Autor Wątek: akryl-puder  (Przeczytany 5800 razy)

Offline Adrianna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
akryl-puder
« dnia: 2011-01-30, 18:58:46 »
Mam mały problem. Zaczynam robić akryle i nie wiem jak prawidłowo nakładać puder. Oglądałam kilka filmików i słyszałam,ze akryl pink należy nakładać tylko na paznokcie naturalne, sama nie wiem jak mam teraz robić french. Czy najpierw zacząć od akryl cover(kamuflaż)czy od pink a później pokryć white .  :lol:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: akryl-puder
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-01-30, 19:09:59 »
najlepiej jak zaczniesz od kursu

Offline Adrianna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: akryl-puder
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-01-30, 19:14:32 »
No tak tylko,ze jest taki problem ze juz zamówiłam cały zestaw. i mniej wiecej wiem jak się robi akryl tylko nie jestem pewna co do tego pudru. Dla tego bardzo mi zalezy zeby ktos mi pomógł. :redface:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: akryl-puder
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-01-30, 19:17:15 »
Pink to różowy puder taki jakby przeźroczysty, jak lakier do frencha różowy (podobny), jeśli  masz w miarę ładną naturalna płytkę to możesz go nałożyć i potem white.
Możesz tez w tym pinku zatopić brokat

Cover to matowy róż - wygląda trochę plastikowo, ale ładnie jak ktoś ma nie zbyt idealną płytkę
« Ostatnia zmiana: 2011-01-30, 19:26:59 wysłana przez Joanna »

Offline Adrianna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: akryl-puder
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-01-30, 20:03:41 »
A kamuflaż mogę rowniez nakładać bezposrednio na paznokieć naturalny jak i na tips.?

Offline Gringoo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: akryl-puder
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-02-01, 22:50:15 »
A kamuflaż mogę rowniez nakładać bezposrednio na paznokieć naturalny jak i na tips.?
Widać, że "mniej więcej" nie masz zielonego pojęcia o stylizacji paznokci.
Lepiej wybierz kurs zanim zrobisz sobie i nie daj Boże komuś innemu krzywdę..

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: akryl-puder
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-02-02, 09:26:51 »
A kamuflaż mogę rowniez nakładać bezposrednio na paznokieć naturalny jak i na tips.?

napisalam Ci odpowiedź w poście wcześniej:
"Cover to matowy róż - wygląda trochę plastikowo, ale ładnie jak ktoś ma nie zbyt idealną płytkę" czyli, że możesz go nalożyć na płytkę, bo na co innego?

Offline Adrianna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: akryl-puder
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-02-02, 11:04:30 »
No dobrze już rozumiem. Dziękuje za pomoc.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: akryl-puder
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-02-02, 12:32:56 »
Widzisz kupowanie zestawu bez odpowiedniego szkolenia to w 99% przypadków wyrzucenie pieniędzy w błoto. Po pierwsze nie umiesz robić paznokci a jedynie ci się wydaje, że umiesz. Może 1%, może 0,5% dziewczyn potrafi samej coś zacząć ale potem idą dalej się szkolić i stają się nawet bardzo dobre. Przykłady mamy tu na forum. Po drugie kupiłaś zestawi nic nie wiedząc w zasadzie o akrylu więc prawdopodobnie ten zestaw to jakaś zabawka, lub coś co wcale nie musi Tobie odpowiadać. Dlatego na forum tak usilnie namawiamy aby wybrać dobry kurs i po jego ukończeniu działać dalej z podstawową przynajmniej wiedzą i pomocą instruktora.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...