Autor Wątek: brzuch po porodzie  (Przeczytany 39406 razy)

Gosiaczka

  • Gość
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-03-18, 18:05:28 »
Jadzia ja ci polecam Guam jest rewelacyjny + cwiczenia, dieta. Systematycznosc i jeszcze raz systematycznosc i 5 kg zniknie...

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-03-18, 18:07:59 »
podpisuje się pod tym rękami i nogami(wypróbowane) :wink:

jadzia

  • Gość
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-03-20, 00:28:43 »
dziękuję, ale powiedzcie mi jeszcze co to jest Guam? Czy jest to standardowy zabieg wykonywany w każdym gabinecie kosmetyczym, czy muszę się rozejrzeć w Łodzi za jakimś specjalnym gabinetem kosm. A przy okazji znacie w łodzi jakiś gabinet gdzie można się udać na rolletic?

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-03-20, 08:43:39 »
Adresy w Łodzi
Rock'n'Rolletic s.c.
Monika Mórawiec
ul. Franciszkańska 99

Studio Promocjo Zdrowia "Efekt"
pl. Wolności 10/11
tel. 0-42 632-07-03
Co do guamu to są gabinety, które wykonują ten zabieg. Jest to zabieg opierający się na zmikronizowanych algach. Jego działanie to głównie wrapping - czyli modelowanie sylwetki, zwalczenie cellulitu, ujędrnienie ciałka.

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #34 dnia: 2008-03-20, 11:26:52 »
zabieg guam możesz sobie wykonac sama w domu...koszt będzie o wiele mniejszy-ja byłam kiedyś w salonie i sobie robiłam brzuch to było 3 lata temu koszt były 50zł, teraz ceny podskoczyły masakrycznie w tym samym salonie koszt brzucha babka powiedziała mi około 150zł 8O zabieg ten nie wymaga jakichkolwiek umiejętności kosmetycznych więc polecam

Gosiaczka

  • Gość
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #35 dnia: 2008-03-20, 15:36:56 »
zgadzam sie z kaja. na allegro mozna kupic guam

Gość

  • Gość
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-06-17, 09:56:59 »
Cytat: "Obsługa forum"
Najlepsze na ujędrnienie skóry sa masaże i to najlepiej na bazie kremów czy prepatatów do ujędrniania skóry.


Przyłączam się również do polecania Guam!

Masaże jak najbardziej - spotkałam się z opinią na innych forach, że krmy choć intensywne i często stosowane nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.
Tu jest właśnie problem z inwestycją pieniędzy w kremy, które akurat Twojemu ciału...nie pomogą.
Stosuję taką zasadę, że przed wypróbowaniem czegokolwiek, konsultuje się z kosmetyczką, tudzież specjalistami z ośrodków spa.
Oni 'namacalnie' zobaczą jaki mam problem i dobiorą odpowiednie specyfiki - lub też podsuną listę paru - następnie można sięgać po porady wśród zaufanych forumowiczek:)

Tak to u mnie wygląda. Polecam zatem - tym bardziej po porodzie - kiedy skóra potrzebuje intensywnej regeneracji - przejrzenie ofert ośrodków spa, lub udać sie do zaufanej kosmetyczki - choć ona raczej masażu nie przeprowadzi....

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-06-17, 17:21:53 »
Jak juz pisałam na forum polecam krem TIFFADIANE na rozstępy,jest przeznaczony również dla kobiet w ciąży.Ja go nie stosowałam ale moja Pani Profesor bardzo go zachwalała.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #38 dnia: 2008-06-22, 23:14:23 »
A skad ten kremik, masz jakies namiary ?:P
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Mery42

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #39 dnia: 2009-06-26, 20:09:30 »
Hej dziewczyny,  ja  po porodzie chodziłam na zabiegi do gabinetu, bo kosmetyki i ćwiczenia nie były wystarczająco skuteczne.  Po konsultacji z kosmetologiem wybrałam Fale Radiowe na brzuch.  Niedawno skończyłam serię 6 zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest jędrna i napięta. Dokładnie nie wiem na  czym poległa zabieg, pani pracowała na  jakiejś maszynie i głowicach. Zabieg wzmaga produkcję kolagenu i elastyny oraz rozbija tłuszcz. Tyle zapamiętałam  :-D  najważniejsze że działa i trafiłam na pakiet w promocji więc w kieszeni  mi też trochę zostało  :-D Pozdrawiam z Krakowa !!

Offline Banellina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #40 dnia: 2009-07-15, 10:29:40 »
Ja po porodzie nosiłam pas Tummy Trimmer. Efekty są od razu, nie ma wałeczków, ale po pewnym czasie na trwałe już wciąga się skóra.

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #41 dnia: 2009-07-15, 10:52:28 »
Linek Tiffadiane można było kupić w aptece ale na dzień dzisiejszy nie wiem czy jest jesczez dostępny bo ciężko było go dostać.

Offline Clarena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #42 dnia: 2009-07-22, 08:54:47 »
 Polecam zatem - tym bardziej po porodzie - kiedy skóra potrzebuje intensywnej regeneracji - przejrzenie ofert ośrodków spa, lub udać sie do zaufanej kosmetyczki - choć ona raczej masażu nie przeprowadzi....
[/quote]

Witam serdecznie,
absolutnie nie mogę się zgodzić z twierdzeniem, że kosmetyczka nie przeprowadzi masażu.... Przecież nie w każdym ośrodku Spa pracują sami fizjoterapeuci. Poza tym istnieje tzw. masaż kosmetyczny, który ma na celu modelowanie, ujędrnianie i wyszczuplanie ciała. Trudno nie wspomnieć o gabinetowych urządzeniach do modelowania ciała. I taką 'pracą' nad ciałem zajmuje się nie kto inny  a właśnie kosmetyczki:)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #43 dnia: 2009-07-22, 09:49:37 »
 pewnie dają efekty ale nie takie jak przed ciążą, ( a chyba takich każdy oczekuje, ale wiadomo że to nie możliwe niestety)  żeby mieć tak samo trzeba sobie zrobić operację plastyczną.

Offline Mery42

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: brzuch po porodzie
« Odpowiedź #44 dnia: 2009-07-24, 12:50:22 »
Rany jakie drastyczne metody.. i nie tanie niestety.. myślę że warto spróbować czegoś innego przed podjęciem takiej decyzji. Tak jak napisałam ja zdecydowałam się na fale i bardzo mi pomogły, ale jest też dużo inny zabiegów, które modelują i wyszczuplają ciało po porodzie. Polecam!