Autor Wątek: jaki makijaz na te okazje?  (Przeczytany 69638 razy)

Offline OlgaMoket

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #30 dnia: 2012-12-02, 11:09:34 »
Miałam podobną kreację na weselu i kosmetyczka poszła w różne odcienie brązu, idealnie pasowało do moich brązowych oczu i czerwonej sukienki - podkreślało wszystkie moje atuty ;) Makijaż był ciemny, ale delikatny. Myślę, że jak poszłaś w taki deseń, to wyglądałaś równie olśniewająco :)

Offline kornelia12345

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #31 dnia: 2013-02-19, 22:39:37 »
czerwona sukienka i dodatki złote to już dużo, więc ja bym postawiła na delikatny makijaż może z przedłużeniem rzęs

Offline Olivka27

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #32 dnia: 2013-07-10, 10:51:51 »
Ja też postawiłabym na taki delikatniejszy makijaż przy tej kreacji. Może tylko kreski eyelinerem i ładnie wytuszowane rzęsy, do tego delikatny błyszczyk z drobinkami złota :)

Offline Legenda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #33 dnia: 2013-08-10, 22:45:14 »
A co myślicie o cieniach w kolorze złota? Można stworzyć z jego udziałem bardzo delikatny, naturalny, a zarazem ciekawy makijaż, ostatnio bardzo modny kolor, idealnie pasuje w wakacje ;)
Szybko wykonane hale namiotowe

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #34 dnia: 2013-08-11, 08:51:20 »
Oczywiście, że można. Sama obecnie maluję się połączeniem złota z brązem do pracy (choć może nie jest to w moim wykonaniu delikatne;)). Sądzę, że wszystko zależy do chwili, ubioru, dodatków. Najważniejsze aby w makijażu czuć się dobrze, zwłaszcza na tę okazję. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Vanessa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #35 dnia: 2013-09-10, 14:06:09 »
Ja bym zrobiła delikatniejszy makijaż oczu, a podkreśliła usta mocniejszą szminką, to na pewno zrobi wrażenie, szczególnie jeśli nie używasz mocnej szminki na co dzień :) A i nie zapomnij dać bazy pod cienie, żeby się trzymały całą noc.

Offline Kmm

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #36 dnia: 2014-09-12, 10:52:42 »
Połączenie, które zaproponowałaś wydaje się być w porządku. Jednak osobiście nie dawałabym zbyt dużo brązu i całość wykonała dość delikatnie. Na weselu nie powinnyśmy przesadzać z mocnym makijażem. ; )
To, co pisały dziewczyny, o klasycznej kredce i mocno wytuszowanych rzęsach też nie jest złym pomysłem. Szkoda, że nie przesłałaś żadnego zdjęcia. W końcu nie każdemu dany makijaż pasuje.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Benitta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #37 dnia: 2015-05-04, 13:21:24 »
ja predzej sklaniałabym się do szarosci poniewaz brazow nie powinno sie stosowac na wieczor. oko wtedy wyglada na zmeczone.

Zgadzam się, odcienie szarości dobrze się prezentują podczas wieczornych wyjść :)

Offline gabrysia10

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #38 dnia: 2015-07-23, 13:30:25 »
Wytuszowane rzęsy, dlikatne cienie na powieki i na usta też jakiś delikatny kolor w odcieniu czerwienie, ale nie mocne.
Nie pozycjonujemy się!

Offline kotekmiau

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #39 dnia: 2015-09-25, 16:08:57 »
bedzie czerwona sukienka, zlote dodatki, oczka piwne i wloski hmm szatynka jestem  tylko jaki makijaz w jakich kolorach?? zastanawiam sie nad brazem i zlotem <brokat>

Bardziej złoto ale wszystko zależy w którym kolorze lepiej się czujesz.

Offline szustka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #40 dnia: 2015-11-18, 13:00:51 »
Jak wpiszecie w wyszukiwarkę facebooka "Katya" znajdzie wam dziewczynę która dosłownie cuda wyprawia. Widać, że to jej pasja, galeria i portfolio jest naprawdę imponujące. Dziewczyna zna się na rzeczy.
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline DARO784

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #41 dnia: 2016-03-09, 18:11:07 »
do czerwieni pasuje  lekki brąz
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #42 dnia: 2016-03-10, 14:52:19 »
Dziewczyny mam problem. Pierwsza wizyta u przyszłych teściów. Zapoznawcza kolacja. Jak się umalować? Stresuję się okrutnie i nic nie potrafię wymyślić :<

Delikatnie. To ma być zapoznawcza kolacja i trzeba stąpać ostrożnie. Nie chcesz przecież popełnić jakiegoś faux pas. :) W zależności od tego co ubierzesz i twojego typu urody, koloru włosów dobierz kolory. Bez szaleństw i jaskrawych kolorów. Lepiej delikatniej niż za mocno. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline jolcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #43 dnia: 2016-03-28, 11:19:13 »
Oczywiście, że brązik, złoto lekkie i nie za ostre to najlepszy sposób na makijaż.

Offline Mala Miss

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #44 dnia: 2016-04-03, 15:00:32 »
Bede druzka u siostry na weselu. Sukienke mam fioletowa. Poradzcie jaki makijaz bedzie najlepszy. Mam 18 lat.