Autor Wątek: studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?  (Przeczytany 9605 razy)

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« dnia: 2006-05-18, 20:45:16 »
Mam takie nietypowe pytanko. Może ktoś będzie w stanie mi na nie odpowiedziec. Otóż wybieram się do WSF we Wrocławiu na dzienny licencjat. Ale dodatkowo chciałabym iść zaocznie do studium Anieli Goc.. i nei wiem czy moge jednoczesnie na studium i na studia w tym samym kierunku. Dla niektórych pewnie jest to masło maslane.. bo po co robic dwie szkoły w tym samym kierunku, ale zalezy mi aby mieć tytuł technika z Anieli Goc a lic. z Czamary. jeśli ktoś mógłby mi pomóc to byłabym wdzięczna :). Pozdrawiam cieplutko!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gooosha

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-18, 22:40:59 »
jasne, że możesz. Nikt ci przecież nie zabroni.

Gość

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-19, 10:10:29 »
Możesz spróbować, w końcu są to dwie KOSMETYCZNE szkoły :)

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-19, 19:38:52 »
dziewczynie, własnie dzisiaj sie dowiedziałam od dziewczyny, która właśnie konczy licencjat u czamary, że ponoć już nie przyjmuja nowego rocznika na kosmetologie, bo ponoć nie spełniają jakis tam nowych wymogów 8O  n
nie mam pojęcia czy to prawda, ale ponoć po szkole krążą takie informacje....

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-19, 20:30:59 »
oo a ja byłam w styczniu dowiedziec sie co i jak i o papiery i nic nie mówili! łomatko to co teraz ze mna bedzie? Pojade w środe sie dowiedziec co i jak1 Dzieki za info!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-19, 22:51:46 »
Weronka, a czy to pewne informacje?? :(

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-05-19, 23:11:44 »
yona ja mam kolezanke w klasie ktora rownoczesnie dzienhe robi studium kosmetyczne a aocznie kosmetologie :lol:

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-05-19, 23:22:07 »
taalencja to fantastyczna wiadomosć! Dobrze miec takie info z życia wzięte! Dzięki bardzo za pomoc!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-05-20, 18:25:24 »
Cytat: "Kosme"
Weronka, a czy to pewne informacje?? :(


jak naazie to rektor nie ogłosił tego publicznie.....napisałam tylko tyle co dowiedzialam sie od dziewczyny, ktora tam studiuje.
no ale moze to tylko ploty.......a jesli nawet tak jest to wydaje mi sie że Czamara stanie na głowie a zrobi wszystko żeby przyjac kolejny rocznik
tak wiec dziewczeta - głowa do góry! :wink:

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-05-20, 18:30:16 »
Weronka też tak myśle. tymbardziej, że bardzo dużo osób juz zapłaciło wpisowe itd. :) Ale jak pojade w przyszłym tygodniu to dowiem się co i jak i napisze na forum, żeby wszyscy wiedzieli :) Pozdrawiam!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
możesz tylko po co?
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-05-21, 13:11:58 »
Yona a ja mam takie pytanko do Ciebie...dlaczego właściwie zależy Ci na tym,aby mieć tytuł technika z jednej szkoły a licencjata z drugiej.Przecież oczywistym jest,że licencjat jest ważniejszy,ma jakgdyby pod sobą technika uług kosmetycznych.Nie lepiej zastanowić się nad studiowaniem dwóch innych kierunków?Ja tak zrobiłam i polecam każdemu!!!!!

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-05-21, 14:08:07 »
Maatix chodzi o to, że często jak się szuka pracy to jeden pracodawca uważa, że Czamara jest najlepszy a inny, że Goc. Tak czy inaczej są to dwie najlepsze szkoły, więc wychodząc przyszłym pracodawcom na przeciw chce skończyć obie . A dlatego, że sercem jestem z Wrocławiem to własnie tam chcę isć na dzienne a do Poznania na zaoczne studium. Na inne kierunki jeszcze przyjdzie czas :) Bo za rok będzie medycyna a za dwa technologia chemiczna :) Pozdrawiam cieplutko!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-05-21, 14:09:36 »
Maatix a mogę zapytać jakie kierunki wybrałaś?
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
prawo i kosmetologia
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-05-22, 07:45:05 »
Studiuję kosmetologię i prawo.I wiesz co,zdziwiłaś mnie bardzo tym stwierdzeniem,że pracodawcy robią rozróżnienie na szkołę taką czy siaką.Nigdy się z tym nie spotkałam.Ale może dlatego,że sama kończę dobrą szkołę.

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-05-22, 09:21:10 »
Maatix dobra szkoła to pojęcie względne. Bo niby Czamara i Goc są najlepsze w Polsce a jednak jedni wola jedną a inni drugą.
!!!Spragniona wiedzy!!!