Autor Wątek: Podgrzewacze do parafiny z allegro?  (Przeczytany 3496 razy)

Estera37

  • Gość
Podgrzewacze do parafiny z allegro?
« dnia: 2005-12-29, 17:37:55 »
Dziewczyny jestem na kupnie podgrzewacza do parafiny i znalazłam na allegro 2 rodzaje:
1. podgrzewacz moc 150Wat + dodatki cena 279zł (podobny do tego który sprzedają w EF po 370zł)
2. podgrzewacz moc 650Wat + dodatki cena 340zł
Możecie pomóc mi w wyborze - czy moc tez ma znaczenie - może któraś z Was używa jednego z nich i może już coś powiedzieć na ich temat?
Pozdrawiam!!!

Aguś

  • Gość
Podgrzewacze do parafiny z allegro?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-29, 17:58:28 »
Ja uzywam takiego jak jest w ef i jestem zadowolona. Kupilam go w nail butique za 390zl. Jest to dosc duza wanienka i ma dwie temperatury 65st do rozgrzania(rozpuszczania) parafiny i 55st podtrzymujaca cieplo juz po jej rozpzuszczeniu.   :wink:

Jak mozesz to podaj linki do tego co cie interesuje.

Estera37

  • Gość
Podgrzewacze do parafiny z allegro?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-29, 23:07:31 »
Tam są opisy obu podgrzewaczy, ten 1 jest podobny do tego z EF (ale może się mylę).
Jeśli możesz sprawdż czy to ten sam, bardzo chętnie skorzystam z twojej fachowej wiedzy w tym temacie.
1.   www.allegro.pl/show_item.php?item=78762127
2.   www.allegro.pl/show_item.php?item=79077823
Pozdrowionka - śniegu u nas coraz więcej - zapraszam na narty!!!! :D

Aguś

  • Gość
Podgrzewacze do parafiny z allegro?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-12-30, 00:18:29 »
Estero juz poprawilam te linki. Na przyszlosc jesli chcesz cos poprwaic w swojej wypowiedzi to po jej prawej stronie wcisnij "zmien" a bedziesz ja mogla edytowac. Nie ma potrzeby pisania nowych postów.

Co do podgrzewaczy to ten pierwszy to na pewno ten sam co jest sprzedawany w euro i nail boutique. Wlasnie ten mam.
Ten drugi przypomina mi bardzo podgrzewacz z biomaka ale nie jestem pewna czy jest to dokladnie ten sam podgrzewacz i z tego co go widzialam(ten z biomaka) to jest on mniejszy od tego pierwszego, ma wlacznik na jeden zakres temperatury.
Wybor nalezy do Ciebie.  :wink:

Estera37

  • Gość
Podgrzewacze do parafiny z allegro?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-12-30, 16:08:36 »
Aguś, dzięki za informacje o podgrzewaczach - skorzystałam z rady i zamówiłam ten pierwszy.
Dzięki również za lekcję dot. obsługi forum - człowiek całe życie się uczy! : gazeta :
Pozdrwienia - a śnieg ciągle pada!!!!! :tonbreu:

Gość

  • Gość
Podgrzewacze do parafiny z allegro?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-12-30, 20:32:41 »
Osobiście również pracowałam na tym drugim. Duża wanienka, podgrzewacz łatwy w obsłudze.

Gość

  • Gość
Podgrzewacze do parafiny z allegro?
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-01-04, 23:29:00 »
ja pracuje na tym drugim i bardzo sobie chwale.