Autor Wątek: demakijaz oczu  (Przeczytany 32589 razy)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-02-28, 20:18:10 »
niestety do mnie przemawiaja i to bardzo gabki  :D Da jusia kiedys uzywalam tylko wacikow ale bardzo duzo uzywalam ich do jednego demakijazu i jakos wydawalo mi sie ze twarz nie jest wystarczajaco oczyszczona ,slizgaly mi sie po twarzy z mleczkiem nie wygodnie .Generalnie twarz klientki oczyszczam dlonmi wiadomo i dopiero sciagamy mleczko czy zel i ja pokochalam gabeczki dr.rimplera i izabelki lancray sa rewelacyjne duze owalne i profesjonalne mam kilka par wiec dla kazdej klientki sa czysciutkie wydezynfekowane i wygotowane!! pod koniec pracy przygotowuje je na nastepny dzien i jak na teraz nie ma chyba nic lepszego i bardziej profesjonalnego :D  ale!!!ostatnio uzywam swietnych szczoteczek do masazu wykorzystujac wlasnie  w demakijazu i panie sa zachwycone ,demakijaz+masaz w jednym polecam goraco(szczoteczki isabell lancray) :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-02-28, 20:23:51 »
oszin prosze napisz w jaki sposób mogę zdobyć takie szczoteczki(one sa w komplecie z gabkami?) bo takie zwykłe w drogerii to chyba nie to samo  :( ?

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-02-28, 20:28:29 »
:D weronka gabki kosztuja komplet czyli 2 szt 19 zl i sa swietne ! natomiast jesli chodzi o szczotki to sa b.delikatne jak aksamicik mieciusie ale niestety nie wiem ile kosztuja bo dostalam je do najnowszego zabiegu z pseudobotulina jesli chcialbys sie dowiedziec wiecej na temat to podam Ci numer do firmy 071-7889695 ,071-7889694 jak widzisz wroclaw ,zapytaj moze ci odsprzedadza takie szczotki ale nie wiem ile kosztuja :?
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-02-28, 21:20:37 »
wata to jest cos strasznego
my w szkole zmywamy platkami albo wlasnie gąbkami
ja szczerze wole płatki higienizne jak narazoe, niewiem jak bedzie w przyszlosci,  :wink:

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-02-28, 22:28:37 »
Musze sprawdzić te gąbki...  :wink:

Oszin - moge spytac jak dezynfekujesz gabki???
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-02-28, 22:37:32 »
My w szkole uczymy się płatkami kosmetycznymi.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-03-01, 11:26:06 »
ja gabki gotuje ,po wyciagnieciu dokladnie jeszcze spryskuje skinsept pur (poniewaz moze miec kontakt ze skora)i pozostawamian do wyschniecia na reczniczku jednorazowym .rano sa juz suche i gotowe :D
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-03-01, 11:51:21 »
ja mam płatki kosmetyczne ale takie specjalne do wielorazowego uzytku - sa tak zrobione że chyba wewnątrz sa pousztwniane jakimis włóknami czy czyms takim - są leciutko szorstkie wiec ładnie schodzi wszystko od nich - uzywam jednych podczas całego zabiegu dla danej klientki (bo normalnie daja się ładnie wypłukac bez problemu), potem wyrzucam.. jak dla mnie sa genialne :)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-03-01, 12:32:40 »
Cytat: "oszin"
ja gabki gotuje ,po wyciagnieciu dokladnie jeszcze spryskuje skinsept pur (poniewaz moze miec kontakt ze skora)i pozostawamian do wyschniecia na reczniczku jednorazowym .rano sa juz suche i gotowe :D


Dzieki Oszin...   : brawo :  muszę spróbowac, bo do tej pory jakoś nie byłam przekonana a ta wata do szału mnie doprowadza...  : bredzisz :
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Aguś

  • Gość
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-03-02, 09:18:24 »
Ja nakladam mleczko i lekko masuję na twarzy a nastepnie zmywam wilgotnymi wacikami. Oczy zmywam preparatem De Noyle's ktory nakladam na suchy wacik. Nie pozostawia on tlustej skory, nie szczypie, poprostu bomba dla mnie. Potem tonizuje twarz, suchy wacik spryskuje tonikiem i przecieram buzię.  

olgacytrynka

  • Gość
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-03-02, 10:16:05 »
u mnie w szkole nakladalysmy zel myjacy na buzke masowalysmy pozniej zmywalysmy chusteczkami kosmetycznymi jednorazowymi
gabki mozna dezynfekowac przeciez  :wink:

Gosiaczka

  • Gość
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-03-02, 13:08:52 »
Cytat: "Aguś"
Ja nakladam mleczko i lekko masuję na twarzy a nastepnie zmywam wilgotnymi wacikami. Oczy zmywam preparatem De Noyle's ktory nakladam na suchy wacik. Nie pozostawia on tlustej skory, nie szczypie, poprostu bomba dla mnie. Potem tonizuje twarz, suchy wacik spryskuje tonikiem i przecieram buzię.  


ja robie tak samo i to jest najlepsza metoda i najtansza. po co wydawac kase na jakies tam gabeczi jak efekt jest taki sam :roll:

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-03-02, 13:27:08 »
poruszając temat kosztów, co tańsze a co droższe to myśle, że gąbki wbrew pozorom są tańsze. komlet gąbek mozna kupić już za 3 zł i starczają naprawdę na bardzo dłuuugo. a waciki, no niestety kilka wacików do jednego zabiegu....łatwo przekalkulować.
no ale każdy wybiera sobie taką metodę jak mu najbardziej odpowiada.
ja w każdym bądź razie rezygnuję całkowicie z chusteczek i przechodze na gąbki i szczoteczki :wink:

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-03-02, 13:58:39 »
A może któraś z Was wypowie się na temat zmywania małymi ręczniczkami?? Oczywiscie po kazdej klientce musi byc wyprany...
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
Demakijaz twarzy...
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-03-02, 14:16:08 »
ręczniczki....hm.....ja osobiscie tego nie znoszę. koleżanka jak wykonywała mi demakijaz w ten sposób to czułam się 'niedomyta". ale to tylko moje odczucie. w gabinecie tej metody nie stosuję.