Autor Wątek: zajecia na pracowni kosmetycznej  (Przeczytany 16708 razy)

olgacytrynka

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-11-27, 16:56:15 »
oj pamietam jak uczylysmy sie henny na kakale :P
dla mnie jako modelki byla to straszna mordeka a teraz jak sobie pomysle to to bylo to wcale nic trudnego :)

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-12-07, 16:41:55 »
My na pierwszych zajęciach miałyśmy masaż dłoni potem zaliczenie , dalej cała ręka , kark stopa i trochę nogi ,  hennę i depilacje rwi . Mi się strasznie podobają zajęcia na pracowni i pierwsze również imo obaw było naprwde super może dlatego że mam całkiem fajną grupę i super babeczke :-))) Teraz manicure albo depilacja woskiem zależy od tego co chcemy sobie pierwsze zrobić przed świętami i od tego czy szkoła zdaży nam kupić potrzebne rzeczy .

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-12-07, 19:50:58 »
ja juz mialam:
masaz dloni
manicure
pedicure
henne brwi i rzes
masaz twarzy

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-12-08, 12:42:56 »
ze mnie babka sie zawsze smiala jak robilam henne brwi.zawsze znalazla jakies niedociagniecia .nie ma co sie zniechecac.cwiczyc cwiczyc.przy masazu twarzy przy oklepywaniu mialam problem z lewa reka-niestety zostalo mi to do dzisiaj,nie moge jej wyrobic,palce nie chodza tak samo.dziewczyny macie jakis polmysl na wycwiczenie lewej reki zeby byla sprawna jak prawa? :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-12-18, 13:00:32 »
my mamy zaliczen np. manicure 10 razy i pedicure 10 razy..troche mnie to dziwi ale robulysmy pedicure w pazdzierniku i poem w listpadzie bo babka powedziala ze niebdziemy nonstop robic peducure bo naskorek jeszcze niezdzya odrosnac i niebedzie co scierac. koniec semestru jest pod koniec stycznia i jestem cieakawa jak wyjdzie na tym pedicure bo wyjdzie ze gora 4 razy robilysmy :roll:

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-12-18, 13:17:32 »
Jak byłam jeszcze na studiach to człowiek czasem miał dosyć pewych zabiegów, np masażu robionego poraz enty... a teraz z chęcią położyłabym się jako model i dała wymasować hihi. Z jednej strony to na pewno macie już dosyć a z drugiej to wam troszke zazdroszcze że was ktoś porozpieszcza na pracowni...........
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-12-18, 13:25:56 »
ostatnio fajnie bylo jak robilsymy masaz twrazy , takie lezenie prze 40 minut fajna sprawa tylko potem cos mi sie stalo z policzkiem , mam sine i wielki dwie grudki  :?

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-12-18, 14:10:12 »
No cóż nie wiem co Ci się stało bidusiu, ale u nas faktycznie dziewczyny które miały skóry tłuste miały po kilu zajęciach z masażem nasilenie problemów, jedna dziewczyna na takie zajęcia przyprowadzała modelke żeby już nie pobudzać swojej przetłuszczającej się skóry.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-12-18, 15:49:24 »
u nas paru dziewczynom wyskoczylo pare niespodzianek na bzi i na dekolcie. jak to jest z tym talkiem ?w naszej szkole pani mowi ze na nim mozna masowac osoby ktore maja problemy z tradzikeim czy maja wrazliwa skore, ale z dugiej srony na chemii slyszalam co innego. a co do taku to okropnie sie na nim masuje, zadnego poslizgu..okropnosc :wink:

no moj policzek sie pogorszyl, grzebalam troche przy nikm bo myslalam ze cos wyjdzie :?  :oops: ale niesety sama krew surowica , okropnie boli i jest wielki strup. musze isc z ty, po swietach do dermatologa dlatego ze klopoty z tym policzkiem mam juz od dluzszego czasu. tylko on raz na jakis czas sie nasila :roll:

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-12-18, 19:38:21 »
Jak to jest u was na pracowni, czy jak robicie np. depilacje woskiem, to wszyscy w tym czasie robią, czy zdarza się, że zabraknie dla 1 pary podgrzewacza z woskiem (kazdy podgrzewacz jest dzielony w sumie na 2pary) i wtedy jest niemozliwe by ta para wykonała taki zabieg?
W sumie to podgrzewacz był, ale niestety do niego dano wosk twardy (na ktory zreszta same musialysmy sie zlozyc) i jak juz cala reszta majaca podgrzewacze z woskiem cieklym wykonala depilacje, to pani pokazala depilacje pach. co wy o tym myslicie? czy to nie jest juz w interesie wykladowcy by zalatwic sprzet zeby nie zabraklo dla wszystkich? bo smutne, ze sie placi za szkole przychodzi na zajecia a tam nie ma warunkow...
pozdrawiam
Anna

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-12-18, 20:58:30 »
zgadzam się z tobą Aniu tak niestety jest że jeden podgrzewacz jest na dwie pary albo na 3 :( smutne ale prawdziwe :(
też czasam musimy się składac na coś-płatki kosmetyczne, henna, na podgrzewacz się nie składałysmy ale i tak było mało.
podobno podgrzewacz kosztuje 500 zlotych :?: czy to prawda :?:

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-12-18, 21:03:30 »
Miałyśmy już depilacje woskiem nie wszystkie robiły bo nie wszystkie się dobrze " zapuściły " ale większość ćwiczyła mamy chyba ze dwa podgrzewacze do wosku ( tegonakładanego szpatułką ) i podgrzewacz do wosku z aplikatora podzielony chyba na jakieś 8 przegródek więc spokojnie każda by sobie zagrzała ogólnie to nawet mi się to podobało ( wyrywanie komuś ) sama sobie nie dałam rwać rączek , a pani powiedziała że i tak będę musiała to zrobić bo wszystko co będziemy kiedyś robić na klientkach musimy przewiczyć na sobie a jeśli któraś nie chce to ją przekonać bo różne klientki się zdarzają :-))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-12-18, 21:12:25 »
rąk sobie u nas nikt nie depilowal :(

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-12-18, 23:53:56 »
u nas ręce sobie też depilowały. Ja sie "zapusciłam" a tu nawet nie było jak sie pozbyc włosów, bo sie nie doczekałam sprzętu na zajęciach....
Teraz mam okres więc w tym tyg. depilacja odpada.... no i tak to wygląda
pozdrawiam
Anna

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-12-19, 13:18:19 »
:)