Autor Wątek: zawód: kosmetolog  (Przeczytany 17303 razy)

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-03-23, 07:06:32 »
Ja właśnie kończe studia w Olsztynie.
Do przyjęcia na licencjat - zaoczne, nie musisz mieć technika, wystarczy złożyć dokumenty i nieżle się poświęcić na I roku, bo nauki jest bardzooo dużo.
www.osw.olsztyn.pl :)

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-03-23, 09:15:35 »
Cytat: "ellobob"
No tak.  :cry:  Ja i tak już mam 1 rok zmarnowany bo chodziłam do liceum 5 leniego zamiast 4 letniego :cry:  No ale cóż zawsze są jakieś problemy :cry:  :lol:


To i tak masz dobrze bo ja najpierw robiłam studia pedagogiczne w Olsztynie
Jestem po licencjacie
Wiec mam 3 lata studow nieprzydatnych
Ale moze do czegos mi sie to przyda kiedys
Bynajmniej kiedys mnie to interesowało
Chociaz zniecheciałam sie juz na pierwszym roku studiow
Ale licencjat chiałam zroboc  :D  :D  :D
Przynajmiej moge sie teraz chociaz tym pochwalic :wink:  :wink:

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-03-23, 09:17:49 »
Cytat: "Khatii"
Ja właśnie kończe studia w Olsztynie.
Do przyjęcia na licencjat - zaoczne, nie musisz mieć technika, wystarczy złożyć dokumenty i nieżle się poświęcić na I roku, bo nauki jest bardzooo dużo.
www.osw.olsztyn.pl :)


Ja za duzo niestety na tej stonie nie widze
mozesz cos wiecej na ten temat powiedzisc
Ile np. kosztuje czesne
I wogole jak jest???

vroniasta

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-03-23, 10:14:02 »
Ależ ta stronka jest dobra :) O czesnym tez tam piszą :) Może nie zwróciłaś uwagi, ale kosmetologia jest to specjalizacja z kierunku zdrowie publiczne, a czesne wcale nie jest wysokie jeśli chodzi o studia dzienne, a tym bardziej zaoczne  :D  Wejdz na stronke i poczytaj w rekrutacji to wszystkiego się dowiesz :)

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-03-23, 10:43:41 »
Czesne rzeczywiście nie jest takie wysokie.Ale czy ktoś wie jak tam wogóle jest?

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-03-23, 13:38:22 »
Cytat: "vroniasta"
Ależ ta stronka jest dobra :) O czesnym tez tam piszą :) Może nie zwróciłaś uwagi, ale kosmetologia jest to specjalizacja z kierunku zdrowie publiczne, a czesne wcale nie jest wysokie jeśli chodzi o studia dzienne, a tym bardziej zaoczne  :D  Wejdz na stronke i poczytaj w rekrutacji to wszystkiego się dowiesz :)


niestety ale u mnie nie pokazuja sie napisy bo czegos nie mam zainstalowane
I ja nic nie widze i nigdzie nie moge wchodzic
Poprostu nie mam dostepu
Mozecie w takim razie cos napisac mi blizej :wink:  :wink:

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-03-23, 21:17:29 »
Wysokość opłat za studia zawodowe w roku akademickim 2005/2006

Opłata rekrutacyjna 300,00 zł,

Czesne za pierwszy semestr:
- zdrowie publiczne: dzienne  2150, 00 zł, zaoczne - 1800, 00 zł

vroniasta

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-03-23, 22:05:04 »
Cena bardzo przystępna muszę powiedzieć :) W Warszawie kosmetologia kosztuje 4500 zł. za semestr <dzienna> i 3500 zł. <zaoczna>!!!  8)  Także bez porównania!!! Niestety nie wiem, jaki jest poziom nauczania w tej szkole, ale sądzę, że program musi być taki, jak w innych na kosmetologi, a na pewno zbliżony ;)

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-04-01, 23:39:13 »
A skąd wiadomo że peelingi głebokie beda dostępne dla kosmetologów? - jakos nie mogę tego dovczytac na tej stronie...

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-04-12, 13:44:28 »
Podciągam i ponawiam swoje pytanie :))

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-04-13, 08:02:23 »
Mysle ze dobrym pomyslem byloby zrobienie na ten temat nowego tematu
Jest to wtedy widoczne
A tak ginie w tle :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-04-13, 08:30:53 »
Cytat: "AniaD"
A skąd wiadomo że peelingi głebokie beda dostępne dla kosmetologów? - jakos nie mogę tego dovczytac na tej stronie...

Pytanie zapewne odnosi sie do stron firmy Fenice. Szkode, ze nie zacytowalas fragmentu, ktorego to dotyczy :(, w ten spospob trzeba sie zastanawiac i szukac.

Cytuj
Preparaty tu prezentowane są przeznaczone do samodzielnego stosowania lub kuracji przeprowadzanych pod nadzorem lekarzy medycyny.

Sprobuj dostac sie na szkolenie!
Jedynie kosmetolog ma szanse, a i tak beda do Ciebie uporczywie zwracac sie Pani Doktor ;).
Ps. Podobno Yellow Peel jest rzeczywiscie swietny - moja zona wykonala bardzo duzo tych zluszczan.
Oczywiscie, dostep preparatow paramedycznych bedzie w duzej mierze uzalezniony od podejscia firmy je sprzedajacej.

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-04-13, 09:57:03 »
dzieki :) napisałam do nich maila - zobaczymy co odpiszą.. I sorki za brak cytatu ale zawzse jak tu zasiadam to dwójka dzieci mnie wyciąga na siłe od komputera i piszę najszybciej jak się da :) pozdrawiam

Gość

  • Gość
akademia medyczna bydgoszcz
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-02-21, 22:15:44 »
Ja studiuje na akademii medycznej w bydgoszczy.Nie narzekam bo wiem jak fatalny poziom prezentują inne uczelnie.I prosze mi wierzyc odróżniam wszystko co dzieje się ze skórą i na skórze.hihhiA poza tym...cóż...prestiż nieporównywalny z prywatnymi szkołami.

Gość

  • Gość
zawód: kosmetolog
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-02-22, 15:31:04 »
http://www.uczelniakosmetyczna.pl/index.php?a=5 mam pytanie czy jest na forum ktoś , kto uczy się w  gdyńskim odziale poznańskiej uczelni ??