Autor Wątek: odżywki do rzęs  (Przeczytany 51598 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
odżywki do rzęs
« dnia: 2010-08-22, 22:48:03 »
Możecie cos powiedziec na temat odzywki Revitalash? podobno to bestseller na rynku w pielegnacji rzes :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-09-12, 00:15:13 »
Revitalash to odżywka która podobno faktycznie powoduje,ze rzęsy się wzmacniają.
Kilka z moich klientek jej używa i twierdzą,ze działa super,jednakowoz jakoś na pierwszy rzut oka ich rzęsy nie zrobiły na mnie ogromnego wrażenia czyli nie należy sądzić,ze po zastosowaniu odżywki na górnej powiece wyrośnie nam busz ;)
Wg producenta odżywka jest dobra m.in dla osób po chemioterapii,wiec myślę,ze jesli ktoś nie mial po prostu rzęs,a pozniej te rzęsy się pojawiły,zdrowe i mocne,to był zachwycony.
Niestety nie spotkałam się z opinią osoby,która swoje rzęsy miała ładne ale chciała mieć ładniejsze i zaczęła używac tej odżywki.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-09-12, 20:57:19 »
No i jest dosc droga, wiec nie wiadomo czy jest sens kupowac taki wynalazek. Moze ktos jeszcze moze sie podzielic opinia?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-09-13, 09:49:14 »
Odzywka jest droga ale dziala. Jeznakze na efekty trzeba poczeka 3-4 miesiace.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-09-13, 17:54:48 »
Z ReJuvi jest podobna odżywka. Na szkoleniu jedna dziewczyna mówiła ,ze ofekty są rewelacujne. Dla kosmetyczek kosztuje 199 zeta.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-01-04, 21:14:56 »
Jesli odzywka ma działac to min 3 miesiace trzeba czekac na efekt
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-01-05, 00:01:54 »
No ja chetnie bym nabyla jakies cudo, nawet gdyby trzeba bylo ciagle stosowac  :smellie_cool:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-01-05, 02:11:04 »
jutro napisze cos wiecej na temat produktow dostepnych na rynku amerykanskim i sprawdze ktore sa dostepne w Polsce :)
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-01-12, 13:25:46 »
I co Oszin??
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline rzesy

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-01-13, 20:48:44 »
Odżywka do rzęs LA Science Volumising Lash Treatment ,wykorzystującą najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.Odżywka z potrójnym kompleksem aktywnych peptydów dla uzyskania zdrowych ,silnych i piękniejszych rzęs. Innowacyjny preparat skutecznie wzmacniający, wydłużający i zagęszczający rzęsy i brwi. Zaawansowana formuła składników aktywnych tzw. peptydów biomimetycznych pobudza stymulację naturalnych procesów wzrostu o odnowy komórkowej. Preparat skutecznie wydłuża fazę wzrostu włosa, a tym samym hamuje i opóźnia jego wypadanie. Pojedyncze włosy stają się grubsze, znacznie bardziej odżywione i wzmocnione. Składniki: - 3 innowacyjne faktory wzrostu, - biotyna ( witamina B7 ) - gliceryna - kwas hialuronowy La Science wykorzystuje opatentowany system oparty o innowacyjną technologię nano-cząsteczek, która gwarantuje transport składników aktywnych bezpośrednio w głąb mieszków włosowych, co daje gwarancję zwiększonej efektywności działania. Systematyczne stosowanie Voluming Lash Treatment: * skutecznie hamuje wypadanie rzęs * stymuluje wzrost nowych rzęs * znacznie wydłuża faze wzrostu rzęs * głęboko odżywia mieszki włosowe PREPARAT PRZEBADANY OKULISTYCZNIE I DERMATOLOGICZNIE. Nie powoduje podrażnień i zaczerwienienia skóry. Efekt widoczny już między 4 a 8 tygodniem stosowania. Sposób użycia: Stosować wzdłuż linii rzęs lub na brwi 2 razy dziennie.
Lash Perfect

Offline A:)

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-01-13, 21:47:53 »
ja jestem po kuracji Revitalash !! efekty rewelacyjne!  to ze ja je widze to jedno ale jak klientki zaczely pytac czy sobie rzesy przedłużylam to chyba juz  cos znaczy  : brawo :  nawet jak bylam nieumalowana to kilka osob pytało czy mam przedłużone rzęsy  :hurra:  poza tym na długo starcza - producent zapewnia ze ok 5 miesiecy ale mnie skonczyla sie po 7 miesiacach codziennego stosowania : dance :

Offline karinacs

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-11-05, 18:51:48 »
Bardzo dobra odżywka do rzęs to olej rycynowy+ skórka cytryny.
Do buteleczki z olejem rycynowym nalezy włożyc dobrze umyta i obraną wczesniej skórkę cytryny na dwie doby.
Po dwóch dobach wyjmujemy skórke cytryny i co noc rozprowadzamy na rzęsach. Działa ale na efekt nalezy poczekać jak to bywa przy naturalnych metodach pielęgnacyjnych.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-11-06, 10:29:18 »
ja jestem po kuracji Revitalash !! efekty rewelacyjne! 

potwierdzam!!! jest super!!!
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Anni3

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-12-20, 22:29:50 »
 a czy ktoś używał Rapid Lash? podobno to hit w usa? jakieś doświadczenia? Proszę o ewentualne opinie

Offline protea

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: odżywki do rzęs
« Odpowiedź #14 dnia: 2012-02-14, 14:47:30 »
a czy ktoś długo już używał tej odżywki rewitalash? zastanawia mnie czy po jej odstawieniu, rzęsy wracają do stanu z przed kuracji? bo to troche kosztowny wydatek. na le starcza jedno opakowanie?