Autor Wątek: fotki makijażu permanentnego  (Przeczytany 50733 razy)

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #60 dnia: 2007-07-22, 18:07:05 »
Witam!
Rzeczywiście te brewki robione przez Piotrka wyszły ślicznie... Ale nie ma co się dziwić-tatuaż to jego pasja od dziecka!

P.S. Kochane kobietki Piotrek Poczta to nie "Pyton" tylko "PYTOM" przez "M" na końcu. Jego ksywka nie pochodzi od wężą. Ktoś kiedyś źle usłyszał i poszła jakaś dziwna plota o Pytonie hehehe


Pozdrawiam cieplutko!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #61 dnia: 2007-08-04, 19:41:55 »
Szukam fotek makijazu permanentnego (podobno powinno sie mówic "trwały", zatem trwałego  :wink: ) SAMYCH DOLNYCH KRESEK!
Mam dośc geste i długi górne rzęsy, a marzy mi się "zagęszczenie optyczne" dolnych. Tylko niwe wiem, czy po zmyciu makijazu nie bede wygladała jak z eyelinerem tylko na dolnej powiece  :lol:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #62 dnia: 2007-08-19, 20:35:51 »
Cytat: "Albertyna"
Szukam fotek makijazu permanentnego (podobno powinno sie mówic "trwały", zatem trwałego  :wink: ) SAMYCH DOLNYCH KRESEK!
Mam dośc geste i długi górne rzęsy, a marzy mi się "zagęszczenie optyczne" dolnych. Tylko niwe wiem, czy po zmyciu makijazu nie bede wygladała jak z eyelinerem tylko na dolnej powiece  :lol:


Mam zrobione kreski na powiekach dolnych , kreski nie beda wygladaly jak eyelinerem gdyz czern nie jest tak intensywna.




Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #63 dnia: 2007-08-19, 20:58:20 »
faktycznie te kreski dosc delikatne :wink:
myslalam ze beda bardziej wyraziste :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #64 dnia: 2007-08-20, 09:24:11 »
M, dzieki wielgachne za fotki.  :kiss:  :kiss:  :kiss:
wyglądaja tak jak chcialabym żeby wygladały- naturalne zaczernienie (zagęszcenie) rzęs.
Możesz mi zdradzic gdzie byłas na zabiegu?

P.S alez masz długie rzęsiska istne firanki!  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #65 dnia: 2007-08-20, 21:29:02 »
Zagęszczenie nie powinno być problemem dla linergistki , jednak w trakcie rozmowy dokladnie wytlumacz jaki ma być efekt końcowy.
Zabieg wykonywałam w Krakowie.

P.s Rzęsiska nie są naturalne to efekt zagęszczania :D

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #66 dnia: 2007-11-24, 19:01:50 »
m jestem ciekawa ile utrzymaly ci sie rzeski...i czy nie przeszkadzaja w spaniu...wlasnie jestem na etapie zastanawiania sie nad takim zabiegiem....:)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #67 dnia: 2007-11-24, 19:45:02 »
A czy te kreski nie powinny byc blizej powieki dolnej?dla mnie jakos za bardzo sie rzucaja w oczy
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline akolor

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
nie boli permanenty!
« Odpowiedź #68 dnia: 2008-05-06, 14:32:00 »
Dziewczyny jesli macie do czynienia z odpowiednia osoba, ktora wykonuje makijaz permanentny, to zupelnie spokojnie moge powiedziec, ze jest on bezbolesny. Odpowiednie ustawienie pracy igly- jej predkosc i znieczulenie specjalne(ja je mam)jak rowniez odpowiednie ulozenie iglt, to powoduje, ze Panie sa bez opuchlizny i stresu.
anna

Offline dorinoko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #69 dnia: 2008-12-09, 15:11:03 »
Witam serdecznie jestem tutaj nowa. Mam makijaz permanentny ust wykonany w Norwegii ( tu gdzie mieszkam). Osobiscie jestem z niego bardzo zadowolona. Jest to kontur z wyplenieniem. Byl robiony tylko raz, czekam teraz na druga ture czyli sprawdzenie jak kolor sie przyjal i ewentualnie dodanie barwy. Postaram sie zamiescic zdjecie jesli jestescie zainteresowani.
Wydaje mi sie ze brwi kolezanki sa za mocne, ale technicznie praca wykonana pieknie no i najwazniejsze ze Ona jest zadowolona.
Sama pracuje w SPA i jestem w trakcie otwarcia gabinetu wlasnego. Pozdrawiam
      
      Dodane po 55 sek.:
                     
Cytat: "akolor"
Dziewczyny jesli macie do czynienia z odpowiednia osoba, ktora wykonuje makijaz permanentny, to zupelnie spokojnie moge powiedziec, ze jest on bezbolesny. Odpowiednie ustawienie pracy igly- jej predkosc i znieczulenie specjalne(ja je mam)jak rowniez odpowiednie ulozenie iglt, to powoduje, ze Panie sa bez opuchlizny i stresu.


U mnie niestety nie obylo sie bez bolu.. Pomimo znieczulenia bolalo mnie, Nie mialam opuchlizny za to.
      
      Dodane po 31 sek.:
                     
Cytat: "Alice"
m jestem ciekawa ile utrzymaly ci sie rzeski...i czy nie przeszkadzaja w spaniu...wlasnie jestem na etapie zastanawiania sie nad takim zabiegiem....:)


tez wydaje mi se ze kreski zrobione sa w zbut duzej odelglosci od rantu oka
nydelige negler

Offline kanilorak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #70 dnia: 2009-01-26, 20:40:08 »
Moim zdaniem rowniez brwi na wklejonych zdjeciach sa za ciemne, nie wygladaja zbyt naturalnie.
Ja mam od 3 lat kreski na gornych powiekach, jednak nie jestem do konca z nich zadowolona, planuje niedlugo poprawic ich ksztalt u innej kosmetyczki. Zabieg nie byl dla mnie zbyt bolesny, balam sie jedynie ze kosmetyczka wlozy mi igle przez przypadek do oka :)

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #71 dnia: 2009-05-25, 13:06:40 »
Hm...tez za bardzo sie nie zgadzam z kolezanka o poprawie natury:(poniewaz mam osobiscie zrobione brewki i babeczka ktora mi wykonywala brwi nie robila mi kreseczek miedzy wloskami aby poprawic wyglad moich naturalnych -poniewaz wiadomo ze jedna brew jest zawsze inna od drugiej rzadko sie zdarza aby byly takie same,a u co niektorych jest w prost zanik brwi.A wiec wydaje mi sie ze to nie jest poprawa tylko wykonanie"nowych brwi":):)
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...

Offline kaasiowa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #72 dnia: 2009-05-28, 16:16:42 »
Jak byłem na pokazie kobieta miała robione usta bez znieczulenia i twierdziła, ze czuła tylko lekkie szczypanie.

W trakcie pracy zdarzyło mi się widzieć klientki które spały podczas wykonywania zabiegu brwi czy ust. Jedna nawet chrapała :)

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #73 dnia: 2009-12-07, 19:53:15 »
Hm.. to byla chyba po proszkach;) hihi bo jak wiemi usta sa bardzo delikatne- co laczy sie z bolem:(
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...

Offline Focal

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: fotki makijażu permanentnego
« Odpowiedź #74 dnia: 2010-06-20, 12:08:05 »
Dopiero zaczynamy robić galerię na stornie, pierwsze fotki: