Autor Wątek: Odbijane cienie  (Przeczytany 4933 razy)

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odbijane cienie
« dnia: 2009-10-22, 10:35:56 »
Co o tym sądzicie ?

Firma Color On wprowadziła na rynek. Odbijane cienie do powiek miały pomóc kobietom
w stworzeniu błyskawicznego i estetycznego makijażu oka. Producent opisywał je jako łatwe i przyjemne w użyciu, praktyczne i trwałe.
Za zestaw pięciu takich kalkomanii trzeba było zapłacić - w zależności od wzorów - od 16 do 30$.
W opakowaniu oprócz zestawu cieni znajdziemy też biały proszek, który utrwala kosmetyk i zapobiega jego zbieraniu się w załamaniach powieki. Cienie mają konsystencję kremową, więc bez tego proszku już po kilku mrugnięciach okiem cały produkt zbierze się w grudki. Jest też pędzelek, którym musimy wycieniować makijaż.

Zaczynamy od nałożenia kalki z cieniem na zamknięte oko. Po przyłożeniu jej do skóry należy przeciągnąć po niej palcem, aby motyw odbił się na skórze. Otrzymujemy makijaż gotowy w połowie - razem z cieniem odbiła się bowiem tekstura papieru. Trzeba kosmetyk starannie rozetrzeć pędzlem, bo oprócz papierowego odbicia pozostają jeszcze ostre granice pomiędzy kolorami. Następnie należy delikatnie zaaplikować cieniutką warstwę proszku utrwalającego.

Wszystko to razem zajmuje dokładnie tyle czasu, ile wykonanie całego makijażu oka samemu.



Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-10-22, 15:42:07 »
Miałam okazje sporbowac czegos takiego, wniosek- zostaje przy tradycyjnych cieniach.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-10-22, 17:06:45 »
a dla mnie opis brzmi zachęcająco. A zdjęcia też bardzo ładne.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-10-22, 21:37:04 »
Niby tak, ale kazdy ma inna powieke i inny kształt oka, i na dobra sprawe czesto wybrany deseń, bo sa tez motywy zebry nikomu nie pasuje, dlatego produkt słabo sie sprzedaje w Polsce. Nie wiem jak jest na zachodzie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-10-23, 10:14:49 »
Linek a ile średnio u nas takie cienie kosztują?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-10-23, 22:55:03 »
coś mi się kojarzy 80 zł, widziałam w któreś z perfumerii
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-03-23, 18:54:51 »
Fajnie wygląda to na zdjęciu, ale ciekawe jak jest w realu...Poza tym 80 zł wydać i źle odbić... Trochę szkoda kasy - takie jest moje zdanie.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-03-24, 18:41:29 »
Dośc dawno pisalam tamten post- po czasie wiem, ze tamte produkty byly slabe, takze nie weim czy jeszcze sa w sprzedazy ale nie polecam.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline jismin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-11-02, 15:55:19 »
Łe, szkoda, bo początkowy post mnie zachęcił ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-11-04, 14:05:57 »
Ale naprawde nie masz czego żałować  :smiech3:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Biogaleria_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #10 dnia: 2012-04-18, 22:36:50 »
Tak to z tymi wynalazkami bywa. Nie jest to to co sprawna ręka wizażystki:)  Zdecydowanie zostaje przy dobrym cieniu.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #11 dnia: 2012-04-20, 15:50:29 »
A ja przy dobrym cieniu i najlepszej bazie  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline herbatka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #12 dnia: 2012-08-29, 15:15:10 »
jakoś mnie to nie przekonuje i tez mi się wydaje, że przecież każda z nas ma inne oko, a wzór jest jeden.. zdjęcia to nie wszystko;p
ale może kiedyś spróbuję na własnej skórze:D

Offline iiilona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Odbijane cienie
« Odpowiedź #13 dnia: 2012-08-30, 12:51:34 »
mnie te cienie nie przekonują, zdjęcia zresztą też nie.... nie ma to jak wprawna ręka stylistki :)