 »
najlepszy jest w kulce garnier minerals:do skóry po goleniu i depilacji-świetna ochrona i nic a nic nie piecze i nie swędzi po nim-jest delikatny ale skuteczny-działa 48 h...polecam:)

a ja go nie cierpie, strasznie szzcypał, i nie byl wcale mega skuteczny :nonono:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #56 dnia: 2011-01-24, 15:19:12 »
każdy antyperspirant będzie CIę szczypał jeśli nie osuszysz pach bardzo dokładnie...i nie ma takiego środka który by był super dla każdej skóry...więc należy niestety testować na sobie...

Offline marzenka90

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #57 dnia: 2011-01-25, 00:51:32 »
O ETIAXIL'u sie nie wypowiem, bo nigdy tego nie stosowałam, za to kilka miechów temu kupiłam jego tańszy odpowiednik - Antidral ;) Jeszcze kosztował 30zł, teraz to potaniało no i niestety na mnie nie działał, dosyć mocno się poce i miałam nadzieje, że po tym ukończy się me cierpienie, no ale lipa :/ piekło i działało tylko przez kilka godzin, także w moim wypadku chyba musiałabym tego używać co noc ;| Ale ostatnio odkryłam jeszcze tańszy zamiennik :D Otóż mówię o Ziaji Bloker, to dopiero cudeńko ;) akurat udało mi się go zakupić na wystawie kwiatów no i kosztował niecałe 6zł :D I w składzie nie ma alkoholu, w ogóle paszki mnie po nim nie pieką, ale co do działania - jak dla mnie takie samo jak Antidral, kilka godzin spokoju;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #58 dnia: 2011-01-25, 06:45:30 »
każdy antyperspirant będzie CIę szczypał jeśli nie osuszysz pach bardzo dokładnie...i nie ma takiego środka który by był super dla każdej skóry...więc należy niestety testować na sobie...

Tylko cos juz jest nie tak jesli deo szczypie na sucha skóre, ale niestety to prawda ze trzeba testowac, kazdy jest inny i inaczej reaguje
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Sorai

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: antyperspiranty
« Odpowiedź #59 dnia: 2011-09-29, 16:33:09 »
Polecam ten etiaxil do wrażliwej skóry (niebieski) - jest troszkę łagodniejszy. Ale niestety, nie każda skóra jest w stanie znieść ten specyfik. Pocieszę Was, że po kilku aplikacjach się przyzwyczaja i już tak nie swędzi :)