Autor Wątek: Farmavit  (Przeczytany 2771 razy)

Gość

  • Gość
Farmavit
« dnia: 2005-08-04, 22:53:29 »
Kilka dni temu odwiedziła mnie w Gdańsku przedstawicielka firmy Farmavit z ofertą.Nie miała katalogu bo już jej się skończyły i zapisałam sobie jej nr. na kartce. Kartkę posiałam jak zwykle :(  :boom: Mają całkiem niezłą serię  ciała i twarzy . Guam kupowałam u nich po 48 zlotych za pół kilo :lol: Czy ktoś wie czy oni się będą wystawiać na targach ? są z Gdańska nazywają się jakoś RTG Farmavit i są we Wrzeszczu. Ma ktoś z Was do nich namiar bo naprawdę mają fajne rzeczy i ceny są rewelka jak na taką jakość.Babeczki są zadoolone po zabiegach bo od razu widzą efekt, a materiał mi się kończy.
Może też pracujecie na Farma to dajcie namiar  :lol:

Gość

  • Gość
Farmavit
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-08-05, 11:50:05 »
Witam Serdecznie
Jestem dystrybutorem firmy FArmavit.Dziekuję za tak świetną reklamę.
Oczywiście wystawiamy się na TARGACH W Gdańsku i serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.
Podaję nr kontaktowy do firmy ( 58) 345-82-08
Pozdrawiam Serdecznie
Chciałabym jeszcze serdecznie zaprosić wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w szkoleniach, które odbędą się bezpłatnie w Gdańsku przy ul Śląskiej 66 10 sierpnia o godzinie 16
Szkolenie jest bezpłatne i mozna na nim uzyskać dyplom ukończenia
Pozdrawiam Serdecznie
Mirosława Puzia

Gość

  • Gość
Farmavit
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-08-05, 20:05:29 »
Dzień- dobry!!
Bardzo dziękuję za informację!!! :lol:
Rozmawiałam z Panią telefonicznie i mówiła Pani że moge tu ewentualnie coś domówić gdybym na coś więcej się zdecydowała
Poproszę jeszcze ten krem do opalania przed i po co wytwarza produkcję pigmentu w głębokich warstwach skóry w opakowaniach 150 ml po 34 zł 5 opakowań ( jest naprawdę świetny wypróbowałam na sobie), dwa peelingi mechaniczno- enzymatyczne 0,5 kg te po 45 zł, dwa guamy celulitoe

Gość

  • Gość
Farmavit
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-08-05, 20:07:39 »
cd.
przepraszam cośmi się nacisnęło
guamy po 0,5 kg na celulit i te ampułki z silikonem i algami na biust.Czekam w poniedziałek pozdrawiam
Salon PAULA COSMO