Autor Wątek: Makijaż dużych okrągłych oczu  (Przeczytany 3118 razy)

Offline iiwona_ja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Makijaż dużych okrągłych oczu
« dnia: 2010-06-22, 22:57:31 »
Witam!
Przeszukałam forum i nie znalazłam takiego wątku więc pozwoliłam sobie  rozpocząć nowy.
Mam do Was OGROMNĄ prośbę , chodzi o OGROMNE oczy :wink:
A tak na poważnie -  umówiła się  do mnie klientka na makijaż weselny ( będzie gościem nie Panią Młodą).
Bardzo ładna dziewczyna , koło 30 tki mocno opalona, czekoladowe włosy do ramion proste, piwne oczy bardzo duże, okrągłe
 i przepraszam, ale muszę użyć tego słowa wyłupiaste.
Poprosiła mnie o makijaż średnio mocny, cytuję - "żeby te oczka wyglądały ładnie , no wiesz normalnie"
W tym miejscu zaznaczam ,że pracuję w zawodzie kosmetyczki od kilku dobrych lat, ale w tym zagadnieniu trochę mam mieszane uczucia.
Zdaję sobie sprawę,że ciemne kolorki zmniejszą i schowają  takie oczka, teoretycznie żadnego połysku, tylko mat.
Problem polega na tym, że pierwszy raz będę wykonywać makijaż na takim typie oka i bardzo proszę Was Kochane o radę, może zdjęcia??
Znam tą dziewczynę "na cześć" i na co dzień maluje oczy obrysowując je całe grafitową grubą krechą, plus lekko wytuszowane rzęsy i delikatny malinowy błyszczyk. Będzie to jej pierwszy makijaż w gabinecie, nie maluje sie w ogóle cieniami.
Poprosiła mnie również o kępki lub sztuczne rzęsy , wydaje mi się że to raczej odpada, może po 2 kępki w kącikach żeby je wyciągnąć?? Klientka ma bardzo krótkie liche rzęsy i choć raz chciałaby mieć ładne.
Zapomniałam dodać że oczka są piwne, sukienka będzie niebieska.
Będę wdzięczna za każdą radę i pomoc