Autor Wątek: Markowe perfumy i kosmetyki  (Przeczytany 1553 razy)

Offline Tazbitros

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Markowe perfumy i kosmetyki
« dnia: 2018-06-05, 10:49:54 »
Cześć, właśnie przymierzam się do uzpełnienia swojej spiżarni kosmetyków i perfumów raz na jakiś czas robię taki haul zakupowy i właśnie przyszedł ten czas, chciałam was zapytać gdzie zamawiacie najczęściej kosmetyki , ja właśnie znalazłam stronę : https://neness.pl i myślę żeby tu zamówić swoje kosmetyki jest spory wybór parę wezme próbek na testy bo chce sprawdzać też nowe trendy, polecicie coś albo sklep gdzie moge kupić ?

Offline wielolatka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Markowe perfumy i kosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-11-04, 11:33:46 »
Ja też mam pytanie odnośnie droższych kosmetyków, tyle, że kupowanych za granicą. Mam tu na myśli przede wszystkim AliExpress. Korzystałyście może? Macie jakieś doświadczenia? Zbliża się ten ich Global Shopping Festival i ceny zwalają na tyle z nóg, że chciałabym spróbować. Kwestia tylko, czy już próbowałyście?

Offline Mortimerka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Markowe perfumy i kosmetyki
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-03-01, 15:09:16 »
Jestem ciekawa, czy lubicie markowe perfumy tak samo jak ja. Przyznam szczerze, że nie kupuje perfum prosto z markowych sklepów jednak z drogerii internetowych bo tam można dostać je taniej. Moimi ulubionymi zapachami są perfumy od Prady https://neness.pl/perfumy/prada. Jestem zakochana w ich zapachu.

Offline HipaSpy1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Markowe perfumy i kosmetyki
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-04-08, 12:42:51 »
zalezy, czasem mozna dorwać od znajomych

Offline Moonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Markowe perfumy i kosmetyki
« Odpowiedź #4 dnia: 2019-04-11, 17:51:36 »
Jeśli mam być szczera to nie lubię zmieniać sklepów w jakich kupuje kosmetyki. Od kilku już lat używam drogerii internetowej Neness i tak samo mam swoje ulubione kosmetyki i perfumy od https://neness.pl/perfumy/valentino. Nie lubię sprawdzać nowości ani nie znoszę zmian. Czuje się dobrze z tym zapachem.

Offline Kasia1990

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Markowe perfumy i kosmetyki
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-04-07, 14:03:05 »
Śmiało mogę powiedzieć, że to mój ulubiony fluid, jakiego miałam okazję używać. Podkład Max Factor Radiant Lift fantastycznie dopasował się do mojej cery. Bardzo przyjemnie się rozprowadza pędzelkiem, nie zbiera się w zagłębieniach zmarszczek i co najważniejsze, wytrzymuje cały dzień. Uwielbiam go!

Offline Chauca24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Markowe perfumy i kosmetyki
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-05-25, 15:03:47 »
A nakładasz jeszcze prędzej jakąś bazę albo też nakładasz jakiś puder mineralnych albo coś?

Offline Katina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Markowe perfumy i kosmetyki
« Odpowiedź #7 dnia: 2020-06-12, 08:57:11 »
A nakładasz jeszcze prędzej jakąś bazę albo też nakładasz jakiś puder mineralnych albo coś?

Ja uzywam pudru ryzowego, bardzo fajnie komponuje sie z podkladem i utrwala go :)