Autor Wątek: Strialys - co myślicie o tym produkcie?  (Przeczytany 1429 razy)

Offline Sarosinka_029

  • RUDA KATASTROFA!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
  • RUDA KATASTROFA!
Strialys - co myślicie o tym produkcie?
« dnia: 2019-04-08, 10:27:47 »
Witajcie moje piękne Panie! Tak się jakoś zadziało, że ostatnimi czasy zaczełam pękać tu i ówdzie i niestety, ale pojawiły mi się rozstępy. W sumie nie jest to jakaś jeszcze tragedia, bo na brzuszku będzie tylko gorzej z miesiącami :p szukałam na internecie informacji co złapać do ręki i strasznie dużo osób zachwalało strialys, ale zanim kupię wolałabym się zapytać was dziewczyny czy może któraś z was miała okazję sprawdzić krem? czy on faktycznie działa i jest naturalny w 100%? :P Chemia u mnie akurat teraz w dużej części odpada, więc szukałam czegoś bardzo dobrego ale delikatnego :) Czy znajdzie się miła osoba i pomoże mi w odpowiedzi na pytanka? :D Pozdrawiam cieplutko :D
Ruda ale miła :)

Offline RomantikaW.

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Strialys - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-04-18, 10:08:32 »
Mam od jakiegoś czasu własnie ten krem i co można dokładnie o nim powiedzieć: no u mnie się sprawdza, ale to nie jest tak, ze sam krem ze wszystkim sobie poradzi. Jeżeli chcesz się pozbyć cellulitu to w sumie dobrze by było ćwiczyć, dbać o to co się je, nawilżać skórę i do tego jeszcze ją masować czy robić peeling. Dobry jest peeling kawowy, ale w kremie z tego co się orientuje też jest kofeina :) Jak będzie się robiło wszystko o to by zadbać o skórę to wszystko ładnie powinno zadziałać. Rozstępy też powinny zniknąć o ile są jeszcze dość świeże - przy białych może być problem, bo z tego co wiem to te tylko można usunąć poprzez zabiegi. :) Co do naturalności to jeszcze dopowiem, ze z tego co wiem to może stać otwarty tylko do 3 miesięcy, bo nie ma żadnych chemicznych zapychaczy konserwujących, więc 100% :)

Offline Sarosinka_029

  • RUDA KATASTROFA!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
  • RUDA KATASTROFA!
Odp: Strialys - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-04-29, 13:06:29 »
Dzięki za wszystkie info :D Jestem bardzo wdzięczna za odpowiedź :) Czyli w sumie nic nie myśleć tylko brac ten krem? Oczywiście wiadomo, samo nic się nie zrobi, ale mam nadzieję, ze jeżeli już będę działała na wszystkich polach to będzie już ok i te rozstępy nie będą aż tak widoczne albo najlepiej niech one w ogóle znikną :D
Ruda ale miła :)

Offline RomantikaW.

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Strialys - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-04-30, 09:56:24 »
No decyzja należny do Ciebie, ale w sumie ja wzięłam i nie żałuję co do strialys :) Myślę, ze nawet w trakcie jednego opakowania by było warto sprawić czy ci pomaga :) Tylko pamietaj, że to jest całkowicie naturalny krem, więc więcej niż trzy miesiące nie zniesie będąc otwartym :D No i smaruj się dwa razy dziennie, a wieczorej po kąpieli najlepiej tak chwile poczekać, az skóra wyschnie (moja siostra ma zajoba na punkcie piękności, więc wszystkie wskazówki mam od niej ;) )

Offline Sarosinka_029

  • RUDA KATASTROFA!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
  • RUDA KATASTROFA!
Odp: Strialys - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #4 dnia: 2019-05-17, 15:34:52 »
No wiec chyba nalezy sie aktualizacja: w tym momencie jestem już po takim przeszło tygodniu stosowania i powiem wam, ze no jest całkiem przyjaźnie, widać, że ładnie się dzieje jak się codziennie 9a dokładnie dwa razy dziennie) smaruje miejsca z rozstępami :) zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja po dłuższym czasie. W tym momencie ładnie ci dziękuję RomantikaW. za pomoc i dobre rady :D
Ruda ale miła :)