Autor Wątek: darmowe zabiegi na szkoleniach  (Przeczytany 9742 razy)

Gość

  • Gość
darmowe zabiegi na szkoleniach
« dnia: 2005-05-24, 10:21:29 »
Na wstępie WITAM !

Niedawno skorzystałam z propozycji pewnej dziewczyny z Forum Gazety która zaproponowała, że w ramach szkoleń fryzjerskich wykona za darmo fryzurę. I miałam strzyżenie oraz farbę.

Zastanawiam sie czy jest taka możliwość na szkoleniach kosmetycznych w Warszawie ? Chętnie skorzystam. Nie mam za dużo pieniędzy na ten cel i zalezy mi na oszczędności, a moja skóra woła o pomoc.

Z góry dziękuję za odp.

Ania
aniani@tlen.pl

vroniasta

  • Gość
darmowe zabiegi na szkoleniach
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-24, 15:43:43 »
Wiem, że na pewno można korzystać z uslug dziewcząt uczących się w studium na Podwalu!!! One w ramach ćwiczeń wykonają zabieg na chętnej klientce :)

Gość

  • Gość
darmowe zabiegi na szkoleniach
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-25, 08:51:41 »
U fryzjera byłam właśnie na Podwalu ale niestety nie mam znajomej wśród kosmetyczek.... Help :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
darmowe zabiegi na szkoleniach
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-08-14, 15:15:43 »
W Laurel na Chłodnej robia za grosze, bądź za darmo fryzury farbowania bądź inne zabiegi, robia oczywiście kursantki.
Trzeba jednak uzbroic sie w cierpliwośc a wynik... może byc zaskakujący (przeciez dlatego tak mało sie płaci, że ta osoba na tobie dopiero sie wprawia  :wink: ).
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Implicite

  • Gość
darmowe zabiegi na szkoleniach
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-08-14, 16:36:44 »
dokładnie, u mnie w mieście, w którym mieszkam jest szkoła fryzjerska Gabriel. słyszałam już wiele opinii. m. in. to że farby bardzo szybko spłukują się, jeśli chodzi o cięcie to różnie. do tej szkoły trafiają też osoby które pracują już w zawodzie i tylko dokształcają się. jeśli trafi się na taką osobę to ok, a jeśli nie to hmmm, jakby to określić, zetnie Cię jak potrafi, a później ew. jak coś nie tak instruktor poprawi. ceny niskie. np za farbowanie jeden kolor, włosy średniej długości ok 10zł

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
darmowe zabiegi na szkoleniach
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-02-02, 22:17:25 »
W mojej szkole, gdzie sie uczylam przyjmowalysmy klintki 'tzw z ulicy' na zabiegi.Bralysmy (w sensie szkola) za niej male pieniadze, ale zawsze to byla nowa twarz, nowy problem itp. Tylko tak jak wspomniala Albertyna takie zabiegi wykonuja uczennice...pod okiem nauczyciela.

Offline marcini

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: darmowe zabiegi na szkoleniach
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-06-20, 13:23:04 »
Witam wie ktoś może czy szkolenia :
Szkolenia Fryzjerskie Warszawa
są bezpłatne !!! Słyszałem rózne zdania może ktoś jest na bieżąco.

Offline robson87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: darmowe zabiegi na szkoleniach
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-05-26, 11:03:15 »
Witam wie może ktoś coś właśnie o szkoleniach fryzjerskich??
Nie pozycjonujemy się