Autor Wątek: koniec z magisterskimi?  (Przeczytany 7846 razy)

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-06-30, 08:59:59 »
A jak ja rozpozcne teraz studia licencjackie.To logicznie mnie jeszcze by magisterka nie minela.Bylabym ostatnim rocznikiem, ktory poszedlby na magisterke

Gość

  • Gość
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-06-30, 23:28:27 »
jeszcze raz wam powtarzam NIE MA MAGISTRA!!!!!A co do tego wejscia w zycie to najpierw cos musi istniec. jak moze byc magister jesli zadna szkoła nie dostała pozwolenia z ministerstwa!!!i prosze wiecej nie pisac ze jest bo orientuję  sie w tej sprawie bardzo dobrze% nie wazne dla jakiego roku ustawa wchodzi!!czytajcie dokładnie!!!!ustawa blokuje utworzenie magistra wiec nasze roczniki nie moga robic magistra bo on nie istnieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

  • Gość
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-07-01, 16:34:46 »
Tomasz nie bulwersuj się tak :) Nawet jeśli faktem jest, że na studia magisterskie szkoły nie dostały pozwolenia, to i tak one istnieją :P

Gość

  • Gość
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-07-01, 17:21:20 »
no to co ze istnieje magister np w Łodzi jesli nie ma zgody!! i papier jest nie wazny!mozesz chodzic na tego magistra ale nie dostaniesz zadnego papierka ze go masz.czyli i tak bedziesz miec licencjata. juz jedna szkoła sie tak załatwiła i dyplomy odebrano nie kosmetologia ale inna szkoła w podobnej sytuacji.ale jedno wiem i tak magistra nie ma :) heheh tez mnie to boli bo by mi sie przydał ale pogodziłem sie z tym nedznym prawem w naszym kraju.Pozdrawiam !!

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-07-02, 02:22:42 »
No niestety kolego nie do końca masz rację. Mówisz, że nawet jeśli ktoś ma magistra, a od przyszłego roku  taki tytuł nie będzie więcej przyznawany to ten magister się nie liczy. A to nieprawda, bo ja na przykład zdawałam mature z WOSu a w przyszłym roku nie bedzie juz takiej mozliwosci bo weszła ustawa o wycofaniu tego przedmiotu z egzaminu, to co? moja matura też bedzie niewazna? Bo kiedyś było a teraz nie ma? Poza tym o takich zmianach uczniowie i studenci muszą być informowani co najmniej rok lub dwa wczesniej. Nie ma takiej możliwości, że ktoś zaczął robić magisterke i nagle mu się mówi w połowie edukacji, że "przepraszamy bardzo, fajnie, że państwo sobie chodzą do szkoły ale tytułu niestety nie dostaniecie " Ci którzy zaczęli mają prawo i obowiązek  ukończenia tego co zaczęli. A tak na koniec to nie tylko w Łodzi są studia magisterskie z kosmetologii. Pozdrawiam ciepło wszystkich!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-07-02, 15:18:38 »
No nie tylko w Łodzi,bo na Śląskiej Medycznej też jest,w Krakowie z tego co wiem także.To przecież nie jest nasz problem,że uczelnia nie ma zgody na magistra,skoro go robimy to papier musimy dostać.Poza tym po co by była ustawa o likwidacji magisterki skoro według Ciebie Tomku w ogóle takie studia nie istnieją?Nie pomyślałes o tym?

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-07-02, 21:09:13 »
Groszek dobre spostrzeżenie :) Ale to tylko facet :) Musimy mu wybaczyć!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-08-04, 17:23:15 »
a jak tam ze zrobieniem magisterki za granica? Jest to mozliwe?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
koniec z magisterskimi?
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-08-04, 19:55:26 »
ale pytanie!!! nie mam pojecia ale chyba nie ...
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))