Autor Wątek: brzuch  (Przeczytany 11009 razy)

Gość

  • Gość
brzuch
« dnia: 2005-04-10, 12:08:01 »
Dopiero zaczynam swój romans z kosmetologią i chciałabym się dowiedzieć od Was fachowców, czy jest coś, co skuteczne zlikwiduje obwisły brzuch i pupę po utracie dużej wagi ???? Czy obecność rozstępów ma tu jakieś znaczenie???

olgacytrynka

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-10, 12:29:13 »
witam
ja osobiscie moglabym ci polecic cwiczenia plus do tego  zabiegi w gabinecie bo nie sadze aby same kosmetyki zlikwidowaly twoj problem w 100%
;)

vroniasta

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-10, 12:41:11 »
Na pewno same kosmetyki cudów nie zdziałają!!! Olgacytrynka ma co do tego 100% rację!!!! :) Na rozstępy dobre są zabiegi laserowe, ale przede wszystkim zachęcam Cię do odwiedzenia dobrego salonu kosmetycznego i skonsultowania wszelkich problemów :)

Implicite

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-10, 12:57:37 »
na mój brzuszek bardzo mi pomagają częste wizyty na basenie. można w sumie powiedzieć że woda rzeźbi sylwetkę

oprócz odpowiednio dobranych zabiegów czy kosmetyków ważny jest także sport, ogólnie ruch

Gość

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-10, 15:46:19 »
Wszystkie macie racje. Ja rok temu zafundowalam sobie 10 zabiegow stumulacji miesni.Powiem Wam szczerze,ze efekt zabiegow pozytywnie mnie zaskoczyl.Ilosc takich zabiegow dobiera sie w zaleznosci od  wygladu skory i potrzeb.
No ale nie oszukujmy sie!!!Nie mozemy objadac sie,nie cwiczyc,nie uzywac kosmetykow i czekac,az zabieg i kosmetyczka wszystko zmienia
CUDA SIE NIE ZDAZAJA!!!Od nas zalezy 50% (jesli nie wiecej) sukcesu!!!
Pamietajcie o tym!!!   :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
obwisły brzuch
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-10, 17:19:42 »
moim zdaniem same kosmetyki nie pomogĄ!trzeba takze duzo cwiczyc!choc ja niemam silnej woli zeby cwiczyc  :cry: mysle ze rozstępów nie da sie w 100%zlikwidowac!moze troche zejda zbledna ale nie do konca!

vroniasta

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-10, 21:59:30 »
No niestety nie da się ich pozbyć, ale można je za to spłycić!!! :) A to już coś  :wink:  Z czasem rozstępy same bledną!!! Ja niestey mam ich kilka, bo kiedyś miałam anoreksje i takie były skutki kiedy trzeba było przytyć!!!  :roll:

olgacytrynka

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-04-10, 22:08:27 »
wydaje mi sie jednak ze kosmetyki moga duzo poprawic wyglad skory stosowane oczywiscie regularnie  8)

Gość

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-04-11, 09:44:12 »
Wiadomo, ze najlepsze efekty da kombinacja ćwiczenia+ kosmetyki+ odpowiednia dieta+ basen+ zabiegi kosmetyczne w gabinecie ale kto to wszystko robi.....

Gość

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-04-11, 19:19:05 »
na brzuszek dobre sa brzuszki  :lol:  najlepsze sa takie kladziesz sie na plecach nogi wyprostowane i uniesione do gory glowe lekko podnosisz tak zeby brzuch sie napial potem sama miednica poruszasz w gore i w dol tzn. unisisz ja i opuszczasz caly czas nogi w gorze, nastepnie w tej samej pozycji przekrecasz ja lekko w bok i robisz tak jak w czesniej, pozniej znowu do srodka i na drugi bol. mam nadzieje ze zrozumialas.

na na pupke to najlepsze cos takiego: kleczysz i opierasz rece o podloge jedna noge ugieta do gory cos na znal litery L tylko ze przekreconej __I cos takiego i unosisz do gory, pozniej tak robisz z 2 noga

jeszcze jest dobre: stoisz przy scianie i wymachujesz noga do tylu i podkurczasz do przodu

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
brzuch
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-05-05, 18:08:36 »
mam male pytanko . czy mozecie mi powiedziec co to jest.na moim brzuchu robia mi sie dwie kreski  poprzek calego brzucha. wyglada to dosyc glupio niewiem jak sie tego pozbyc. apewno nie jest to od tuszy bo niestem gruba waze normalnie. 49 ilo przy 160cm. wydaje mi sie  ze one robia sie od zgiecia brzucha ale zaczyna mnie to powaznie dołowac bo nie wyglada to ladnie jak jestem w kostiumie kapielowym.

Gość

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-05-05, 22:43:15 »
Być może to są początki rozstępow. ja też nie jestem gruba a niestety mam kilka rostępow na udach. Waże 55 kg przy wzroście ok 173 !!! Wiem że to nie jest miłe. jak powstawały moje rostępy to też nie wiedzialam co to jest. :cry:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
brzuch
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-05-06, 07:23:39 »
to sa tyko 2 kreski, swietnie jak to sa rozstepy nawet bym na to nie wpadla. one sa tam gdzie sie robi falda na brzuchu jak siedze, moze to jest tylko jakies odgiecie?bede musiala cos z tym zrobic.

Gość

  • Gość
brzuch
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-05-06, 14:26:28 »
Hmmmm
Prawdę mówiać jedyne, co przychodzi mi do głowy to właśnie zgięcia, tylko, że to chyba raczej u kogoś kto ma troszkę większy brzuszek....

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
brzuch
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-05-06, 15:11:06 »
no wlasnie o to chodzi ze ja niemam duzego brzucha!moja kumpela jest strasznie chuda i tez ma te paski!moze od zgiecia kto to wie.